Sari la conținut

Reclamatie paul-tnt


cYobY

Postări Recomandate

Nick:  cYobY
Nick admin: paul-tnt
Steam Profile Admin:  https://steamcommunity.com/id/paulsc123/
Data și ora evenimentului: 15.06.2021 aproximativ 12:30
Harta: Cache
Detalii: Eram la terro si unul dintre coechipieri zice ceva de paul ca si cum ar avea cod , am zis sa ma uit pe profilul lui si sa il caut pe faceit finder poate gasesc vreo ceva ( un cont legat de a lui cu vac ban ) , spre suprinderea mea chiar gasesc un cont vacat de 10 zile care face legatura la contul lui. I am spus frumos in chat " paul mai usor ca ai cont vacat de 10 zile " si din acel moment a inceput sa se atace , replica mai deranjanta pentru mine a fost aceea din poza. De obicei nu permit nimanui sa vorbeasca asa cu mine , mai ales unui pusti de 14 ani , care mai presus de atat mai are si grad pe acest server. Admin , controleaza-ti nervii si mai presus limbajul.
Dovezi: https://imgur.com/a/Hgk3dAY
Alte precizări:  Va rog sa luati in calcul urmatoarea propunere , mariti varsta minima pentru admini , 14 este putin. La 14 ani sunt inca copii , nu sunt dezvoltati mintal incat sa poata rezolva anumite probleme si nici experienta de joc necesara nu o au! Mersi.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa-i,eram pe server atunci

Paul are un comportament aiurea pentru un admin

E prea copil sa stapaneasca asta

Nu isi stapaneste nervii,nu avem nevoie de asa ceva

Parerea mea... 

Pro reclamatie

Editat de [𝘼𝘿𝙈]
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vad care a fost motivul intemeiat sa starnesti asa o cearta , daca avea cod si inca se juca cu el cel mai probabil stia sa joace mai bine decat o face sau probabil avea vac . Insa raspunsurile lui nu reprezinta niciun act de maturitate ,de care staff-ul server-ului trebuie sa dea dovada. Nu este prima lui abatere cand vine vorba de comportament si stapanirea nervilor. 

 

PRO RECLAMATIE!

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 27 minute, ursWu a spus:

Nu vad care a fost motivul intemeiat sa starnesti asa o cearta , daca avea cod si inca se juca cu el cel mai probabil stia sa joace mai bine decat o face sau probabil avea vac . Insa raspunsurile lui nu reprezinta niciun act de maturitate ,de care staff-ul server-ului trebuie sa dea dovada. Nu este prima lui abatere cand vine vorba de comportament si stapanirea nervilor. 

 

PRO RECLAMATIE!

+

                                                                     hbK.-

                                                              OWNER+VIP-GO.USP,RO

                                                         connect go.usp.ro   

                                                      discord-  HBK#8339

                                           instagram eusuntdaanii

                                            

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

18 hours ago, cYobY said:

mariti varsta minima pentru admini , 14 este putin. La 14 ani sunt inca copii

Si eu am 16 ani si nu inteleg care e problema varstei, doar ca te-a facut "prost" i ai facut post
-> PROST, PROÁSTĂ, proști, proaste, adj., s. m. și f. 1. Adj., s. m. și f. (Om) lipsit de inteligență, fără judecată, fără minte; nătărău, nerod, tont, prostănac.
 Cu ce te-a jignit? ca vad ca ai continuat sa pari superior lui, daca nu voiai sa iasa cearta faceai doar post, nu continuai.

Nu inteleg de ce va atacati intre voi, toti contra paul..
 - T/C

         P𝖔𝖙 𝖘𝖆 𝖙𝖊 𝖋𝖆𝖈 𝖇𝖚𝖈𝖆ț𝖊𝖑𝖊, d𝖚𝖕𝖆 𝖘𝖆 𝖑𝖊 𝖉𝖊𝖆𝖑𝖆𝖗𝖊𝖘𝖈 𝕵𝖔𝖈 𝖉𝖊 𝖌𝖑𝖊𝖟𝖓𝖊, 𝖛𝖊𝖗𝖘𝖚' 𝖈𝖍𝖎𝖓𝖊𝖟𝖊𝖘𝖈 𝕮𝖆𝖗𝖆𝖈𝖙𝖊𝖗𝖚' 𝖙𝖆𝖚 𝖑𝖎𝖕𝖘𝖊𝖘𝖙𝖊, 𝖋𝖗𝖆𝖙𝖎𝖎 𝖙𝖆𝖎 𝖙𝖊 𝖕𝖆𝖗𝖆𝖘𝖊𝖘𝖈 𝕱𝖆𝖈 𝖕𝖚𝖑𝖆 𝖒𝖆𝖗𝖊, 𝖕𝖆𝖓𝖆 𝖛𝖎𝖓 ș𝖎-𝖎 𝖕𝖔𝖙𝖔𝖑𝖊𝖘𝖈 P𝖊𝖓𝖙𝖗𝖚 𝖒𝖎𝖓𝖊 𝖊ș𝖙𝖎 𝖈𝖆𝖉𝖆𝖛𝖗𝖚, 𝖒𝖔𝖗𝖙𝖎𝖎 𝖓𝖚 𝖘𝖊 𝖕𝖔𝖒𝖊𝖓𝖊𝖘𝖈 𝕹𝖚 𝖊ș𝖙𝖎 𝖕𝖚𝖑𝖆, 𝖇𝖗𝖔, 𝖊ș𝖙𝖎 𝖕𝖔𝖕𝖔𝖓𝖊ț  ” - Ian - Tiki Taka
#Peace ✌️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.