Sari la conținut

cerere unban vld


󠀡󠀡󠀡⁧⁧ vld

Postări Recomandate

Nick: vld

Ip-ul: 192.168.0.104 (IPv4)

SteamID: 76561198970199838

Link profil steam: https://steamcommunity.com/id/andreivlad03/

Adminul care te-a banat: xyrex

Admini prezenti: cioata in cartier, xyrex,toeke

Motivul pentru care ai primit ban: injurii staf 

Data si Ora: 19.06.2021 aproximativ ora 00.00

 

 

 

 

 

am facut un live pe youtube cu gta/csgo pe sv , si am zis  sa aduc cativa oameni in plus  , cioata mi a cerut canalul de youtube ,am incercat sa il dau pe camera pe care eram cu el + inca altii ,dar  nu aveam cum asa ca am dat pe chat , dupa care sunt chemat de xyrex pe motiv ca vrea sa vb ceva cu mine , am intrat cu ei pe discord ( cioata ,toeke ,xyrex ,parvueugen etc ) dupa care toeke ma ia foarte tare zicand ca '' ce dai mesaj acolo nu vezi ca e doar ptr live uri cu csgo sau ceva de genu'' vb noi 2-3 minute dupa care eu imi cer scuze vazand ca nu ajung la nici un rezultat daca ma cert , joc iar 5-10 min pe sv dupa care sunt chemat iar pe discord iar toeke ma ia cu '' tu esti ala care ma injurat cand ti ai luat ban"" (ban de bhop chiar daca nu am avut nimic  si inca imi sustin parerea ,acum cateva luni)iar eu i am raspuns cu ''care ala'' la care el zice '' lasa vrajeala ca te am recunoscut dupa poza '' sau ceva de genu , ii zic  daca ai dovezi sa le aduci ,iar el imi spune lasa ca stiu eu ca tu m ai injurat + alte palavrageli aiurea dupa asta primesc kick de pe discord si ban pe joc .

 

 

 

 

solicit niste dovezi deoarece nu mi se pare corect sa primesc ban fara dovezi asa  aiurea doar pentru ca toeke se crede mai presus decat jucatorii normali .

Editat de vld(mare)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ți am zis ca o sa plângi și ca o sa regreți atunci când ți ai băgat și scos, măcar fii băiat și recunoaște, ca atunci erai tare în măsea pe steam, acum, n ai făcut nimic? :)) l Caracter 0.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ti am zis si pe discord ,iti zic si acum , nu vad de ce te crezi superior aiurea , am cerut dovezi cand am intrat pe discord>? ce ai facut tu sa iti spun ... 

mi ai dat ban dupa ai scris pe discord  , nu mi se pare corect sa instigi asa spunand ca am facut si am dres fara ca lumea sa stie  ce am facut eu ... era si cioata si parvu iar eu pe discord nu am injurat .... mi se pare absurd sa imi spui de ceva de acum cateva luni fara  ca macar sa aduci niste argumente  solide .... 

 

aici dovada cu ce a spus toeke dupa ce mi am luat ban: https://imgur.com/oNWFYUU

Editat de vld(mare)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă m ai șters de la prieteni, ce sa îți mai arat? Nu mai manca căcat, ca oricum unban, nu mai vezi pe serverul asta, ți am zis și atunci, îți zic și acum, ca tu nu mai ai ce cauta pe aici. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce ai facut cu acest ban simplu, a fost decat sa arati ca esti mai superior(Pe server atat) fata de mine , ti am cerut argumente/dovezi ,si tu ce ai facut mi ai dat ban si kick de pe discord  ''frumos'' ,iar acum tot ce face este acelasi lucru .....un aer de superioritate cu niste argumente false ..  + ca daca te am injurat de ce nu mi ai dat ban atunci?? iti spun eu deorarece n am facut  o ,simplu...iar dovezi nada

Editat de vld(mare)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Știi tu câte injurii ai adus, nici nu îmi dau seama cum drace ai atâta tupeu ma sa zici ca nu mi ai zis nimic, omule, cum sa îți aduc dovezi dacă m ai șters de pe steam :)) 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, Toeke a spus:

Știi tu câte injurii ai adus, nici nu îmi dau seama cum drace ai atâta tupeu ma sa zici ca nu mi ai zis nimic, omule, cum sa îți aduc dovezi dacă m ai șters de pe steam :)) 

asta e raspuns ? stiu eu ? pai faza e ca nu prea stiu ... inteleg ca incerci sa cauti nod in papura ..da nu prea iti iese + ca am mai gasit ban uri aiurea asa si la altii si nu prea mi se pare ok... 

Editat de vld(mare)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, Toeke a spus:

Dacă nu erai tu Andre1 ala de ma înjurat, de ce ai poza asta la canal?  https://ibb.co/jTPdgN2

Oricum, îl pun pe Kent sa vadă cine la Banat pe Andre1 asta și pe ce motiv :)) 

chiar te rog sa vezi ptr ce motiv am fost banat , acum cateva luni bune am luat ban din cauza consolei pentru bhop (nu am avut niciodata si nici nu o sa am) ,dar am trecut cu vederea , cu toate ca am cerut ca consola  sa fie updatata/verificata dar nu cred ca au fost luate masuri , si inca consider cu tarie ca ,consola trebuie verificata deoarece si alti jucatori pot fi in situatia mea si vor avea decat ei de suferit .

aici si codul pentru consola daca nu gresesc ,majoritatea sunt aproape la fel -->

public Action getBhop(int client, int args)
  {
  if(args < 1)
  {
  ReplyToCommand(client, "[SM] Usage: sm_bhopcheck <#userid|name>");
  return Plugin_Handled;
  }
   
  char arg[128];
  GetCmdArg(1, arg, sizeof(arg));
   
  int target = FindTarget(client, arg, true, false);
   
  if(!IsValidClient(target))
  {
  PrintToChat(client, "[\x02CowAC\x01] Not a valid target!");
  return Plugin_Handled;
  }
   
  PrintToChat(client, "[\x02CowAC\x01] See console for output.");
   
  PrintToConsole(client, "--------------------------------------------");
  PrintToConsole(client, " %N's Detection Logs", target);
  PrintToConsole(client, "--------------------------------------------");
  PrintToConsole(client, "Perfect Jumps: %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i",
  g_iLastJumps[target][0],
  g_iLastJumps[target][1],
  g_iLastJumps[target][2],
  g_iLastJumps[target][3],
  g_iLastJumps[target][4],
  g_iLastJumps[target][5],
  g_iLastJumps[target][6],
  g_iLastJumps[target][7],
  g_iLastJumps[target][8],
  g_iLastJumps[target][9],
  g_iLastJumps[target][10],
  g_iLastJumps[target][11],
  g_iLastJumps[target][12],
  g_iLastJumps[target][13],
  g_iLastJumps[target][14],
  g_iLastJumps[target][15],
  g_iLastJumps[target][16],
  g_iLastJumps[target][17],
  g_iLastJumps[target][18],
  g_iLastJumps[target][19],
  g_iLastJumps[target][20],
  g_iLastJumps[target][21],
  g_iLastJumps[target][22],
  g_iLastJumps[target][23],
  g_iLastJumps[target][24],
  g_iLastJumps[target][25],
  g_iLastJumps[target][26],
  g_iLastJumps[target][27],
  g_iLastJumps[target][28],
  g_iLastJumps[target][29]);
   
  int perf = 0;
   
  for (int i = 0; i < JUMP_HISTORY; i++)
  {
  if(g_iLastJumps[target] == 1)
  {   perf++;   }   }       float avgPerf = perf / 30.0;       PrintToConsole(client, "Avg Perfect Jumps: %.2f%", avgPerf * 100);       PrintToConsole(client, "Jump Commands: %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i %i",   g_iJumpsSent[target][0],   g_iJumpsSent[target][1],   g_iJumpsSent[target][2],   g_iJumpsSent[target][3],   g_iJumpsSent[target][4],   g_iJumpsSent[target][5],   g_iJumpsSent[target][6],   g_iJumpsSent[target][7],   g_iJumpsSent[target][8],   g_iJumpsSent[target][9],   g_iJumpsSent[target][10],   g_iJumpsSent[target][11],   g_iJumpsSent[target][12],   g_iJumpsSent[target][13],   g_iJumpsSent[target][14],   g_iJumpsSent[target][15],   g_iJumpsSent[target][16],   g_iJumpsSent[target][17],   g_iJumpsSent[target][18],   g_iJumpsSent[target][19],   g_iJumpsSent[target][20],   g_iJumpsSent[target][21],   g_iJumpsSent[target][22],   g_iJumpsSent[target][23],   g_iJumpsSent[target][24],   g_iJumpsSent[target][25],   g_iJumpsSent[target][26],   g_iJumpsSent[target][27],   g_iJumpsSent[target][28],   g_iJumpsSent[target][29]);       int jumps = 0;   for (int i = 0; i < JUMP_HISTORY; i++)   {   jumps += g_iJumpsSent[target];   }       float avgJumps = jumps / 30.0;       PrintToConsole(client, "Avg Jump Commands: %.2f", avgJumps);       return Plugin_Handled;   }

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am verificat mai devreme in log-uri si ai jucat si cu numele andre1,plus altele.

Daca intradevar vrei unban pe server intri pe discord si recunosti ce ai facut si ii ceri scuze lui toeke pentru ca l-ai injurat pe steam.

 

 

T.C

                      

DNS:  FIRE.USP.RO

IP:  188.212.100.121:27015

MOD:COMPETITIV

CANAL DISCORD: -> CLICK AICI <-
CANAL YOUTUBE: -> CLICK AICI <-

b_350_20_0a0300_000000_ffffff_000000.png

                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kEnT89 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.