Sari la conținut

propunere vld


vld sef

Postări Recomandate

On 8/23/2021 at 10:36 PM, vld sef said:

PROPUN ADAUGAREA MVP URILOR CU MANELE PE SERVER,CRED CA AR FII DESTUL DE DISTRACTIV

exemplu de manea: https://youtu.be/Hbim2U-d--w

 

Manele... sunt pe aproape toate serverele nu stiu ce sa zic dar nu pare o idee rea;)) plus ca   daca nu-ti plac poati sa dai mvp-ul pe 0 sau pe la 10-20%. 😄

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Dr$ a spus:

Manele... sunt pe aproape toate serverele nu stiu ce sa zic dar nu pare o idee rea;)) plus ca   daca nu-ti plac poati sa dai mvp-ul pe 0 sau pe la 10-20%. 😄

pai si sa dea toate mvp urile pe 0? doar pentru niste manele? nu i idee...

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 25.08.2021 la 2:33, vld sef a spus:

inteleg edizewpeawp ca nu ti plac manelele si ca zici tu ca ies playeri dar ceva nou pe server chiar ar merge ,mie mi ar place sa ascult un tzanka uraganu dupa ce castig 1v4 in runda de pistoale sincer

imi plac manelele bro dar daca mi plac mie nu inseamna ca o sa le placa la toti. daca vrei tu sa asculti tzanca dupa ce castigi 1v4 in runda de pistoale pune ti bind la Spotify=)))

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.