Sari la conținut

[ArtWork] MrTuNNe


MrTuNNe

Postări Recomandate

Acum 12 minute, Angrry™ a spus:

Nu arata rau, destil de simplu si elegant, ai putea eventual sa incerci un 200x300 pentru avatar la noi pe forum. Desigur sa incerci si niste efecte si brush-uri si evident si alte fonturi si efecte si pe text pentru a combina textul cu imaginea.

 

Am inteles, multumesc pentru sfaturi.  O sa fac si asta, doar ca am luat o pauza de 1 an aproximativ de cand n-am mai lucrat absolut deloc in PS/AE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, TheAssassinRO a spus:

imi place blurul la avatare,da o senzatie placuta ochiului,dar incearca sa te apuci si de lucrat la text/brush/efecte

sau poti sa te apuci de rendering :))
kw!

 

Multumesc frumos 🙂

 

O sa ma reapuc, dupa o pauza de 1 an de zile de PS/Ilustrator

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 ore, MrTuNNe a spus:

Free to use:

 

T9S8ZLm.png Ei7dKhR.png emsXTBc.png MSXsxVv.png LHrvZnl.png uxaGHFG.png wqIS570.png Opga3sQ.png 4gCdBQR.png du6jKTo.png S5CXNM1.png W6oEtgf.png 0uAsiVG.png 9KoqLmi.png QDnoozQ.png 0EDoMZh.png I36bW8J.png csjm6Ti.png eX4KzwP.png wjFkaKl.png uG9xZuj.png

destul de frumos blurul, astept sa incerci sa folosesti si niste efecte/brushuri si bineinteles sa le pui un text.

kw

                                                                  sergentu.gif                                                                                               

 

              

                                                                                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 14.09.2021 la 18:25, MrTuNNe a spus:

Logos:

 

xcLlDq4.png

 

fseCyOR.png

 

rHt2IsO.png

 

P6Z92GJ.png

ok,logo-urile astea sunt geniale,imi plac mult

 

Acum 28 minute, MrTuNNe a spus:

vzag3b7.png

 

Ez3K3pe.png M0f4lsr.png VYZYKqE.png CU6DNOd.png rLMreE4.png

dar textul la avatatele astea nu prea da bine

incearca alte fonturi ,efecte pe text,pozitionari,gradient-uri,dimensiuni etc intelegi tu

 

kw!

 

spacer.png

 

EX-Moderator csx.usp.ro

EX-GFX Leader usp.ro

NU cereti lucrari in pm! Faceti cerere!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 minute, TheAssassinRO a spus:

ok,logo-urile astea sunt geniale,imi plac mult

 

dar textul la avatatele astea nu prea da bine

incearca alte fonturi ,efecte pe text,pozitionari,gradient-uri,dimensiuni etc intelegi tu

 

kw!

 

 

Ma bucur sa aud asta.

Ce-i drept, n-am stat prea mult pe avatare si pe text, dar o sa ma axez si pe ele 😉 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.