Sari la conținut

Cerere admin - Track


Track.SpaimaOrfanilor

Postări Recomandate

Nick: Track

Nume: Ionut

Varsta: 18

Primele 5 cifre din CNP: 

SteamID: (Numeric): STEAM_0:1:568576057

Profil STEAM:   (link): https://steamcommunity.com/profiles/76561199097417843/

Dovada PRIME: (PrintScreen): unknown.png

Minim 300 de ore in CS:GO: (PrintScreen): unknown.png

Minim 1 an vechime de cand ai contul de STEAM: (PrintScreen):

Ai citit manualul de admini?: Da.

De unde ai aflat de server-ul nostru?: L-am gasit pe Internet.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CONTRA! chiar daca esti activ , ai niste iesiri si injuri pe chat... pana nu iti revizuiesti comportamentul ai contra de la mn 

                                                                                                     spacer.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa zicem Pro dar ai grija cu limbajul 

                        SpongeBob                          
                                                    

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, S-a dus ba a spus:

Pro , merita ... la cat injura pe server , mai primesti si admin ? Coae sunteti terminati rau sa-mi bag **CENZURAT**  xddd

 

care esti ma ?

                        SpongeBob                          
                                                    

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, S-a dus ba a spus:

Pro , merita ... la cat injura pe server , mai primesti si admin ? Coae sunteti terminati rau sa-mi bag **CENZURAT**  xddd

 

Dacă tu ești idiot și nu știi sa acorzi o șansă. Oricum la cea mai mica abatere ne supărăm. Orice om merita o șansă. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Orice sansa ? Coae acu cateva luni i-ai dat ban ca era toxic pe server , acu vrei sa-l bagi in staff ? hahaha

Peste noapte au apaurt   cativa  helperi  ( de buget  pot spune ) =))))

Si voi prosti ca-l bagati

N-am ce spune  decat ca  s-a dus server-ul 😄

 

Btw : Ii dai ban la Pablito si dupa spui pro unban ? Vai de capul tau ba Toeke =))))

Dai ban fara dovezi ? =))))

Owner de  kalitate   , nu ma mir ca v-a facut o pustoaica de 16 ani sa va schimbati comunitatea hahahahaha

Mult succes sa cada server-ul xdd

Cu multa stima si respect ... Sugeti **CENZURAT** ( Doar : Xyrex si  Toeke  ) in rest ceilalti din staff  sunt / au  fost de treaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic PRO, dar sa iti revizuiesti comportamentul. Nu demult, ai injurat complet random si ai iesit de pe server. A, da, razvy sa stii ca nu esti amuzant daca intri aici cu un cont nou si faci misto. Nu esti special.

Editat de EdiZewPeAWP

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, S-a dus ba a spus:

Orice sansa ? Coae acu cateva luni i-ai dat ban ca era toxic pe server , acu vrei sa-l bagi in staff ? hahaha

Peste noapte au apaurt   cativa  helperi  ( de buget  pot spune ) =))))

Si voi prosti ca-l bagati

N-am ce spune  decat ca  s-a dus server-ul 😄

 

Btw : Ii dai ban la Pablito si dupa spui pro unban ? Vai de capul tau ba Toeke =))))

Dai ban fara dovezi ? =))))

Owner de  kalitate   , nu ma mir ca v-a facut o pustoaica de 16 ani sa va schimbati comunitatea hahahahaha

Mult succes sa cada server-ul xdd

Cu multa stima si respect ... Sugeti **CENZURAT** ( Doar : Xyrex si  Toeke  ) in rest ceilalti din staff  sunt / au  fost de treaba

Ai caracter coite? :)) , hai discord daca esti atat de tare. Ban lu pablito , da , vezi ca esti prost , ca o jucat pe compe cu coduri , exact ca tine :)))). De ce ii dau pro lu track , ca asa vreau si ca tind sa cred ca ar merita sa vedem ce poate . Ps: comunitatea am schimbat o , din en variabile  si chiar multam la pustoaica aia ca a fost un factor , ca uite , comunitea lor a murit , sv nostru inca e . Te astept pe discord daca ai sange in teava.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, S-a dus ba a spus:

Orice sansa ? Coae acu cateva luni i-ai dat ban ca era toxic pe server , acu vrei sa-l bagi in staff ? hahaha

Peste noapte au apaurt   cativa  helperi  ( de buget  pot spune ) =))))

Si voi prosti ca-l bagati

N-am ce spune  decat ca  s-a dus server-ul 😄

 

Btw : Ii dai ban la Pablito si dupa spui pro unban ? Vai de capul tau ba Toeke =))))

Dai ban fara dovezi ? =))))

Owner de  kalitate   , nu ma mir ca v-a facut o pustoaica de 16 ani sa va schimbati comunitatea hahahahaha

Mult succes sa cada server-ul xdd

Cu multa stima si respect ... Sugeti **CENZURAT** ( Doar : Xyrex si  Toeke  ) in rest ceilalti din staff  sunt / au  fost de treaba

nu are rost sa faci atata tam tam pentru chestie atat de banala plus ca track sunt sigur ca isi va revizui comportamentul pentru ca personal in cunosc mai bine si sunt sigur ca va face treaba buna pe server

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, ⚡Pika-choo-choo⚡ a spus:

Trebuie neaparat sa controlezi limbajul (fa ca mine,Închide microfonul și înjură de toți morții  🤣)

 

PRO

Chiar asa face ca il aud cand sunt pe dis cu el 🤣🤣

                        SpongeBob                          
                                                    

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primele 5 cifre din CNP: 50206

Minim 1 an vechime de cand ai contul de STEAM: (PrintScreen): Il am de 11 luni, n-am insigna, nu pot dovedii...l-am facut cand mi-a venit PC-ul, dar am 1200 ore pe CS:GO si n-aveam timp sa le fac in 3-4 luni.

Editat de Track.SpaimaOrfanilor
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.