Sari la conținut

reclamatie SMD


Spoder

Postări Recomandate

1. Reclamatiile se fac in sectiunea respectiva.

2. Ziceai incontinuu "esti ez smd", "ez smd", etc. 

3. SMD te a avertizat ca daca mai spui o data, iti da gag. Tu ai continuat.

4. Dupa ce ti ai luat gag, ai inceput sa vb pe u@, luandu-l la intrebari ca dc ti-a dat gag.

5. Dupa ce ti ai luat ungag, ai continuat cu ez.

6. Banul este de o ora.

Editat de EdiZewPeAWP

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 respecta modelul

2 este un ban de o oră 

3 ți-am spus că dacă mai abuzezi de acest "ez" primesti gag nu ai inteles ai mai pus de 3 ori ez ti-am dat gag dupa scrii pe u@ dc ti-am dat gag si ți-am raspus mai greu pt ca deja stiai dc dupa ce ți-a trecut gag de 10 min mi-ai spis ca sunt ez adica m-ai luat peste picior si ai primit ban 60 de min pentru spam si dupa ai intrat de pe alt cont si ai inceput sa te iei de mine si ti-a dat ban edi dupa tot 60 de min  

 

Edit 1: nu imi pasa ca te reprezinta cat timp tiltezi jucători nu esti amuzant dacă chiar vrei sa te faci remarcat poti sa te faci prin ceva pozitiv 

 

Edit 2: unde e abuzul in functie plus ca in regulament scrie clar, ca daca nu am incalcar nimic nu ai dreptul sa ma iei la intrebari plus ca te-am si avertizat

 

Seara frumoasa am spus tot ce am avut de zis acum astept si parerea celorlalti admini 

Editat de -SMD_
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Modelul nu este respectat 

2. Banul nu este permanent este pe o perioada de 60 min

3.Reclamatia nu are sens 

4. De cate ori sa va mai spun sa incetati cu spam ul de ez ? Eu sunt baiat bun cu voi nu va dau gag dar daca mai continuati asa schimbam foaia.

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il inteleg pe spoďer nu scrie ez cu rautate sau cu toxicitate este o forma pe care obsnuieste sa o foloseasca a cuvantului lol sau xD  ori =)) cum scriem noi . Asa faceam si eu dar de distractie si de fun pana s a luat joween de mine si i a zis si Emmei despre asta . Eram in echipa si ne distram nu faceam cu intentia de a se oftica cei din echipa adversa 😘

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

0 sa modificam puțin regulamentul și cu suferințele astea, ca nu e ok, bun se înțelege când faci 1 data, de 7 ori, dar când devii enervant, e deja de prost gust. Reclamație efectiv, fără rost, cauți cearta și nimic mai mult. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Treaba e ca inca se zicea ez lejer pe server si nu ai facut nimic decat pentru mine. Si te-ai si agitat prea tare pentru un simplu ez, apoi m-am agitat si eu si te-am facut pe tine ez. Si dupa ce mi-ai dat gag ziceau baietii ez... E o forma de exprimare.

Gag-ul sunt sigur ca-l meritam dar nu si ban, e prea mult.

 

Editat de Spoder
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 ore, -SMD_ a spus:

1 respecta modelul

2 este un ban de o oră 

3 ți-am spus că dacă mai abuzezi de acest "ez" primesti gag nu ai inteles ai mai pus de 3 ori ez ti-am dat gag dupa scrii pe u@ dc ti-am dat gag si ți-am raspus mai greu pt ca deja stiai dc dupa ce ți-a trecut gag de 10 min mi-ai spis ca sunt ez adica m-ai luat peste picior si ai primit ban 60 de min pentru spam si dupa ai intrat de pe alt cont si ai inceput sa te iei de mine si ti-a dat ban edi dupa tot 60 de min  

 

Edit 1: nu imi pasa ca te reprezinta cat timp tiltezi jucători nu esti amuzant dacă chiar vrei sa te faci remarcat poti sa te faci prin ceva pozitiv 

 

Edit 2: unde e abuzul in functie plus ca in regulament scrie clar, ca daca nu am incalcar nimic nu ai dreptul sa ma iei la intrebari plus ca te-am si avertizat

 

Seara frumoasa am spus tot ce am avut de zis acum astept si parerea celorlalti admini 

Edit 3: nu stiu dC nu mai pot sa il editez in mare ti-am dat pentru motivul ca ai comentat pe u@ si ca mi-ai spus esti ez si eu m-am simimtit luat peste picior in legatura cu cei de care zici tu ez nu au spus tot meciul au spus odată si dupa instant si tu curios nu cum de băieții aia s-au potrivit la timeing perfect între ei si cu tine plus ca ei au spus doar atunci a mai fost o mapă dupa cu ei si nu au scris nimic

In fine consider că tot subiectul asta l-ai vrut pentru atentie cum am văzut și mai sus

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

spoder stii si tu ca faci numai troll , si pe voice si pe text , si in joc , daca nu incetezi , ban permanent.

                                                                                                     spacer.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.