Sari la conținut

Errors Downloading Files


ReShout

Postări Recomandate

Hello! Mereu cand ma conectez pe server, am erori ca unele fisiere nu se downloadeaza.spacer.png

 

 

 

Cand apas +use key si trebuie sa apara un custom graphitty din ala care NU s-a downloadat, apara un simplu 24x24 unit big black square.
How do I fix? Thanks ❤️

This Topic is ReShout approved.
spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 7/27/2021 at 3:39 PM, ReShout said:

care NU s-a downloadat

Aceasta problema este din cauza serverului, multumim pentru informare, a fost pusa o solutie, asteptam raspunsul tau daca problema s-a rezolvat.

(Ce trebuie sa faci e sa intri pe server, iar fisierele de tip vmt sa fie descarcate).

 

Fisierele nav nu sunt necesare si uneori poate sa apara ca incearca clientul sa descarce fisierul desii nu exista/nu e disponibil.

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

15 hours ago, Angrry™ said:

Aceasta problema este din cauza serverului, multumim pentru informare, a fost pusa o solutie, asteptam raspunsul tau daca problema s-a rezolvat.

(Ce trebuie sa faci e sa intri pe server, iar fisierele de tip vmt sa fie descarcate).

 

Fisierele nav nu sunt necesare si uneori poate sa apara ca incearca clientul sa descarce fisierul desii nu exista/nu e disponibil.

Gata, nu mai am erorr.
Poti inchide Thread-ul asta.
https://imgur.com/a/YoTqIne

  • Like 1

This Topic is ReShout approved.
spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.