Sari la conținut

Cerere unban IoNeL


IoNELkiLLERuL

Postări Recomandate

Nick:  IoNEL -> AsSaSiNuL ToTaL 

Ip-ul: 92.81.211.126

SteamID: (Numeric) STEAM_0:1:104839678

Link profil steam:  https://steamcommunity.com/profiles/76561198169945085/

Adminul care te-a banat:  sebs

Admini prezenti:  cred ca doar el

Motivul pentru care ai primit ban:  Nu stiu exact, dar daca ar fi sa ghiesc, wall ( nu am jucat cu cod )

Data si Ora:  02.09.2021, 01:40 PM

 

Habar n-am de ce am luat ban, vreau sa vad si eu un demo din care sa reiasa ca am avut cod.

Btw, nu mai dati admine la toti silverii, nu au ei cum sa diferentieze skill-ul de cod 😉 .

Editat de IoNELkiLLERuL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand, daca era sa nu fiu in stare sa joc crede ma ca nu ma bagam in staff. In al doliea rand, aveti demouri aici.

 

In plus, pe mirage aveai vreo 50 de killuri, iar cel care mi te a reclamat mi a spus sa zic asta: Am fost si eu online la 2 noaptea eram putini,pe mirage a facut 45-50 si apoi cand a intrat admin,s-a bagat la 15killuri cica zicea de "chef",a suferit  pe mine si cand l-am intrebat de main "Nu are",e interesant cand joci cu 500 de ore o mapa pe 50 de killuri si in rest esti varza,apoi suferi pe altii cand intra un admin.
La 5000 de ore,am vazut destule,deci merita banul avea ceva sigur!
 

giphy.gif

signed by 𝖘𝖊𝖇𝖘

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bune demo-uri, daca din videoclipurile alea reiese ca am wall, eu zic sa lasi adminul altcuiva.

Legat de 50 de kill-uri pe mirage, erau admini si atunci, nu stiu exact cine dar li se vedea gradul in chat. Am avut 50 de kill-uri ca era lume pe server, aveai cu cine sa te joci.

De ce nu am mai facut 50 de kill-uri dupa? Eram 2v2, 3v3 maxim pe server, roli juca ca un transpirat, toata harta pe shift, nu iti vine sa joci 😉

 

Anyway, astept parerea si altor admini legat de demo-uri.

Editat de IoNELkiLLERuL
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro unban, nu vad nimic spuspec omul joacă la sunet mna acum asteptam si parerile celorlalți admini si va rog cand faceti demo vreau si eu sa vad un meci întreg sa vad cum joacă ca asa pot sa pun doar faze care par de wall si el defapt stie sa joace

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unban !

La ultimul demo,pe la sfarsit ai zis "mama de faza de aim" dar nici macar el nu a facut kill-ul,facuse altul de pe lung.

Faceti un demo mai lung,de cateva runde 3-4-5-6 cat este necesar,nu faceti doar unele faze suspecte.

Cand sunteti in dubii cu un posibil codat,cereti si parerea la alt admin.

 

T/C

                      

DNS:  FIRE.USP.RO

IP:  188.212.100.121:27015

MOD:COMPETITIV

CANAL DISCORD: -> CLICK AICI <-
CANAL YOUTUBE: -> CLICK AICI <-

b_350_20_0a0300_000000_ffffff_000000.png

                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.