Sari la conținut

Propunere


✔️NoobFromRo™

Postări Recomandate

sau pentru o misiune completa spre exemplu 100 hs cu deagle sau orice alta arma sa ti dea exp, un fel de operatiune.

PRO

 

La 13.09.2021 la 17:28, EdiZewPeAWP a spus:

ne am gandit poate sa punem toti adminii niste bani sa dam un skin. facem o competitie ceva si dam skinul la castigator

 

chiar si asa, ar merge o chestie de genu, doar ca daca e sa o facem pe bune nu mai bagam adminii sa participe, tot noi punem bani si tot noi luam skin ul... macar ceilalti sa aibe o sansa la skin ul respectiv.

giphy.gif

signed by 𝖘𝖊𝖇𝖘

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 9/13/2021 at 5:28 PM, EdiZewPeAWP said:

ne am gandit poate sa punem toti adminii niste bani sa dam un skin. facem o competitie ceva si dam skinul la castigator

 

Punem 1€ fiecare si chiar daca ies vreo 10-15€ ii tinem pt mai multe giveawayuri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 an mai târziu...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.