Sari la conținut

Cerere up Rares


Rares24

Postări Recomandate

1. Nickname: Rares ☯ OLD.USP.RO
2. Profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199057633018/
3. Gradul pe care îl deții: Moderator
4. De ce crezi ca meriți UP ?: Consider ca merit up deoarece am o deja 2 saptamani de activitate refacuta. Ban-urile se pot explica, nu au mai fost asa multi codati dar o sa continui sa aplic sactiuni conform regulamentului cand prind ocazia. 

5. Ai citit regulamentul ?: vreau helper

6. Alte detalii: Multumesc pentru timpul acordat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa spusele lu samitzu m-am mai gandit si 8 bannuri pt co own e f putin avand in vedere ca majoritatea membrilor staff au fost la fel de activi ca tine si au luat la 20+ bans esti de 1 luna in staff si urci la co own i mean ciudat

CONTRA

Editat de VelCooN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

59 minutes ago, VelCooN said:

pro da nu prea

Se mai poate lua omu dupa tine daca e velcoone, zici ceva fix tu ne aprinzi si vsm.

Cat despre cerere, funcția de co owner e importanta, nu se trece prin funcții ca prin branza, adica daca pt asta intri intr un staff pe sv sa iei funcții și sa urci cat mai rpd e naspa, mai așteaptă 1 2 săptămâni. Contra cu desăvârșire, n am nmk cu tn dar am sugerat/solicitat mărirea nr de zile la up uri. Aștept @NiGHT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.