Sari la conținut

Cerere Unban


Alin20070

Postări Recomandate

Banul e dat de consola, nu știu ce vrei sa ii explici. Regula e regula, asta ca am cumpărat contu, nu e o scuza. Plus, ca e o minciuna cât casa, dublicate account e doar la aceiași conexiune de net, deci ți ai făcut alt cont după ce ți ai luat ban. 

Editat de Toeke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, Toeke said:

Banul e dat de consola, nu știu ce vrei sa ii explici. Regula e regula, asta ca am cumpărat contu, nu e o scuza. Plus, ca e o minciuna cât casa, dublicate account e doar la aceiași conexiune de net, deci ți ai făcut alt cont după ce ți ai luat ban. 

Este pe manualul adminilor comenzi care poti sa dai unban din consola sau Admin Menu.
Si da, ai dreptate, banul mai bine sa ramana.

This Topic is ReShout approved.
spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 20 minute, ReShout a spus:

Este pe manualul adminilor comenzi care poti sa dai unban din consola sau Admin Menu.
Si da, ai dreptate, banul mai bine sa ramana.)

Din cate stiu, daca dai ban cu sm_ban, in source bans  iti arata ca e dat de adminul respectiv nu de consola (cel putin eu cand am dat ban acum 2 zile din consola cu sm_ban, in souce imi arata ca e dat de mine)

 

Editat de SpongeBob

                        SpongeBob                          
                                                    

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam ai vrajeala de popa de țară,macar puteai recunoasca ca ai vorbit urat pe server.

Ai primit de la Edi 4 saptamani pt limbaj,apoi ai incercat sa intri cu alte conturi,ai primit o luna,apoi 3 luni.

In fine au expirat cele 4 saptamani.

Unban !

 

T/C

                      

DNS:  FIRE.USP.RO

IP:  188.212.100.121:27015

MOD:COMPETITIV

CANAL DISCORD: -> CLICK AICI <-
CANAL YOUTUBE: -> CLICK AICI <-

b_350_20_0a0300_000000_ffffff_000000.png

                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.