Sari la conținut

Cerere avatar Malcon


Malcon.

Postări Recomandate

Tip [avatar(forum sau steam)/semnatura/banner/etc]: forum/steam (https://steamcommunity.com/id/cristian1604/)

Text principal: Malcon.

Text secundar [usp.ro] usp.ro

Dimensiuni: 184x184 

Stock/Render/Tema[obligatoriu]: as dorii o poza cum este cea care o are snd/angrry etc.

Alte precizari: Nu am pus stock pentru ca poza as dorii sa fie o poza cum o are snd/angrry/case , adica scris mare USP si numele malcon sub , daca am gresit si dimensiunile va rog sa ma scuzati 🙂 dar nu ma pricep asa bine la astea 🙂 multumesc anticipat pentru cei ce o sa faca, poza poate fii gif sau normala nu am preferinte 🙂 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 ore, Malcon. a spus:

Tip [avatar(forum sau steam)/semnatura/banner/etc]: forum/steam (https://steamcommunity.com/id/cristian1604/)

Text principal: Malcon.

Text secundar [usp.ro] usp.ro

Dimensiuni: 184x184 

Stock/Render/Tema[obligatoriu]: as dorii o poza cum este cea care o are snd/angrry etc.

Alte precizari: Nu am pus stock pentru ca poza as dorii sa fie o poza cum o are snd/angrry/case , adica scris mare USP si numele malcon sub , daca am gresit si dimensiunile va rog sa ma scuzati 🙂 dar nu ma pricep asa bine la astea 🙂 multumesc anticipat pentru cei ce o sa faca, poza poate fii gif sau normala nu am preferinte 🙂 

Salut, avatarele de genul le ceri aici: 

 

  • Like 1

                                                                  sergentu.gif                                                                                               

 

              

                                                                                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.