Sari la conținut

Reclamatie ✪WEMEREU✪


Bhopper1337

Postări Recomandate

Nick: Bhopper
Nick admin: ✪WEMEREU✪
Steam Profile Admin: https://steamcommunity.com/profiles/76561198255218159/
Data și ora evenimentului:05.08.2021 ora 3:20
Harta: Dust II
Detalii:Era un meci normal , cand murea ✪WEMEREU✪ ii facea pe ei pi*de si tot felul(el si cu un alt prieten de-al lui) si eu le-am zis sa nu mai sufere atat si ei au inceput sa ma injure, eu l-am injurat inapoi :(Counter-Terrorist) Bhopper‎ @ Under A :  comentezi ca **CENZURAT**, (Counter-Terrorist) Bhopper‎ @ Under A :  suferi atat , iar el mi-a zis ca o sa zbor, si mi-a dat ban  60 de minute pentru limbaj vulgar(doar mie , fiind altul care injura si nu l-a sanctionat,probabli era un prieten).
Dovezi: Doar poza asta(https://imgur.com/BzHl5UG) ,alte dovezi nu am ,cum ar fi o filmare .
Alte precizări:Nu doresc unban dar mie nu m-i se pare corect ce a facut el, dandu-mi doar mie ban pentru limbaj vulgar ,fiind si alte persoane care aveau acelasi limbaj vulgar.

Editat de Bhopper1337
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Are dreptate. Am făcut abuz de grad. Nu dorești unban? Tine o ora banul. Limbajul vulgar e fata de admin. Celalalt care înjura nu ma înjura pe mine. Înjura în sine jocul. Banul de 60 de minute e ca să te calmezi. 

Editat de ✪WEMEREU✪
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

spacer.png
Admin-ul meu "WEMEREU" nu te-a injurat pe tine nici pe chat (chat-ul echipei) nici pe voice chat dar tu l ai injurat

 In concluzie dupa Demo:
     -> Paul-tnt- a injurat si nu i-a fost acordat
mute-ul
     -> Wemereu a injurat pe voicechat

 //- WEMEREU primeste un warn (1/2)
  

  • Like 1

         P𝖔𝖙 𝖘𝖆 𝖙𝖊 𝖋𝖆𝖈 𝖇𝖚𝖈𝖆ț𝖊𝖑𝖊, d𝖚𝖕𝖆 𝖘𝖆 𝖑𝖊 𝖉𝖊𝖆𝖑𝖆𝖗𝖊𝖘𝖈 𝕵𝖔𝖈 𝖉𝖊 𝖌𝖑𝖊𝖟𝖓𝖊, 𝖛𝖊𝖗𝖘𝖚' 𝖈𝖍𝖎𝖓𝖊𝖟𝖊𝖘𝖈 𝕮𝖆𝖗𝖆𝖈𝖙𝖊𝖗𝖚' 𝖙𝖆𝖚 𝖑𝖎𝖕𝖘𝖊𝖘𝖙𝖊, 𝖋𝖗𝖆𝖙𝖎𝖎 𝖙𝖆𝖎 𝖙𝖊 𝖕𝖆𝖗𝖆𝖘𝖊𝖘𝖈 𝕱𝖆𝖈 𝖕𝖚𝖑𝖆 𝖒𝖆𝖗𝖊, 𝖕𝖆𝖓𝖆 𝖛𝖎𝖓 ș𝖎-𝖎 𝖕𝖔𝖙𝖔𝖑𝖊𝖘𝖈 P𝖊𝖓𝖙𝖗𝖚 𝖒𝖎𝖓𝖊 𝖊ș𝖙𝖎 𝖈𝖆𝖉𝖆𝖛𝖗𝖚, 𝖒𝖔𝖗𝖙𝖎𝖎 𝖓𝖚 𝖘𝖊 𝖕𝖔𝖒𝖊𝖓𝖊𝖘𝖈 𝕹𝖚 𝖊ș𝖙𝖎 𝖕𝖚𝖑𝖆, 𝖇𝖗𝖔, 𝖊ș𝖙𝖎 𝖕𝖔𝖕𝖔𝖓𝖊ț  ” - Ian - Tiki Taka
#Peace ✌️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.