Sari la conținut

Vot democratic. IMPORTANT


Robert.

Postări Recomandate

Salut all. Cred ca majoritatea ma stiti, sunt de 3 ani pe aici, staff de 2 ani. 
Va deranjez azi cu un subiect delicat de discutie, gradul meu de admin.

Vreau sa spun ca stiu si eu ca am gresit, ca injuram, ca dadeam slap-uri prietenilor (nu dadeam la oricine, doar la cine tinea la glume). Dar vreau sa va mai spun si ca am trecut, la fel ca voi prin staff cinstit, de la ADMIN la CO OWN. ( Am cumparat vip 3+ upca erau reduceri). Cred ca majoritatea puteti spune ca am ajutat server-ul, ca eram mai mereu activ si cum aparea un codat era banat imediat, astfel incat sa pastram un joc si server frumos.

Deci acum, daca sunteti de acord, toti care ati mai ramas staff, vechi sau noi, care ma stiti de cel putin 3-4 luni. Dati-va cu o parere, pro sau contra, cu 2-3 argumente asupra gradului meu. Eu m-am cait, sa zic asa, nu mai injur, am terminat-o cu slap-urile, si cu orice sa zic ca ar deranja pe cineva. Vreau doar sa raman aici. Am trcut prin prea multe schimbari pe serverul si comunitatea asta ca sa plec, plus ca unii dintre voi imi spuneati sa nu fac asta, sincer sa va spun, nu as vrea.

Toate fiind spuse, va astept opiniile, pro sau contra. Pup.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, pe langa ca imi creste tensiunea si ma enervezi cu aceleasi intrebari, iti voi explica si aici care e treaba.

Ai avut co-owner sau owner, nu mai tin minte, nu mie mi-ai donat pentru grad.

Ti-am dat -1 pentru ca te credeai smecher cu acel grad si vorbeai vulgar, fapt interzis prin regulament. Ulterior dupa discutiile cu tine, ai spus ca vei respecta regulamentul daca iti dau gradul inapoi. Ai primit gradul inapoi, iar evident tu ai inceput din nou sa vorbesti cum nu trebuie. Ai fost sanctionat.

Ulterior ai inceput sa abuzezi de grad sa dai info, sa dai slap, etc. Nu am nevoie de staff imatur care abuzeaza de putere/comenzi. Asa ca ai primit remove. Ai si primit ban pe server temporat si pe forum pentru ca ne-ai injurat. Eu zic sa fii multumit cu ceea ce ai momentan si sa lucri ca si ceilalti pentru a avea ceva, pentru ca, chiar daca ai avut, l-ai pierdut (gradul) pentru ca nu stii sa te comporti.

 

 

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, Angrry™ a spus:

Deci, pe langa ca imi creste tensiunea si ma enervezi cu aceleasi intrebari, iti voi explica si aici care e treaba.

Ai avut co-owner sau owner, nu mai tin minte, nu mie mi-ai donat pentru grad.

Ti-am dat -1 pentru ca te credeai smecher cu acel grad si vorbeai vulgar, fapt interzis prin regulament. Ulterior dupa discutiile cu tine, ai spus ca vei respecta regulamentul daca iti dau gradul inapoi. Ai primit gradul inapoi, iar evident tu ai inceput din nou sa vorbesti cum nu trebuie. Ai fost sanctionat.

Ulterior ai inceput sa abuzezi de grad sa dai info, sa dai slap, etc. Nu am nevoie de staff imatur care abuzeaza de putere/comenzi. Asa ca ai primit remove. Ai si primit ban pe server temporat si pe forum pentru ca ne-ai injurat. Eu zic sa fii multumit cu ceea ce ai momentan si sa lucri ca si ceilalti pentru a avea ceva, pentru ca, chiar daca ai avut, l-ai pierdut (gradul) pentru ca nu stii sa te comporti.

 

 

Da, nu ti-am donat tie si asa. Si plus ca nu am injurat neprovocat, info nu am dat. Slap am precizat, cui trebuia, cum naibii ma 2 ani nu s-a plans nimeni si deodata ma iei la rost pe mine. Smecher? Nu ma credeam smecher cu nimic, ca faceam misto cu prietenii, care puii mei, au plecat mai toti pentru ca faci armata cu ei, si le iei orice distractie… plus ca am supus discutia la un vot. Vedem ce zic si restu. Si nu te supara, nu erai acolo cand cresteam eu in admin si dinastea, deci te rog… am tot dreptul sa imi cer ce e al meu inapoi. Ban mi-ai dat ca te-a chemat ala, cand tot el a gresit, are si reclamatie recenta pe aceeasi tema. Deci vedem ce zic si restul.

A si scuze editul, frate, nu mai sunt oameni pe server, intreaba-te si tu de ce. De ce erau playeri cand injuram eu? Sau cand inca era snd fondator. Chiar daca era absent tot facea in asa fel incat sa se ocupe… acum serverul e in principal gol, nu ma lua in rau dar, nu crezi ca si tu gresesti cu ceva? Ai pierdut oameni care erau mai vechi decat tine pe comunitate, admini buni frate. Nu e ok.

Editat de Robert.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 ore, [𝘼𝘿𝙈] a spus:

De la mine ai pro dar cu conditia sa te pastrezi asa(sa nu injuri,sa nu faci misto de altii,etc.) Ai pro pentru ca esti vechi si iti faci treaba.

Pro și de la mine nu doar pentru ca ne știm sau alte chestii de genu,  da când a trebuit sau au fost lucruri serioase ai fost corect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Na, sa zicem ca angrry iti da gradul pe care ti-l doresti, nu mai injuri si nu mai faci rele, deaia ma injuri pe mine si ma ameninti 🙂 
Totusi, sa zicem ca uitam astea si primesti gradul. Din cate am inteles azi te-ai dat in leagan ca aceasta comunitate moare, dc mai vrei sa fi grad atunci? sa ma injuri pe mine cand nu iti convine ceva ❤️ 

         P𝖔𝖙 𝖘𝖆 𝖙𝖊 𝖋𝖆𝖈 𝖇𝖚𝖈𝖆ț𝖊𝖑𝖊, d𝖚𝖕𝖆 𝖘𝖆 𝖑𝖊 𝖉𝖊𝖆𝖑𝖆𝖗𝖊𝖘𝖈 𝕵𝖔𝖈 𝖉𝖊 𝖌𝖑𝖊𝖟𝖓𝖊, 𝖛𝖊𝖗𝖘𝖚' 𝖈𝖍𝖎𝖓𝖊𝖟𝖊𝖘𝖈 𝕮𝖆𝖗𝖆𝖈𝖙𝖊𝖗𝖚' 𝖙𝖆𝖚 𝖑𝖎𝖕𝖘𝖊𝖘𝖙𝖊, 𝖋𝖗𝖆𝖙𝖎𝖎 𝖙𝖆𝖎 𝖙𝖊 𝖕𝖆𝖗𝖆𝖘𝖊𝖘𝖈 𝕱𝖆𝖈 𝖕𝖚𝖑𝖆 𝖒𝖆𝖗𝖊, 𝖕𝖆𝖓𝖆 𝖛𝖎𝖓 ș𝖎-𝖎 𝖕𝖔𝖙𝖔𝖑𝖊𝖘𝖈 P𝖊𝖓𝖙𝖗𝖚 𝖒𝖎𝖓𝖊 𝖊ș𝖙𝖎 𝖈𝖆𝖉𝖆𝖛𝖗𝖚, 𝖒𝖔𝖗𝖙𝖎𝖎 𝖓𝖚 𝖘𝖊 𝖕𝖔𝖒𝖊𝖓𝖊𝖘𝖈 𝕹𝖚 𝖊ș𝖙𝖎 𝖕𝖚𝖑𝖆, 𝖇𝖗𝖔, 𝖊ș𝖙𝖎 𝖕𝖔𝖕𝖔𝖓𝖊ț  ” - Ian - Tiki Taka
#Peace ✌️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, BogdanLord a spus:

Na, sa zicem ca angrry iti da gradul pe care ti-l doresti, nu mai injuri si nu mai faci rele, deaia ma injuri pe mine si ma ameninti 🙂 
Totusi, sa zicem ca uitam astea si primesti gradul. Din cate am inteles azi te-ai dat in leagan ca aceasta comunitate moare, dc mai vrei sa fi grad atunci? sa ma injuri pe mine cand nu iti convine ceva ❤️ 

Vezi-ti de trb si inroseste lama, sau du-te da banuri aiurea, n-ai ce discuta cu mn. Totusi iti apreciez raspunsu 😘😘😘

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ceva mai off topic asa umpic, nu cred ca are rost smardoiala asta, da absolut deloc pe bune

cat despre acest vot, nu stiu ce sa zic...

                                                                     hbK.-

                                                              OWNER+VIP-GO.USP,RO

                                                         connect go.usp.ro   

                                                      discord-  HBK#8339

                                           instagram eusuntdaanii

                                            

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, hbK.- a spus:

eu zic ceva mai off topic asa umpic, nu cred ca are rost smardoiala asta, da absolut deloc pe bune adica robert, tu ai un stil de abordare arogant, care pe unii oameni poate ii deranjeaza si iti raspund si ei mai de sus, apoi tu incepi sa i injuri aiurea......

cat despre acest vot, nu stiu ce sa zic...

 

                                                                     hbK.-

                                                              OWNER+VIP-GO.USP,RO

                                                         connect go.usp.ro   

                                                      discord-  HBK#8339

                                           instagram eusuntdaanii

                                            

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, hbK.- a spus:

eu zic ceva mai off topic asa umpic, nu cred ca are rost smardoiala asta, da absolut deloc pe bune

cat despre acest vot, nu stiu ce sa zic...

Pai eu am pus ceva si el deschide  subiectul ala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e faza ca trebuie sa ne temperam toti comportamentele, ca asa pe internet face si un copil de 10 ani pe camataru...

                                                                     hbK.-

                                                              OWNER+VIP-GO.USP,RO

                                                         connect go.usp.ro   

                                                      discord-  HBK#8339

                                           instagram eusuntdaanii

                                            

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic ca nu si are rostul acest post , nu ne pasa ce ai facut in trecut .. daca ai renuntat o iei de la capat pur si simplu ca restul jucatorilor .... nu te pune mai presus , eu zic sa te multumesti cu unban ul si gradul de helper si sa incepi sa te joci cum trebuie . Eu zic un T/C. @Angrry™

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

23 hours ago, ursWu said:

Eu zic ca nu si are rostul acest post , nu ne pasa ce ai facut in trecut .. daca ai renuntat o iei de la capat pur si simplu ca restul jucatorilor .... nu te pune mai presus , eu zic sa te multumesti cu unban ul si gradul de helper si sa incepi sa te joci cum trebuie . Eu zic un T/C. @Angrry™

+1 te respect , dar nu mi se pare favorabil pentru nimeni chestia cu gradul inapoi . Stau pe sv-ul asta de un an si nu am pretentii sa am owner sau altcv , o sa vina si momentul ala 😄 Zi frumoasa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.