Sari la conținut

cerere unban


alpitu21

Postări Recomandate

Nume real: cristi Discord ID: alpitu21#3046 Vechime pe server: 2 luni nuj Motivul banului: i-am zis ca nu-l suporta nimeni Dovezi: https://imgur.com/a/Vfcvo1M Alte mențiuni: ..........

 

a sters cererea veche kron 

astept raspuns de la @Angrry™ sau de la cineva capabil

Editat de alpitu21
  • Like 1

download.jpg 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intrebarea mea e de ce esti toxic si enervezi pe toata lumea? Una e cand esti in privat cu prietenii tai care te suporta si cu care faci caterinca, si alta e pe tot serverul de discord al comunitatii.

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Angrry™ a spus:

Intrebarea mea e de ce esti toxic si enervezi pe toata lumea? Una e cand esti in privat cu prietenii tai care te suporta si cu care faci caterinca, si alta e pe tot serverul de discord al comunitatii.

 

nu enervez chiar pe toata lumea, doar pe sergentu, dar unii nu primesc glume cu frumosu, nu ma tin de ei, si in schimb latra ei la mine,  si dupa tot eu is vinovat.

 

ai dreptate, am fost si eu toxic, si inca mai sunt uneori, dar pana la urma nimeni nu e sfantul nicolaie pe serverul asta de discord .-. bold of you to assume i have friends

 


 

Editat de alpitu21

download.jpg 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ramai cu banul pana duminica, sa te mai linistesti. 

58 minutes ago, alpitu21 said:

dar unii nu primesc glume cu frumosu

Asa cum am mai spus, enervand tot serverul nu ajuti, asa ca ai timp sa iti revizuiesti comportamentul.

  • Like 2

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.