Sari la conținut

Reclamatie EdiZewPeAWP


slidebtw

Postări Recomandate

Acum 6 minute, Toeke a spus:
  • Limbajul vulgar,rasismul,jignirile si mistourile aduse unui membru din Staff sunt interzise Pedeapsă: Avertisment / GAG  / MUTE 10-30 minute sau permanent / BAN TEMPORAR 1- 6h / BAN PERMANENT (injurii grave).
  • Recitește primele doua cuvinte. 

Ce a fost vulgar ? 😂

꧁ঔৣ☬slidebtw☬ঔৣ꧂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Toeke a spus:

Ție dacă îți vine unu și îți zice, taci draq din gura, nu, e normal? 

Daca l am deranjat pe respectivul , da , mi se pare normal

꧁ঔৣ☬slidebtw☬ঔৣ꧂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mna, bravo ție, dar fără supărare, caterinca, cum o fii, Edi nu o greșit deloc. Chiar nu vad rostul reclamației, odată ce tu ai greșit. Una e sa spui "las o draq de treaba" și una e sa te duci la un jucător sa ii zici "taci draq" nu știu cum nu vezi diferența, dar ma rog :)) 

Editat de Toeke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, Toeke a spus:

Mna, bravo ție, dar fără supărare, caterinca, cum o fii, Edi nu o greșit deloc. Chiar nu vad rostul reclamației, odată ce tu ai greșit. Una e sa spui "las o draq de treaba" și una e sa te duci la un jucător sa ii zici "taci draq" nu știu cum nu vrei diferența, dar ma rog :)) 

Pai ce i am spus eu baiatului aluia in care categorie se incadreaza? Vulgar nu , stim toti care sunt cuvintele vulgare , rasism in nici un caz , jignire nici asa si misto n am facut de nimeni , deci unde e motivul?

꧁ঔৣ☬slidebtw☬ঔৣ꧂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, slidebtw a spus:

Pai ce i am spus eu baiatului aluia in care categorie se incadreaza? Vulgar nu , stim toti care sunt cuvintele vulgare , rasism in nici un caz , jignire nici asa si misto n am facut de nimeni , deci unde e motivul?

  • Limbajul vulgar,rasismul,jignirile si mistourile aduse unui membru din Staff sunt interzise Pedeapsă: Avertisment / GAG  / MUTE 10-30 minute sau permanent / BAN TEMPORAR 1- 6h / BAN PERMANENT (injurii grave).
  • Ți am zis, nu știu cum o gândești tu, dar dacă ție îți convine sa fii dracuit la caterinca, mna ce sa zic. Mai citește odată primele 2 cuvinte. 
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Toeke a spus:
  • Limbajul vulgar,rasismul,jignirile si mistourile aduse unui membru din Staff sunt interzise Pedeapsă: Avertisment / GAG  / MUTE 10-30 minute sau permanent / BAN TEMPORAR 1- 6h / BAN PERMANENT (injurii grave).
  • Ți am zis, nu știu cum o gândești tu, dar dacă ție îți convine sa fii dracuit la caterinca, mna ce sa zic. Mai citește odată primele 2 cuvinte. 

Cum adica cum o gandesc toeke , in cercu tau de prieteni nu s a intamplat nici macar o singura data sa zica cineva ceva si altu sa i zica “taci ba drq din gura “ sau “taci drq” . Nu vreau sa ma apuc acu sa enumar cuvinte vulgare , ca tu aia ma tot pui sa citesc da nu mi dau seama de ce , nu stiti ce s alea cuvinte vulgare?

꧁ঔৣ☬slidebtw☬ঔৣ꧂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, slidebtw a spus:

Cum adica cum o gandesc toeke , in cercu tau de prieteni nu s a intamplat nici macar o singura data sa zica cineva ceva si altu sa i zica “taci ba drq din gura “ sau “taci drq” . Nu vreau sa ma apuc acu sa enumar cuvinte vulgare , ca tu aia ma tot pui sa citesc da nu mi dau seama de ce , nu stiti ce s alea cuvinte vulgare?

Unde mi se permite, da folosesc. Chiar vreau sa te vad ca te duci la un polițai sa ii zici taci draq, sa vedem, ce se întâmplă. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, Toeke a spus:

Unde mi se permite, da folosesc. Chiar vreau sa te vad ca te duci la un polițai sa ii zici taci draq, sa vedem, ce se întâmplă. 

Iti mai repet o data , am spus taci drq din cauza ca respectivul m a deranjat si mie mi se pare normal sa mi se zica la fel daca deranjez pe cineva.

꧁ঔৣ☬slidebtw☬ঔৣ꧂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, slidebtw a spus:

Iti mai repet o data , am spus taci drq din cauza ca respectivul m a deranjat si mie mi se pare normal sa mi se zica la fel daca deranjez pe cineva.

astea le faci in privat. nu pe server. repet

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

L 07/04/2021 - 18:25:05: "slidebtw<1245><STEAM_1:1:550399629><CT>" say "mai stai jumate de runda acolo"

L 07/04/2021 - 18:26:07: "slidebtw<1245><STEAM_1:1:550399629><CT>" say "mama mama"

L 07/04/2021 - 18:26:09: "slidebtw<1245><STEAM_1:1:550399629><CT>" say "baiat smecher"

L 07/04/2021 - 18:26:11: "slidebtw<1245><STEAM_1:1:550399629><CT>" say "scuzele mele"

L 07/04/2021 - 18:26:13: "MrBulan<1251><STEAM_1:1:544451895><TERRORIST>" say "daca vreau si 2 ore intr-un colt"

L 07/04/2021 - 18:26:23: "slidebtw<1245><STEAM_1:1:550399629><CT>" say "taci drq apucatule ca am glumit"
L 07/04/2021 - 18:26:25: "slidebtw<1245><STEAM_1:1:550399629><CT>" say "ce tot suferi atat"

 

Uneori nu sariti direct cu gag/mute..puteti da si un avertisment.

Slide tie ti se pare ca asta e limbaj decent?

 

T.C

                      

DNS:  FIRE.USP.RO

IP:  188.212.100.121:27015

MOD:COMPETITIV

CANAL DISCORD: -> CLICK AICI <-
CANAL YOUTUBE: -> CLICK AICI <-

b_350_20_0a0300_000000_ffffff_000000.png

                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.