Sari la conținut

Reclamatie / ♕ SoGarD. d|-_-|b old.usp.ro


×-Dumy-×

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : _dumy
2. Numele celui reclamat: ♕ SoGarD. d|-_-|b
3. Steamul celui reclamat: https://steamcommunity.com/id/sogardel/
4. Motiv: Nu stiu cine l-a invatat sa dea motive d-astea :))) 
5. Dovada:  https://imgur.com/a/SnSFmwa
6. Alte detalii: Mai nou nu am voie sa fac caterinca cu un prieten pe voice chat. Si imi da mute/gag/ban ca vorbeam prea mult... 😞

spacer.png
<<PANEL>>   
<<STEAM-GROUP>>

<<DISCORD>>                                                                                

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 - ai primit mute pentru ca era runda de Clutch !

2 - ban ai primi (5 min sau cat a fost ) pentru ca ai inceput sa imi suferi pe voicechat  ca nu stiu sa imi fac treaba ! - ai primit 5 min sa te calmezi ca sa nu generam alte consecinte !

 

MATURIZATI-VA !!!!  ;) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 Nu eu trebuie sa aduc dovezi .. tu trebuie sa aduci dovezi ca esti nevinovat... si eu ca eu ti-am dat comenzi pe nedrept ...

 

sau ai facut reclamatie doar ca sa te afli in treaba !? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 14 ore, tzache a spus:

 Nu eu trebuie sa aduc dovezi .. tu trebuie sa aduci dovezi ca esti nevinovat... si eu ca eu ti-am dat comenzi pe nedrept ...

 

sau ai facut reclamatie doar ca sa te afli in treaba !? 

 La fiecare comanda data asupra unui jucator ( gag, kick, mute, ban, etc) aveti obligatia de a face o dovada, in cazul in care jucatorul va face reclamatie si nu aveti dovada riscati sa primiti warn / remove.

b_560_95_1.png

 

-> DISCORD <-

-> STEAM <-

-> STEAM GROUP <-

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, NiGHT a spus:

 La fiecare comanda data asupra unui jucator ( gag, kick, mute, ban, etc) aveti obligatia de a face o dovada, in cazul in care jucatorul va face reclamatie si nu aveti dovada riscati sa primiti warn / remove.

 

Ok, in cazul in care un jucator face reclamatie , el trebuie sa aduca dovezi ca este nevinovat  , nu adminul   ,      si ca sa  stai sa faci record pentru un amarat de gag/mute de 5 min mi se pare absurd ! 

Banul l-a primit ( tot 5 min )  ca sa se calmeze !   si sa nu generam alte  discutii/injuraturi sau mai stiu eu ce ! 

 

Parerea mea  ca asceata reclamatie e facuta doar ca sa treaca mai repede cele 5 min .. ! 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, tzache a spus:

 

Ok, in cazul in care un jucator face reclamatie , el trebuie sa aduca dovezi ca este nevinovat  , nu adminul   ,      si ca sa  stai sa faci record pentru un amarat de gag/mute de 5 min mi se pare absurd ! 

Banul l-a primit ( tot 5 min )  ca sa se calmeze !   si sa nu generam alte  discutii/injuraturi sau mai stiu eu ce ! 

 

Parerea mea  ca asceata reclamatie e facuta doar ca sa treaca mai repede cele 5 min .. ! 

 

 

 

 

9. - La fiecare comanda data asupra unui jucator ( gag, kick, mute, ban, etc) aveti obligatia de a face o dovada, in cazul in care jucatorul va face reclamatie si nu aveti dovada riscati sa primiti warn / remove.  ❤️

spacer.png
<<PANEL>>   
<<STEAM-GROUP>>

<<DISCORD>>                                                                                

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.