Sari la conținut

Reclamatie TheOne Andrei


ROCKSTARz

Postări Recomandate

Nick: rockstarz `
Nick admin: TheOne Andrei
Steam Profile Admin: nu-l stiu.
Data și ora evenimentului: 7/28/21 12:05
Harta: MIrage
Detalii:ma jucam pe sv si aveam tag ul LASA MA FA care se vede si in poza( https://imgur.com/a/e405XXY ) si am luat ban.
Dovezi: https://imgur.com/a/e405XXY
Alte precizări: doresc sanctionarea acestu admin care nu prea are ce cauta in staff, nici 14 ani nu cred ca are.

Editat de ROCKSTARz

                                                              Aj Tracey Trap GIF by Island Records UK

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRO unban , propun remove Andrei , nu arata nici macar 1 act de maturitate .... multe din ban-uri/mute-uri/rename-uri etc sunt date fara motiv sau cu motive absurde .... 

Editat de ursWu
  • Like 1

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de faptul ca sufera intruna pe server nici nu mai zicem, ne face slabi, el find lvl 1 faceiti si gold nova pe mm.

                                                              Aj Tracey Trap GIF by Island Records UK

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, ursWu a spus:

PRO unban , propun remove Andrei , nu arata nici macar 1 act de maturitate .... multe din ban-uri/mute-uri/rename-uri etc sunt date fara motiv sau cu motive absurde .... 

Nici chiar remove pentru un ban de o ora si altele:)))

1/2 warn sau -1 grad dar nu remove ca toti mai facem greseli

Ps: scuze de dublu post:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu in acel moment pe server si Rockstarz nu a vrut sa asculte ca sa-si schimbe tagul, prima data i-am dat kick si a intrat inapoi. Stewie2k are demo drept dovada, astept sa-l posteze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare. Scuze, nu mai am admin ca sa am dreptul sa postez aici, dar avand in vedere circumstantele ca doar eu am dacut demo...
Cand am intrat, l-am gasit pe Rockstarz deja cu tagul acela in care lua pe careva in carici (nu am idee  pe cine) apoi cand Andrei ori Pupsik l-a rugat sa-si schimbe tagul, asta s-a facut ca ploua. Initial a primit un kick, apoi a revenit in joc si si-a schimbat tagul cu ce apare la el in poza/printscreen avand tagul Lasa ma fa...acest tag e iar o aluzie proasta la adresa adminului .. Dupa care careva i-a dat ban o ora. Din ce stiu din regulament, nu are voie sa puna tag de genul milsugi ori altele de acest fel...

https://easyupload.io/yzyngo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai ti se pare ca nu mi-am schimbat tagu dupa ce mi-a dat kick? aveam LASA MA FA care nu e un tag vulgar, + de asta 

- Folosirea de nume ce conțin cuvinte obscene sau jignitoare la adresa cuiva este interzisă [Pedeapsă: !rename sau BAN maxim 10 MIN]

Deci nu inteleg cum s-a ajuns la ban 60 de minute eu find nou pe server, din moment ce adminul  acesta mi-a dat ban 60 de minute reiese ca nu cunoaste regulamentul.

+ aicia nu zice nimic de clan tag, daca deranjeaza pe cineva are in setari la game - team poate seta sa nu vada clan tag urile.

 

@Sacâzdar dece nu pui si faza cand am luat ban? sa se vada ce clan tag am avut?, pui doar ce vrei tu 😉 , din filmarea ta se vede doar ca mi-a da kick pupskik, eu am facut reclamatie lui andrei one.

 

Si doar eu aud din video ul lui sacaz ca  pupsik nu stie ce trebuie sa faca? intreaba playeri din echipa daca trebuie s-a imi dea kick =))))

Editat de ROCKSTARz

                                                              Aj Tracey Trap GIF by Island Records UK

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 minute, ROCKSTARz a spus:

pai ti se pare ca nu mi-am schimbat tagu dupa ce mi-a dat kick? aveam LASA MA FA care nu e un tag vulgar, + de asta 

- Folosirea de nume ce conțin cuvinte obscene sau jignitoare la adresa cuiva este interzisă [Pedeapsă: !rename sau BAN maxim 10 MIN]

Deci nu inteleg cum s-a ajuns la ban 60 de minute eu find nou pe server, din moment ce adminul  acesta mi-a dat ban 60 de minute reiese ca nu cunoaste regulamentul.

+ aicia nu zice nimic de clan tag, daca deranjeaza pe cineva are in setari la game - team poate seta sa nu vada clan tag urile.

 

@Sacâzdar dece nu pui si faza cand am luat ban? sa se vada ce clan tag am avut?, pui doar ce vrei tu 😉 , din filamarea ta se vede doar ca mi-a da kick pupskik, eu am facut reclamatie lui andrei one.

 

Si doar eu aud din video ul lui sacaz ca  pupsik nu stie ce trebuie sa fac? intreaba playeri din echipa daca trebuie s-a imi dea kick =))))

A doua filmare in care ai luat ban nu o am din cauza ca a trebuit sa ies repede din cs, am inchis calculatorul si nu s-a salvat acel video. Nu mai face pe nisnaiul ca ti-a dat ban cu un motiv intemeiat.  La momentul in care ai luat ban, tu aveai tagul schimbat in ''Lasa ma fa'' ceea ce e iar o ofensa la adresa lui ca admin, tu avand inainte tagul ''sugipulaasta''. Nu conteaza ca esti nou sau nu, regulile trebuie sa le respecti oricum ai fi tu...
Ai fost rugat de vreo 4 ori la rand, te crezi Batman, fara lege...ce te-ai fi asteptat sa se intample? Sa se roage adminii de tine sa fii respectuos cu comunitatea??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, Sacâz said:

A doua filmare in care ai luat ban nu o am din cauza ca a trebuit sa ies repede din cs, am inchis calculatorul si nu s-a salvat acel video. Nu mai face pe nisnaiul ca ti-a dat ban cu un motiv intemeiat.  La momentul in care ai luat ban, tu aveai tagul schimbat in ''Lasa ma fa'' ceea ce e iar o ofensa la adresa lui ca admin, tu avand inainte tagul ''sugipulaasta''. Nu conteaza ca esti nou sau nu, regulile trebuie sa le respecti oricum ai fi tu...
Ai fost rugat de vreo 4 ori la rand, te crezi Batman, fara lege...ce te-ai fi asteptat sa se intample? Sa se roage adminii de tine sa fii respectuos cu comunitatea??

am peste 1 an de administrare pe comunitatea usp, deci nu cred ca esti tu inmasura sa-mi spui de regulament, o seara buna. ;*

 

,,A doua filmare in care ai luat ban nu o am din cauza ca a trebuit sa ies repede din cs, am inchis calculatorul si nu s-a salvat acel video''

Editat de ROCKSTARz
  • Haha 1

                                                              Aj Tracey Trap GIF by Island Records UK

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 14 minute, ROCKSTARz a spus:

 

Si doar eu aud din video ul lui sacaz ca  pupsik nu stie ce trebuie sa faca? intreaba playeri din echipa daca trebuie s-a imi dea kick =))))

@pupsik treaba ta este de a avea grija de server/jucatori nu al jucatorilor,tu trebuie sa stii nu ei,de asta esti admin(helper) inteleg ca esti nou dar totusi invata ceea ce trebuie sa faci

Te rog sa nu se mai intample asta ca o sa primeste warn, -1 sau chiar remove,sper sa fii mai atent pe viitor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

23 minutes ago, [𝘼𝘿𝙈] said:

@pupsik treaba ta este de a avea grija de server/jucatori nu al jucatorilor,tu trebuie sa stii nu ei,de asta esti admin(helper) inteleg ca esti nou dar totusi invata ceea ce trebuie sa faci

Te rog sa nu se mai intample asta ca o sa primeste warn, -1 sau chiar remove,sper sa fii mai atent pe viitor

Cand el avea acel tag vulgar Andrei nu era pe server, si eu eram singurul staff de pe server. A trebuit sa fac ceva sau doar sa stau si sa ma uit la tagul lui? Ce ii pot face eu lui ca helper?

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

- Folosirea de nume ce conțin cuvinte obscene sau jignitoare la adresa cuiva este interzisă [Pedeapsă: !rename sau BAN maxim 10 MIN]

 Dupa ce ai dat kick-ul ala si el inca nu si-a schimbat tag-ul (plus ca kick-ul nu-si avea rostul) puteai sa i dai rename daca nu ma insel ca tot schimba tag-ul.. "BAN MAXIM 10 MINUTEdeci intr-un final ai dat 60 de minute ban si ai si probleme antecedente.

4 minutes ago, pupsik said:

Ce ii pot face eu lui ca helper?

ai acces la rename tu, din cate stiu eu.

 -> La cererea ta primesti remove, oricum ai vrut sa te retragi si acum ceri remove,Bafta! te mai asteptam pe comunitatea USP! 

  • Like 2
  • Love 1

         P𝖔𝖙 𝖘𝖆 𝖙𝖊 𝖋𝖆𝖈 𝖇𝖚𝖈𝖆ț𝖊𝖑𝖊, d𝖚𝖕𝖆 𝖘𝖆 𝖑𝖊 𝖉𝖊𝖆𝖑𝖆𝖗𝖊𝖘𝖈 𝕵𝖔𝖈 𝖉𝖊 𝖌𝖑𝖊𝖟𝖓𝖊, 𝖛𝖊𝖗𝖘𝖚' 𝖈𝖍𝖎𝖓𝖊𝖟𝖊𝖘𝖈 𝕮𝖆𝖗𝖆𝖈𝖙𝖊𝖗𝖚' 𝖙𝖆𝖚 𝖑𝖎𝖕𝖘𝖊𝖘𝖙𝖊, 𝖋𝖗𝖆𝖙𝖎𝖎 𝖙𝖆𝖎 𝖙𝖊 𝖕𝖆𝖗𝖆𝖘𝖊𝖘𝖈 𝕱𝖆𝖈 𝖕𝖚𝖑𝖆 𝖒𝖆𝖗𝖊, 𝖕𝖆𝖓𝖆 𝖛𝖎𝖓 ș𝖎-𝖎 𝖕𝖔𝖙𝖔𝖑𝖊𝖘𝖈 P𝖊𝖓𝖙𝖗𝖚 𝖒𝖎𝖓𝖊 𝖊ș𝖙𝖎 𝖈𝖆𝖉𝖆𝖛𝖗𝖚, 𝖒𝖔𝖗𝖙𝖎𝖎 𝖓𝖚 𝖘𝖊 𝖕𝖔𝖒𝖊𝖓𝖊𝖘𝖈 𝕹𝖚 𝖊ș𝖙𝖎 𝖕𝖚𝖑𝖆, 𝖇𝖗𝖔, 𝖊ș𝖙𝖎 𝖕𝖔𝖕𝖔𝖓𝖊ț  ” - Ian - Tiki Taka
#Peace ✌️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

11 hours ago, ROCKSTARz said:

ma jucam pe sv si aveam tag ul LASA MA FA care se vede si in poza

Si minciuna e o vorba.

c6DEvRP.png

Si pentru ca se minte si trebuie sa fac ancheta si sa imi pierd timpul, sanctionez pe toti cei care au gresit.

 

TheOne Andrei: remove (ai cerut + alte incalcari ale regulamentului)

Pupsik: Warn 1/2 kick fara motiv

Rockstarz: Ban 24 de ore pentru minciuni.

 

Toti ati fost penalizati pentru ca toti ati gresit. E clar ca limbajul vulgar si glumele aiurea nu sunt acceptate, ma gandesc ca nu e prima oara cand are cineva asa tag, o sa adaugam o solutie si pentru asta, dar culmea, asta nu a cerut nimeni.

 

Ai fost rugat sa iti schimbi tag-ul, nu ti-ai schimbat, ai intrat inapoi.  Adminii trebuiau sa anunte acest caz care nu e trecut in regulament, insa nu au facut asta, si au luat o decizie de capul lor. 

Din pacate, nu a fost o decizie foarte buna, putea fi intr-adevar un ban mai scurt, maxim 30 de minute. Insa a mai facut si alte greseli si incalcari ale regulamentului, iar daca tot cere, domnul Andrei va ramane fara acces..

aY9kEKe.png

 

 

4 hours ago, BogdanLord said:

puteai sa i dai rename daca nu ma insel ca tot schimba tag-ul

Nu stiu cum de esti admin si ce cauti, pentru ca rename nu schimba tag-ul.

  • Love 1

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.