Sari la conținut

Reclamatie WEMEREU AKA TIGAIE 2k euro


coxmin6ix

Postări Recomandate

Nick: coxmin-tnt-
Profil jucător [STEAM]: 

Steam ID [STEAM_1:0:00000]:https://steamcommunity.com/id/coxmin666/

Link ban Sourcebans: [https://go.bans.ro]https://go.bans.ro/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:465545032&advType=steamid&Submit
Ore jucate pe server [link gametracker]:6 ore si ceva aveam
Ai intrat în grupurile de steam ale serverului?: [uspromania & uspgo da/nu]nu

Ai intrat pe serverul de discord al serverului?: [https://link.usp.ro/discord_usp da/nu + nume]nu

Ai dat subscribe pe youtube canalului comunității?: [https://youtube.com/uspesports da/nu]nu
Ai citit regulamentul?:da

Descrie situația:Situatie sta in felul urmator, in primul rand aveti staff plin dar plin de moldoveni care nu stiu sa se incalte si vin si sufera pe sv, am facut o gluma mi-a dat gag permanent am vorbit cu el dupa un tovaras de al lui Legea sau L3gea ceva de genul ne baga **CENZURAT** in gura la mai multi si cand i-am sa ii dea si lui gag a zis ca ce fac il controlez dupa le-am cerut insta sa nu mai facem circ pe sv sa vorbim pe insta, a venit la mine in echipa si a zis ca -l doare in **CENZURAT** de mine a inceput sa ma injure in statura de admin verificati logo-urile lui WEMEREU aka baiatul cu masina de 100 de milioane si arfe de miliarde, 

Harta + Ora aproximativ:de_inferno 10:15

Dovezi:dovada ce dovada ca am ban si am iesit din cs, n-am apucat sa fac screen la ban. am permanent oricum. as vrea sa facem o discutie cu cineva de nivel mai inalt decat milogul asta fiindca va asigur eu ca de aia nu aveti succes cu sv si nu sunt multi playeri, fiindca marea majoritate din staff sunt doar moldoveni prosti inculti cu 6 clase si sufera pe sv publice ca au admin, irl nu stiu sa mearga pe strada si nici sa se imbrace.

Si mai tin sa mentionez ca daca ma joc normal si fac multe frag-uri pe runda euu fiind 2800 elo top 200 romania, incepe sa-mi sufere ca imi dau viata pe publice, este strict problema mea cum joc si v-am spus favorizeaza jucatorii moldoveanul asta borat care munceste pe 20 de milioane, va rog frumos sa faceti ceva in legatura cu staff-ul.

Si da, recunosc inainte sa-mi dea ban l-am injurat de toti mortii si familia si tot fiindca sunt sigur ca puteti verifica demo-ul sa vedeti ce ziceti el in calitate de admin inainte sa fac eu asta si o sa vedeti si in log-uri chat-l cand Legea, copilul ala injura si lui nu ii da nimic, nici gag nimic. si eu am primit perma ban pe motiv de spam mic chat ca sa intelegi cum sta treaba cu baiatu' tigaie :)) 

Editat de coxmin6ix
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asteptam sa se uite fondatorul pe demo

Si tu usor cu jignirile si limbajul,nu-i baga pe toti in aceasi oala te rog,ca si eu sunt moldovean dar cred ca imi fac treaba si nu fac asa.

Asteptam demo-ul 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-5 WEMEREU (remove) pentru: kick-uri date fara motiv sau cu motiv "iesi" (foarte sugestiv), gag-uri date fara motiv, nu da gag/mute cand trebuie (are gradul degeaba), plus jignirea jucatorilor, plus monitor (da info pentru ca vede jucatorii fiind admin)

Plus trebuie sa ii spuna jucatorii ce sa faca, pentru ca el aparent nu stie ce sa faca cu gradul administrativ pe care il are. Din pacate nu avem nevoie de admini toxici.

Asteptam pe adminul WEMEREU sa vina cu o dovada pentru acest ban permanent.

Daca vine WEMEREU cu o dovada petenta pentru care s-a acordat ban-ul putem sa vedem perspectiva pe care a avut-o si sa vedem daca putem sa il iertam.

-1 bZx pentru: nu da gag/mute cand trebuie (are gradul degeaba)

 

L3GEA banat 24 de ore pentru limbaj voice/chat.

 

Aici este demo-ul de pe server: https://dovezi.usp.ro/uploads/csgo/Angrry/inferno_16_07_2021_ora_aprox22_1626469368.dem

 

Daca sunt si alte concluzii care pot fi trase din demo, astept raspuns de la cei ce s-au uitat la el (puteti face un video pe youtube cu secventa)

Log cu chat si tot ce se mai intampla:

https://dovezi.usp.ro/uploads/csgo/Angrry/log_1626469787.zip

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Angrry™ am citit reclamația și am observat situația, Weme a recunoscut ce și cum , lăsând asta la o parte , eu nu halesc sa îmi vina unu cu 6 ore și cv pe sv pe care n as da 2 flegme sa adauge pe forum în reclamația lui ceea ce a zis despre staff ca i a băgat pe toți la gramada și unii chiar își dau silința, mie mi se pare taraneala și tine de educație. Acuma frate eu înțeleg situația da nici asta sa nu facă gura asa, ca în 6 ore coaie nu te găsești cu toți adminii sau cu toți cei care au grad și vezi ce și cum se întâmplă pe sv .

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

32 minutes ago, ✪WEMEREU✪ said:

Ii clar ca te ai uitat degeaba pe demo. Uita te cine a început cu glume de 2 lei legate de mine. I-am dat ban la nervi și îmi asum 

Pai daca nu dai gag/mute cand trebuie, nu stiu ce astepti, pastele cailor?

10 minutes ago, DDG said:

@Angrry™ am citit reclamația și am observat situația, Weme a recunoscut ce și cum , lăsând asta la o parte , eu nu halesc sa îmi vina unu cu 6 ore și cv pe sv pe care n as da 2 flegme sa adauge pe forum în reclamația lui ceea ce a zis despre staff ca i a băgat pe toți la gramada și unii chiar își dau silința, mie mi se pare taraneala și tine de educație. Acuma frate eu înțeleg situația da nici asta sa nu facă gura asa, ca în 6 ore coaie nu te găsești cu toți adminii sau cu toți cei care au grad și vezi ce și cum se întâmplă pe sv .

 

Da, poate am fost prea drastic, din partea mea ar putea ramane cu helper/admin daca isi face treaba. Iar la urmatoarea abatere sa primeasca remove.

  • Like 1

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, Angrry™ a spus:

din partea mea ar putea ramane cu helper/admin daca isi face treaba. Iar la urmatoarea abatere sa primeasca remove.

+1 ar fi mai ok sa primeasca admin dar la ultima abatere remove,sper sa-si faca treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 minute, [𝘼𝘿𝙈] a spus:

+1 ar fi mai ok sa primeasca admin dar la ultima abatere remove,sper sa-si faca treaba.

+1 dar eu tot nu I as fi permis băietasului sa vb asa 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ahahah plebeul asta e ultimul needucat , am intrat și eu intr-un clinch cu el și tot el a fost cel care a jignit . Dacă doriți dovezile o sa vedeți . Cât despre Weme a gresit , și-a asumat dar nu merita remove pt simplu fapt ca și a făcut treaba și își face treaba cu toate ca la nervi se ajunge la asta . Seara faina!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba frate, sa te fac sa intelegi. Pe mine putin ma intereseaza daca iau unban sau nu, dar nu suport ipocriitii ca tine no liferi care isi iau grade de "Comisari" pe sv. Linisteste te cu arfele de mascul alpha pe un sv de cs public. Va pup 😘 .

Si ca sa intelegeti, pe demo se vede clar cand eu ii zic lui legea sa-mi dea instagram-ul fiindca ma injura pe sv si imi zice ca-mi dau viata pe public daca joc cum joc eu deobicei, apoi tigaie a venit in postura de boddyguard si sa-mi faca mie arfe ca-l doare in **CENZURAT** de mine si ca ce ii fac eu lui legea, il bat sau ce, gen keyboard warrior :)), te iau dupa poza bai carligule, moldovean te-am facut doar din simplu fapt ca ziceai, "Uaaaai" :))).

Cand am intrat pe sv si m-ati vazut lvl 10 si top 200 Romania, ca tot romanul ati inceput sa fiti frustrati inloc sa sustineti chestiile de genul voi faceti arogante de jucatori si de luptatori si tu nu stii sa te incalti esti nebun la cap...

Editat de coxmin6ix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine keyboard warrior, daca ajunge sora ta pe la bucuresti s-ar putea sa-mi faca avansuri, cine stie :)). Taranusule.  Daca ajungi vreodata la capitala si o sa te trosneasca baietii pe aici sa-ti aduci aminte de arfele facute la mine, gunoiule .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hey hey hey, apar si eu pe aici ca vad ca deja coxmin isi ia lumea in cap, stai cuminte bro ca nu suntem toti țăranii tăi, nu e ipocrit nimeni de aici ❤️ nu te da mare bataus ca ai lama si nu stiu ce, nu te mai crede mai presus ca ceilalti ca nu esti, ai lvl 10 faceit si ai arfe ca esti cel mai bun, viata mea, te distrug ❤️ te rog eu, nu fa pupaza mare pe aici ca nu toata lumea are curaj sa iti dea tie mesaj pe instagram si sa vina in București ca sa ne luam bataie 😭 si cum toata lumea te confunda cu jucatoru lu palash, imi pare rau nu toti suntem la nivelul tau, ai zburat cu postu imediat ce te a deranjat accentul cuiva, ca na scuza ne pe noi nu toti suntem din București sa vorbim domnește. Lasa bro amenintarile ca na, zic si eu. Daca te a jignit ca te a injurat si nu stiu ce, injura l inapoi daca tu consideri ca asta trebuie in loc sa faci post pe forum,dar nu, ne legam de sor'sa, iar wemereu zic sa ramana cu admin si cum are munca si n are posibilitatea sa prea intre in timpul saptamanii in weekend am asteptarea de a avea o mica activitate decenta pe server in care isi va face putin treaba fara sa incalce regulamentul. Hai va pup 😘 #Peace✌️

         P𝖔𝖙 𝖘𝖆 𝖙𝖊 𝖋𝖆𝖈 𝖇𝖚𝖈𝖆ț𝖊𝖑𝖊, d𝖚𝖕𝖆 𝖘𝖆 𝖑𝖊 𝖉𝖊𝖆𝖑𝖆𝖗𝖊𝖘𝖈 𝕵𝖔𝖈 𝖉𝖊 𝖌𝖑𝖊𝖟𝖓𝖊, 𝖛𝖊𝖗𝖘𝖚' 𝖈𝖍𝖎𝖓𝖊𝖟𝖊𝖘𝖈 𝕮𝖆𝖗𝖆𝖈𝖙𝖊𝖗𝖚' 𝖙𝖆𝖚 𝖑𝖎𝖕𝖘𝖊𝖘𝖙𝖊, 𝖋𝖗𝖆𝖙𝖎𝖎 𝖙𝖆𝖎 𝖙𝖊 𝖕𝖆𝖗𝖆𝖘𝖊𝖘𝖈 𝕱𝖆𝖈 𝖕𝖚𝖑𝖆 𝖒𝖆𝖗𝖊, 𝖕𝖆𝖓𝖆 𝖛𝖎𝖓 ș𝖎-𝖎 𝖕𝖔𝖙𝖔𝖑𝖊𝖘𝖈 P𝖊𝖓𝖙𝖗𝖚 𝖒𝖎𝖓𝖊 𝖊ș𝖙𝖎 𝖈𝖆𝖉𝖆𝖛𝖗𝖚, 𝖒𝖔𝖗𝖙𝖎𝖎 𝖓𝖚 𝖘𝖊 𝖕𝖔𝖒𝖊𝖓𝖊𝖘𝖈 𝕹𝖚 𝖊ș𝖙𝖎 𝖕𝖚𝖑𝖆, 𝖇𝖗𝖔, 𝖊ș𝖙𝖎 𝖕𝖔𝖕𝖔𝖓𝖊ț  ” - Ian - Tiki Taka
#Peace ✌️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut am si eu de spus o parere ca membru al STAFF-ului avand gradul de Owner

Imi pare rau la ce sa ajuns la concluzia trasa..

Dar nu cred ca @✪WEMEREU✪ merita o sentinta asa drastica din prima merita un susped / -1 in functie de gradul pe care-l avea  sau din cate vad revenirea la grad si la urmatoarea abatere RMV.

Din cate am citit prin tot "topicul" weme si-a asumat din fapta si a recunoscut , dar nu cred ca pentru un "ins" care sufera pe el de lvl 10 pe Faceit si ca e cu rosu si ca noi suntem lamai (verde) + ca mai are si maxim 10 ore pe server , nu ar trebui sa pierdem un admin + ca pe de alta parte mai e si rasist cu "moldovenii" , ce-ai frate cu oamenii din regiunea Moldovei (nu Republica Moldova) nu tot oameni sunt si ei ca si tine? Ce tot esti asa arfist si plin de tine ? Tine minte ca de la Iasi a plecat smecheria pana la Bucuresti sau unde esti tu ! (no ofens) 😄 
Ti-am dat si eu mute/gag 10 minute pe aceeasi chestie pentru ca erai prea plin de tine ! 

dD11bKH.jpg

+Ca , cum sa-mi zici tu mie ce caut eu pe server.. Esti bun..

Dupa nu ai incetat ai inceput sa iei descrierea de pe profilul meu si sa incepi sa suferi prin chat cu : "I am ă Pizdar.👑🎭♣" preluand-o de pe profilul meu !
Dupa ai primit ban 1h pentru necizelare+suferinta ! si tu si MoldoVIP

Am si eu un demo despre acest om.. Despre limbajul si suferintele lui !

Demo -> https://www86.zippyshare.com/v/dLl5ro6O/file.html

Eu zic ca e prea drastica sentinta pentru wemereu.. Propun un susped / -1 in functie de gradul pe care-l avea  sau din cate vad revenirea la grad si la urmatoarea abatere RMV.

O zi buna ! Sper sa ma fac inteles..

Editat de sekeNNN
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, coxmin6ix a spus:

Bine keyboard warrior, daca ajunge sora ta pe la bucuresti s-ar putea sa-mi faca avansuri, cine stie :)). Taranusule.  Daca ajungi vreodata la capitala si o sa te trosneasca baietii pe aici sa-ti aduci aminte de arfele facute la mine, gunoiule .

Ue da cine esti tu sa-l injuri si sa te iei de sor-sa il mai si ameninti si faci figurile astea,unde... te crezi tu???

Du-te si te joaca faceit si mai fa putin somnic varu

Nu mai putem noi ca esti tu level 10,sincer ma doare in....

@Angrry™ ar fi mai frumos un ban pe forum si sa ramana cu ban pe server vad ca e prea arogant si are cam prea multe fite...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, [𝘼𝘿𝙈] a spus:

Bine keyboard warrior, daca ajunge sora ta pe la bucuresti s-ar putea sa-mi faca avansuri, cine stie :)). Taranusule.  Daca ajungi vreodata la capitala si o sa te trosneasca baietii pe aici sa-ti aduci aminte de arfele facute la mine, gunoiule .

Cum a zis si prietenul meu Bogdan
Hey, sunt si eu pe aici, vad ca deja nu mai incapi in haine de atata smecherie ce e pe tine, vad ca tu esti bombardier de ala de internet, de la un joc incepi sa faci figuri pe aici ca te trosnesc baietii si cacaturi d-astea, eu zic sa le lasi mai moale ca ne-ai dovedit cine esti, ne-am prins toti. Las-o asa ca nu mai e loc pe forum de la atata penibilitate, hai te-am pupat. Si sa nu uit, Angrry, eu zic sa-i lasi gradu lu weme, omu e super baiat, macar adim cum a zis lord.
(Lil BogdanLord) #peace

Editat de hbK.-

                                                                     hbK.-

                                                              OWNER+VIP-GO.USP,RO

                                                         connect go.usp.ro   

                                                      discord-  HBK#8339

                                           instagram eusuntdaanii

                                            

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dintr o serva muriți toti, a zis 😂😂😂. Bai gunoaielor, repet, pentru mine un sv public e un sv public puțin îmi pasa mie, eu vreau doar sa l înjosesc pe tigaie asta nimic mai mult, dacă voiam unban sau sa fiu ceva pupincurist veneam cu argumente liniștit, dar eu vreau doar sa mi bag pla in sora sa si în voi, niște copii de nimic sau niște oameni la 20+ ani care ați făcut Burta la **CENZURAT** și sunteți niște labagii, și stai liniștit cu servele alea bai tigaie, ca nu toți sunt vacile și animalele pe care le îngrijești tu în zona aia de unde vii tu 😂😂😂😂. Cioban prost, ai tupeu sa ai arfe pe sv publice cand alții au calculatorul mai scump decât tigaia ta și sa clarificam tot. Nu sunt rasist și nici arogant toata asta a fost o mascarada sa va iau la misto voi ăștia adminii sugaci, crede ti ma chiar ma pis pe tine seken și pe tine tigaie de restul care au venit cu argumente nu ii cunosc și n am avut probleme cu ei pe sv, voi știți mai bine ce faceți, sa o pupi pe sora ta de partea mea. Vezi poate ii arati poza mea de profil după steam poate își baga 2 degete în **CENZURAT** dupa mine .

Si vedeți ca m am uitat prin celelalte postări și amărâtul asta are 1/2 Warn. Și nu cred ca am suferit eu de lvl meu ci voi ați devenit frustrați cu comentarii de genul: mama iti dai viata pe publice la lvl 10 cand eu doar jucam normal. Invidia e mare bai amărâților, vezi ca e mai vechi procesorul tău decât tine bai tigaie

Editat de coxmin6ix
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 59 minute, coxmin6ix a spus:

Dintr o serva muriți toti, a zis 😂😂😂. Bai gunoaielor, repet, pentru mine un sv public e un sv public puțin îmi pasa mie, eu vreau doar sa l înjosesc pe tigaie asta nimic mai mult, dacă voiam unban sau sa fiu ceva pupincurist veneam cu argumente liniștit, dar eu vreau doar sa mi bag pla in sora sa si în voi, niște copii de nimic sau niște oameni la 20+ ani care ați făcut Burta la **CENZURAT** și sunteți niște labagii, și stai liniștit cu servele alea bai tigaie, ca nu toți sunt vacile și animalele pe care le îngrijești tu în zona aia de unde vii tu 😂😂😂😂. Cioban prost, ai tupeu sa ai arfe pe sv publice cand alții au calculatorul mai scump decât tigaia ta și sa clarificam tot. Nu sunt rasist și nici arogant toata asta a fost o mascarada sa va iau la misto voi ăștia adminii sugaci, crede ti ma chiar ma pis pe tine seken și pe tine tigaie de restul care au venit cu argumente nu ii cunosc și n am avut probleme cu ei pe sv, voi știți mai bine ce faceți, sa o pupi pe sora ta de partea mea. Vezi poate ii arati poza mea de profil după steam poate își baga 2 degete în **CENZURAT** dupa mine .

Si vedeți ca m am uitat prin celelalte postări și amărâtul asta are 1/2 Warn. Și nu cred ca am suferit eu de lvl meu ci voi ați devenit frustrați cu comentarii de genul: mama iti dai viata pe publice la lvl 10 cand eu doar jucam normal. Invidia e mare bai amărâților, vezi ca e mai vechi procesorul tău decât tine bai tigaie

Mai muistule stai usor ca zbori si de pe forum si primesti si ban iar pe server,mai usor unde plm te trezesti tu

Ja la somnic

Hai ne s××i... la toata comunitatea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.