Sari la conținut

unban 2016jointer


NuMaiFacPromit:c

Postări Recomandate

Nick: picaso

Ip-ul: Click aici pentru a afla (IPv4) -

SteamID: (Numeric): nu-mi merge steam-ul acm dau steam id mai tarziu sau maine

Link profil steam: nu-mi merge steam-ul acm dau link mai tarziu sau maine

Adminul care te-a banat: toeke

Admini prezenti: toeke si sponge parca

Motivul pentru care ai primit ban: wh

Data si Ora: pe la 9 seara azi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa iti las eu profilul https://steamcommunity.com/id/06479367810284679/

1: la mana , joci al dracu de suspect si chiar ai faze clare de wall , pacat ca s a salvat doar un demo din 3

https://www.mediafire.com/file/vnu2msemkiqnzru/picasso.dem/file

2: Daca tot ai facut cerere  ,  am vazut ca ai ban creca pe toate serverele de cs go 🙂

Explica mi si mie asta :https://imgur.com/a/DbHM9a8 (ps: este go.usp.ro)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 minutes ago, Toeke said:

Are , esti banat pe un alt server din comunitate permanent ca, ca promovai coduri , plus multe faze de cod , ce nevoie de dovezi mai ai nevoie? 🙂 

Nu e dovada pusa la banul ala de pe go, reclama dupa cum am mai zis o data poate insemna o gluma scrisa/vorbita si un admin mai nervos/serios online. "Reclama" nu a fost facuta pe fire deci e irelevant.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, NuMaiFacPromit:c a spus:

Nu e dovada pusa la banul ala de pe go, reclama dupa cum am mai zis o data poate insemna o gluma scrisa/vorbita si un admin mai nervos/serios online. "Reclama" nu a fost facuta pe fire deci e irelevant.

Nu stiu cum iti merg tie rotitele din capusor , dar daca tu crezi ca un admin baneaza asa aiurea , mna ce sa iti fac. In fine , nu ai cod tati , daia 6 comunitati diferite te o banat . Am vazut ca pe contul asta te joci doar comunitare , pe compe ai mute , oare de ce nu joci?  🙂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 minute ago, Toeke said:

Nu stiu cum iti merg tie rotitele din capusor , dar daca tu crezi ca un admin baneaza asa aiurea , mna ce sa iti fac. In fine , nu ai cod tati , daia 6 comunitati diferite te o banat . Am vazut ca pe contul asta te joci doar comunitare , pe compe ai mute , oare de ce nu joci?  🙂

Gataaaaaaa domnuleeeeeeee am inteles, multumim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 ore, Toeke a spus:

O sa iti las eu profilul https://steamcommunity.com/id/06479367810284679/

1: la mana , joci al dracu de suspect si chiar ai faze clare de wall , pacat ca s a salvat doar un demo din 3

https://www.mediafire.com/file/vnu2msemkiqnzru/picasso.dem/file

2: Daca tot ai facut cerere  ,  am vazut ca ai ban creca pe toate serverele de cs go 🙂

Explica mi si mie asta :https://imgur.com/a/DbHM9a8 (ps: este go.usp.ro)

In demo-ul ala nu e nimic suspect dar cum joaca el e extrem de ciudat,dar daca are ban pe mai multe servere inseamna ca ceva nu e curat la mijloc  contra unban 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, EdiZewPeAWP said:

In demo nu se vede mare lucru, dar stiu si eu ca pe server joci foarte suspect. Daca ai ban pe atatea servere e clara treaba, contra unban

Daca e sa o luam asa, am luat ban pe sv asta de 10 ori pe aceleasi motive penibile si demo-uri facute la misto, de ce traiti cu impresia ca daca continuati asa o sa raman cu ban? Noroc ca e owner implicat pe serverul asta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, NuMaiFacPromit:c a spus:

Daca e sa o luam asa, am luat ban pe sv asta de 10 ori pe aceleasi motive penibile si demo-uri facute la misto, de ce traiti cu impresia ca daca continuati asa o sa raman cu ban? Noroc ca e owner implicat pe serverul asta

Crede ma, ca dacă vreau sa îți dau ban, îți dau ban fără nici o explicație, dar aici mergem pe premiza ca și tu ai dreptul la apărare. Bun, hai sa îți explic cum e faza, ești acuzat grav de coduri, ai cont de steam fără prime, joci pe comunitare. Nu vi tu sa îmi zici ca nu ai coduri ca e clar de la o posta. Și cum ți am zis, păcat ca nu s-o salvat și restul demourilor. Păcat ca eu ca și owner stau sa îmi pierd timpul cu un jucător suspect tare de coduri. De-aia ți am și precizat de restul comunităților te o Banat, vad ca intri cam peste tot și îți încerci norocul. Dacă ți cautam nod în papura, erai de mult plecat de pe aici, dar prefer sa nu te banez ca ești toxic pana în măduva. Restul rămâne la decizia lui Kent. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

49 minutes ago, Toeke said:

Crede ma, ca dacă vreau sa îți dau ban, îți dau ban fără nici o explicație, dar aici mergem pe premiza ca și tu ai dreptul la apărare. Bun, hai sa îți explic cum e faza, ești acuzat grav de coduri, ai cont de steam fără prime, joci pe comunitare. Nu vi tu sa îmi zici ca nu ai coduri ca e clar de la o posta. Și cum ți am zis, păcat ca nu s-o salvat și restul demourilor. Păcat ca eu ca și owner stau sa îmi pierd timpul cu un jucător suspect tare de coduri. De-aia ți am și precizat de restul comunităților te o Banat, vad ca intri cam peste tot și îți încerci norocul. Dacă ți cautam nod în papura, erai de mult plecat de pe aici, dar prefer sa nu te banez ca ești toxic pana în măduva. Restul rămâne la decizia lui Kent. 

"restul comunitatilor te o banat" dar dai exemplu un server pe care nu am ban pt cod, pe vremea cand am luat ban pe acel server ma jucam si pe fire, pe vremea cand am luat acel ban tu si alti admini m ati cercetat in pc pt cod, pe vremea cand am luat acel ban voi stateati la spec sa-mi faceti demo uri care au rezultat ca nu am cod la fel ca si demo ul de aici. Ma joc de pe acelasi cont, de pe acelasi pc de aproximativ un an sau doi si ce-i wow este ca nu am vac. Razvy a jucat cu cod pentru o saptamana, saptamana in care s a vazut ca joaca diferit adica mai bine, si a luat vac, de ce eu care ma joc la fel mereu sunt mai norocos decat el? (am jucat si eu compe daca te linisteste cu ceva 🙂 ) Trebuie paragrafe intregi ca POATE sa intelegeti idei scurte si logice, stati in banca voastra si faceti demo ca povestea asta cu banurile date fara dovezi clare nu e noua

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.