Sari la conținut

Cerere unban


alpitu21

Postări Recomandate

Nume real: Cristi

Discord ID: alpitu21#3046

Vechime pe server: 2 luni nuj pe acolo

Motivul banului: Nu stiu sigur, dar cel mai probabil pentru ca facusem o gluma ca e panda owner la un server la care fondatoru nu e activ si am zis " nu trebuie sa stea pe server ca are el sclavi" sau ceva de genu, mi am si cerut scuze de la panda nu stiam ca il ofenseaza asa tare..

Dovezi: ..

Alte mențiuni: niciun warn, nicio avertizare..

  • Haha 1

download.jpg 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, alpitu21 a spus:

Nume real: Cristi

Discord ID: alpitu21#3046

Vechime pe server: 2 luni nuj pe acolo

Motivul banului: Nu stiu sigur, dar cel mai probabil pentru ca facusem o gluma ca e panda owner la un server la care fondatoru nu e activ si am zis " nu trebuie sa stea pe server ca are el sclavi" sau ceva de genu, mi am si cerut scuze de la panda nu stiam ca il ofenseaza asa tare..

Dovezi: ..

Alte mențiuni: niciun warn, nicio avertizare..

Nu e prima data cand vorbesti mult, prost si degeaba. Ti-ai mai luat ban de 2-3 ori pentru glumele tale si comportamentul tau. Faci glume cu cine iti permite, nu cu mine. Totusi, sunt mai mare cu 8-9 ani decat tine, nu ne tragem de siret. 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ramai cu ban ul cel putin o saptamana asa de control poate inveti si tu sa nu mai faci glume din astea proaste cu cine nu iti permiti. Ai luat de 4-5 ori ban pana acum.


Next poate iti doresti si unul permanent .
Daca mai faci alta cerere pe forum, o sa primesti ban si pe forum.
 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.