Sari la conținut

reclamatie spectru


shelandrei

Postări Recomandate

Nick: shel
Nick admin:  spectru
Admin Steam Profile:  https://steamcommunity.com/profiles/76561198344437326/
Date and time of the event: 04.09.2021
Map:  mirage
More details:  ma jucam linistit for fun +w si vad in chat de la spectru : "da tu asa level 10 faceit esti de te bagi rush in fiecare runda", nu l am bagat in seama prima data, dar cand am vazut ca a continuat cu remarci de genul logic ca i-am spus ca la ce imi sufera mie un lvl 3 faceit. Apoi s-a mutat la mine in echipa si ma ia la misto, apoi mi-a dat ban. Dupa asta mi au povestit prietenii ca spune chestii de genu "pai ce mi sufera un putoi de 15 ani", chestii de astea.Nu stiu de ce ar conta varsta, nu i-am zis nimic atat de rau oricum,el s-a bagat degeaba in seama cu mine, si nu am 15 ani, am 21, stiu ca am vocea mai subtire dar pentru asta sa presupui ca am 15 ani si sa faci misto pe seama asta....lasa de dorit... Se vede din clip dupa cum vorbeste ca are ceva problema mentala, nu stiu cum iau admin persoane de genu. Reason la ban "pa" :))))).
Proofs:  https://imgur.com/a/VpoaYkE

 


Other remarks:  Buna mentalitate de admin de server full

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am fost implicat direct, sunt tovaras cu Shel si Bisquite, nu mi s-a parut normala reactia adminului, ban din motive de frustrare pentru ca un jucator joaca la misto mai bine decat tine, iar tu care joci serios nu poti sa il omori si din frustrare ii dai ban permanent pentru o chestie care se sanctiona cu kick / silence 15-30 / ban 30-60, sanctiune la care ai pus motivul "Pa". Din motiv se vad frustrarile adminului. Pe server ne-am distrat vreo 2 ore cu ceilalti jucatori, zex, tehnik, etc si nu mi se pare ok faptul ca trebuie sa gasim acum alt server ca sa jucam toti 3 impreuna ( eu shel bisquite).

 

Doar parerea mea, bafta baieti si aveti grija cu excesul de zel, sunteti admini pe un server de cs, nu sunteti presedinti :))))) Nu e primul admin la care s-a vazut asta, dar, din fericire, sunt maxim 2-3, restul adminilor sunt chiar de treaba, motiv pentru care nu vrem sa schimbam serverul pentru un motiv total aiurea.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca ai uitat partea unde ma faci terminat si imi zici mie ca am bagat speis si dealea:))

Se pare ca  ai uitat sa mentionezi asta:D Interesant nu?Problema mentala?

Hai du-te sa iti vezi de treaba cu figuri deastea...data viitoate cand te vad tot permanent ai ca sa  stii

Editat de [Spectru]
  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, [Spectru] a spus:

Vezi ca ai uitat partea unde ma faci terminat si imi zici mie ca am bagat speis si dealea:))

Se pare ca  ai uitat sa mentionezi asta:D Interesant nu?Problema mentala?

Hai du-te sa iti vezi de treaba cu figuri deastea...data viitoate cand te vad tot permanent ai ca sa  stii

Si pentru asta se da ban permanent? :)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 ore, [𝘼𝘿𝙈] a spus:

@Angrry™ mai bine te uiti pe demo-ul serverului

Cel mai bine, sa nu ne mai certam atat, stim ora, data, ar trebui sa fie destul de usor sa verifice si sa rezolvam acest topic cat mai repede, pana la urma fiecare isi tine partea de adevar, dar sa vedem ce se aude/scrie pe demo.

GFX Designer

Nu îmi cereţîn PM avataresemnături/ logosgrade/ etc. Faceţi cerere!

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Conform demo, au primit warn si:

WEMEREU 1 warn
sweety 1 warn

 

Pentru incapabilitatea de a actiona comenzi ca admin.

 

Te iei de CT ca fac rush, apoi ei te fac camper. In loc sa aplanezi situatia, o agravezi. 

Nu se da ban permanent in astfel de situatie. Ai primit warn asa cum am spus mai sus.

  • Like 2
  • Love 1
  • Confused 1

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.