Sari la conținut

cerere up teo


Postări Recomandate

Cerere UP:

1. Nickname: 𝐓𝐄𝐎 OLD.USP.RO
2. Profilul tau de steam::STEAM_0:1:56712477
3. Gradul pe care îl deții:helper
4. De ce crezi ca meriți UP ?:Am fost activ pe server( 20 ore in prima sapt)si cred ca avand admin voi putea ajuta si mai mult serverul.

5. Ai citit regulamentul ?: vreau helper

6. Alte detalii:Multumesc pentru timpul acordat si multumesc ca m ati ajutat sa ajung aici!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca ai doar 13 gag/mute ,esti foarte activ , iar serverul nu prea a mai fost asa plin de oameni care sa facă greșeli  sau au fost alti admini care nu sunt ca mine sa dea voie helperilor (în funcție de grad),cred ca accesul la ban te ar ajuta enorm de mult. 

PRO.

Editat de Madalina
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 minute, VelCooN a spus:

Contra,nu esti pregatit de admin,se vorbeste ampulea pe chat nici macar nu iti dai silința sa.i sanctionezi,pune mana si fa ce trebe

A spus Vel tot ce trebuie, mai asteapta o saptamana si fa-ti treaba bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, Madalina a spus:

Chiar daca ai doar 13 gag/mute ,esti foarte activ , iar serverul nu prea a mai fost asa plin de oameni care sa facă greșeli  sau au fost alti admini care nu sunt ca mine sa dea voie helperilor (în funcție de grad),cred ca accesul la ban te ar ajuta enorm de mult. 

PRO.

imi retrag cuvintele, CONTRA mai așteaptă.

Editat de Madalina
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.