Sari la conținut

Inactivitate paul-tnt-


^5 paul-tnt-

Postări Recomandate

Salutare! 

Dupa cum stiti, noul an scolar de abia a inceput, fiind si prima mea saptamana de liceu, este putin mai greu cu acomodarea. Iar aproximativ 2-3 saptamani nu cred ca o sa intru pe server.

Mult succes in noul an scolar si bafta mai departe celor de la facultate!

Editat de ^5 paul-tnt-
  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum am zis, sunt constient ca activitatea n o sa mai fie aceeasi. Nici eu, care sunt la facultate, nu prea am asa mult timp. O sa vorbesc si cu angry si cu bogdan sa vedem sa facem sa i zicem asa "un program flexibil"

Nu stiu cum, nu stiu cand, dar o sa facem, ca stiu atat eu cat si angry si bogdan si restu, ca activitatea n o sa mai fie aceeasi fata de cum a fost pana acum, teste, teme, ascultari, oboseala ca 6-7 ore scoala,trezit de dimineata, nu ti mai arde asa mult. Daca simtiti ca nu veti mai putea intra aproape deloc, sa va faceti o retragere

 

Bafta tuturor in noul an scolar, mai beti si voi o cafea in loc sa mergeti la geografie sau istorie :)))))

  • Haha 2

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.