Sari la conținut

Propunere sv


Florin I. <Sauron>

Postări Recomandate

Harti:

- add  new  de_tuscan ( ca tot se zice ca o sa fie harta oficiala , e terminata 95% , trebuie sa mai coloreze niste cutii )

- remove hartile : assault , italy , office etc ( eu nu vad rostu' hartilor hostage pe public , daca nu-i un admin sa schimbe , majoritatea ies) parerea mea.

-remove new cobblestone , + old cobblestone ( parerea mea : nu stiu de ce au stricat harta , dar cea veche era mult mai competitiva + l-a T nu prea ai sanse sa dai rush in b nici daca ai spawn bun si ct spawn prost , tot ct-ul ajunge primu' , pe harta noua) (testata chestia cu rush)

 

Sister OVERTIME FACEIT : Am vazut ca din ce , in ce mai multe sv adauga sistemu' , poate il adaugam si aici , zic ca ar prinde bine sa nu , se mai termine la 15-15 si , sa jucam pana castiga cineva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro la prima si ultima si sa se mai adauge si vertigo si daca se poate face da nu puteam vota o hartă de acm 2 meciuri ca se formeaza mereu o buclă inf mirage dust2 si gold dust adica rar vad un over nuke sau alte hărți 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu sunt pro inafara de a se scoate hartile cu hostage

                        SpongeBob                          
                                                    

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A fost activat sistemul overtime.

Majoritatea playerilor nu le mai plac hartile de pe 1.6 ori nu au jucat 1.6

De exemplu am bagat azi kabul,o harta care se juca forta pe 1.6,care nu stia harta sau nu le placea si multi dadeau !rtv

                      

DNS:  FIRE.USP.RO

IP:  188.212.100.121:27015

MOD:COMPETITIV

CANAL DISCORD: -> CLICK AICI <-
CANAL YOUTUBE: -> CLICK AICI <-

b_350_20_0a0300_000000_ffffff_000000.png

                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci eventual,cum e si o versiune de dust2 "gold" adica,s-a se bage alte versiuni ale mapelori active,inferno night un exemplu,dar eu totusi as i baga tuscan ca va si intra in map poolul cs-ului in scurt timp.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just now, rolii said:

Atunci eventual,cum e si o versiune de dust2 "gold" adica,s-a se bage alte versiuni ale mapelori active,inferno night un exemplu,dar eu totusi as i baga tuscan ca va si intra in map poolul cs-ului in scurt timp.

Sincer, eu spun contra una e dust sau inferno dar tuscan nu stie nimeni doar cei care s-au jucat 1,6 stiu de ea. Majoritatra player-ilor de le sv nu s-au jucat 1.6

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 săptămâni mai târziu...
  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.