Sari la conținut

Reclamatie EdiZewPeAWP


slidebtw

Postări Recomandate

Nick: slidebtw

SteamID: (numeric)STEAM_1:1:550399629

Numele Adminului: EdiZewPeAWP

Dovada: 

Ora si Data: 07-04-21 16:20

Am primit gag aiurea din punctul meu de vedere.

Adica i am spus unui baiat pe chat sa mai stea juma de runda in pozitia in care era si el mi-a zis ca sta cat vrea , si daca are chef sta si 2 ore , la care eu i am zis ''taci drq de apucat ca am glumit'' . Nu vad motivul gag-ului niciunde . 

Editat de slidebtw

꧁ঔৣ☬slidebtw☬ঔৣ꧂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ti se pare anormal? Ca am zis ''taci drq'' ? asta nu e motiv de gag . Si nu e vorba de 10 minute , e vorba ca te am intrebat de 5 ori pe joc de ce mi ai dat gag si nici macar nu m-ai bagat in seama .

꧁ঔৣ☬slidebtw☬ঔৣ꧂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, EdiZewPeAWP a spus:

Daca ai citi si tu regulamentul serverului, ai fi vazut ca nu sunt dator sa-ti dau tie explicatie. Daca vrei explicatie, vino pe forum. Citeste regulamentul.

 

Hai ca sa o luam cu inceputu ca te intreci .

In primu rand n-ai nici macar jumate din experienta mea de adminat asa ca nu ma lua cu ''Daca ai citi si tu regulamentul''

In al doilea rand , macar din bun simt ca ne cunoastem puteai sa-mi dai un mesaj privat pe server sau pe steam sa-mi spui daca tot ai vazut ca am intrebat de atatea ori da ce sa faci , suntem admini , nu bagam in seama toti prostii

꧁ঔৣ☬slidebtw☬ঔৣ꧂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti am dat gag de 10 minute, tu ai venit dupa 20 de minute sa faci reclamație. și să zicem ca ai tu nush ce experiența, dar chestia aia e scrisă în regulament. vrei atentie, se vede clar. Și eram pe spec cand ti am dat dintr-un motiv... trebuia să mananc cu o mana, pentru ca in cealalta am ditamai acul. nu stau in loc sa mananc sa ti dau ție explicații.

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am venit sa mi se scoata gag-u :))) , am venit pentru ca am primit total aiurea , pentru ''taci drq'' ce i-am zis tipului puteai maxim un avertisment , in legatura cu explicatiile , nu cred ca iti era greu sa te opresti 5 secunde din mancat sa-mi raspunzi si mie . Si apropo de atentie , o am deja destula , nu mai am nevoie.

꧁ঔৣ☬slidebtw☬ঔৣ꧂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Slide eu zic sa nu mai faci pe aici circ, stii bine ca ai dat gag-uri si mute-uri pe niste motive penibile si acum vi sa te victimizezi pe aici. Ai primit gag pe un motiv bun reclamatie inutila 

  • Love 1

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, Xyr3x a spus:

Slide eu zic sa nu mai faci pe aici circ, stii bine ca ai dat gag-uri si mute-uri pe niste motive penibile si acum vi sa te victimizezi pe aici. Ai primit gag pe un motiv bun reclamatie inutila 

alo , nu stiu la ce te bagi dar acu ca tot ai venit spune-mi si mie motivele alea penibile pentru care am dat eu gag/mute in privat pe steam sau discord sa nu mai lungim aici

 

Acum 1 minut, EdiZewPeAWP a spus:

daca ai atâta experienta, stii unde se da gag.  la un "taci drq de apucat nu mai suferi atât" cred ca e destul de normal sa se dea gag.

eu nu cred ca e , adica eu i-am spus sa taca si sa nu mai sufere pentru simplu fapt ca i-am zis ''mai stai juma de runda acolo''

꧁ঔৣ☬slidebtw☬ঔৣ꧂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da, am mai adaugat un ''drq'' si un ''apucat'' , dintre care nu e nici unul vulgar si nici toxic . Eu unul ''drq'' folosesc la caterinca adica '' ba da-ma drq'' etc , si apucat i-am spus din simplul fapt ca s-a aprins cand i-am zis sa mai stea inca juma de runda acolo :)))))  deci unde e greseala pana la urma

꧁ঔৣ☬slidebtw☬ঔৣ꧂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Xyr3x a spus:

Daca Edi nu a acceptat un limbaj de genul care oricum nu este un limbaj adecvat pe server cum ziceam mai sus Reclamatia este inutila 

Adecvat , neadecvat tot nu este motiv de gag adica hai sa fim seriosi , + de asta daca el nu accepta nu inseamna ca el are dreptate , eu nu s curios deloc ca ii convine sau nu , tu aici pe server ca si membru staff esti ca si un angajat , tu ca angajat faci ce ti se cere nu ce iti convine tie.

꧁ঔৣ☬slidebtw☬ঔৣ꧂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, EdiZewPeAWP a spus:

Nu le faci, iti iei gag. punct.

 

Abea astept . Cum am spus , ti ai luat o in cap , nu stiu cum iti permiti sa mi spui mie unde sa mi fac eu glumele

꧁ঔৣ☬slidebtw☬ঔৣ꧂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, slidebtw a spus:

Abea astept . Cum am spus , ti ai luat o in cap , nu stiu cum iti permiti sa mi spui mie unde sa mi fac eu glumele

Reformulez , nu am vrut sa spun ''nu stiu cum iti permiti'' , voiam sa spun ca nu poti sa imi spui unde sa imi fac glumele

꧁ঔৣ☬slidebtw☬ঔৣ꧂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Limbajul vulgar,rasismul,jignirile si mistourile aduse unui membru din Staff sunt interzise Pedeapsă: Avertisment / GAG  / MUTE 10-30 minute sau permanent / BAN TEMPORAR 1- 6h / BAN PERMANENT (injurii grave).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, Toeke a spus:

Limbajul vulgar,rasismul,jignirile si mistourile aduse unui membru din Staff sunt interzise Pedeapsă: Avertisment / GAG  / MUTE 10-30 minute sau permanent / BAN TEMPORAR 1- 6h / BAN PERMANENT (injurii grave).

Nu i am spus lui Edi , i am spus altui player

꧁ঔৣ☬slidebtw☬ঔৣ꧂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, slidebtw a spus:

Nu i am spus lui Edi , i am spus altui player

  • Limbajul vulgar,rasismul,jignirile si mistourile aduse unui membru din Staff sunt interzise Pedeapsă: Avertisment / GAG  / MUTE 10-30 minute sau permanent / BAN TEMPORAR 1- 6h / BAN PERMANENT (injurii grave).
  • Recitește primele doua cuvinte. 
Editat de Toeke
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.