Sari la conținut

Reclamatie Dei si patrixxxlangod


hella2k

Postări Recomandate

Nick: hella
Nick admin: Dei, Patrixxxlangod
Steam Profile Admin: profil dei: https://steamcommunity.com/profiles/76561198872319399/ profil patrixx: https://steamcommunity.com/id/patrixxxlangod/
Data și ora evenimentului: 11:30 6 august 2021
Harta: Dust 2
Detalii: Dei i-a unmute de la patrixxx si incep sa se injure pe server ca i-a dat ban pentru wallhack
Dovezi: 


Alte precizări: Nu am filmat de la inceput, si dupa ce am oprit filmarea cred ca inca se injurau pe voice chat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu care e treaba cu "Dei" asta, dar l-a injurat pe Patrixxx din cauza ca a primit ban pentru wall si din cauza ca e moldovean ,iar cand am intrat sa-i iau apararea mi-a dat ban 10min pentru motiv exploit... Nu stiu ce cauta asemenea fosile dar daca zice ca e  "de 3 ani de zile pe server " , stiu ca nu asa trebuie sa reactioneze pentru un ban.... E prima zi cand il vad pe server din Decembrie 2020 pana in prezent ..

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Băi, dacă Ownerii au dreptul să intre pe server și deodată să înceapă cu înjurături la staff, hai la nebuni.

Și-a luat mute pe 30 minute de la mine pentru limbaj, a reintrat pe server și deja era cu owner, cică de 3 ani pe server.

Și normal că l-am înjurat, să stau și să tac ca o rață mută la fiecare înjurătură a lui, hai la nebuni. 

Intră ursu pe mapa și peste 5 minute are ban de la Dei.

Atâta timp cât staful cu grad mai mare își permite liber așa pe server cu comentarii de genu "Îi dau un sunetu Snd și nu o să-i fie nimic, atunci ncsf".

Dacă mi se scade din grad, automat rog să mi-l scoateți, mi-l retrag.

  • Love 1

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 minute ago, patr1xxx#langod said:

Băi, dacă Ownerii au dreptul să intre pe server și deodată să înceapă cu înjurături la staff, hai la nebuni.

Și-a luat mute pe 30 minute de la mine pentru limbaj, a reintrat pe server și deja era cu owner, cică de 3 ani pe server.

Și normal că l-am înjurat, să stau și să tac ca o rață mută la fiecare înjurătură a lui, hai la nebuni. 

Intră ursu pe mapa și peste 5 minute are ban de la Dei.

Atâta timp cât staful cu grad mai mare își permite liber așa pe server cu comentarii de genu "Îi dau un sunetu Snd și nu o să-i fie nimic, atunci ncsf".

Dacă mi se scade din grad, automat rog să mi-l scoateți, mi-l retrag.

Sunt de acord cu patrixxx si am aceeasi opinie ,daca-mi iau -1, ma retrag de asemenea...

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Remove lui Dei nu inteleg de unde a venit asa cu grad de odata

Ce-s cu figurile astea pe el,el crede ca daca e de 3-4 ani pe server nu mai putem noi,si ar merita si un ban de vreo 24 de ore pentru limbajul ala foarte "frumos".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 minute ago, DeiBaws said:

Daca nu sufera de la inceput de smcherie nu ma lu am cu el in gura si voi restu sa va aduc un prosop ca prea fustrati sunteti

 

Ne sufereai ca esti de 3 ani in comunitate si ai intrat pe forum pe 1 septembrie 2020... nu-ti mai da cu parerea si taci

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Evident ca iar a trebuit sa imi pierd din timp sa verific demo-urile pentru ca Dei a primit grad, nu stiu de la cine ( 99% case ). Dar daca nu mi-a donat mie nu ma intereseaza, nu primeste grad inapoi fara a dona din nou. (Deci are remove)

Sirul desfasurarii actiunilor:

- Dei a primit ban pe chache pentru wall hack (si unban de la case)

- Dei a intrat inapoi pe server si a inceput sa ia adminul patrixx la rost.

 

Draga Dei, o data ce ai primit ban, nu vii pe server sa te iei in gura cu adminul. Deciziile luate de admini pe server se discuta pe forum, nu pe server.

Trebuia sa vii sa faci cerere unban/reclamatie, nu sa vii sa faci galagie si sa vorbesti aiurea.

Pe langa asta, ai inceput sa:

- Fii rasist

- Vorbesti vulgar/obscen/jigniri atat cu ceilalti admini cat si cu jucatorii

- Urli/faci scandal

- Ai primit mute, ai dat retry sa scapi de mute

 

Cu astfel de comportament nu meriti nimic. Ai primit ban 30 de zile pentru comportament inadecvat. Daca te comportai frumos si se dovedea ca nu ai avut wallhack si faceai cerere ca toata lumea, primeai unban si toata lumea era fericita. Asa ai primit unban pe șustă si tot nu esti multumit si faci scandal. Poti bine mersi sa mergi in alta parte. Ai timp o luna de zile sa te calmezi.

 

 

3 hours ago, hella said:

Dei i-a unmute de la patrixxx

 

Dei a primit mute, si-a dat unmute singur dupa ce a primit grad. Patrixx nu a avut ce sa mai faca pentru ca Dei a primit grad mai mare.

 

 

 

  • Like 2
  • Love 4

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.