Sari la conținut

[Incepator] husH


USP KroN

Postări Recomandate

Salut @husH!

Ma bucur sa vad ca ai raspuns la aceasta tema!

Lucrarea ta este una decenta, pentru inceput imi place textul acel render de brad da semn de creativitate si acea caciulita de pe text, de asemenea mergea alta culoare pe text dar nu-i problema, greselile pe aceasta lucrare sunt:

-borderul nu este bine aplicat as fi mers pe un Blending Options(color overlay) pe o culoare mai inchisa(negru-->gri inchis) ;Screenshot.png

-effectele sunt prea inchise as fi preferat sa se fi folosit putin de contrast/exposure sa fi dat un ton mai deschis; poti folosi aceste adjustments pentru a face acest lucru adjmm.pngde exemplu:contrast.png exposure.png opacity.png

-ai vrut tu sa incerci ceva cu acel brush sa faci ceva ninsoare dar nu ti-a iesit, puteai folosi altfel de textura/particula de snowflakes pentru a face acest lucru;

Pe viitor vom perfectiona aceste lucruri (particule/texturi/effecte/border)

Vom indrepta aceste greseli pe discord. Bafta!

Urmatoarea tema: 

 

GFX Designer

Nu îmi cereţîn PM avataresemnături/ logosgrade/ etc. Faceţi cerere!

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.