Sari la conținut

Vand MSI AMD Radeon RX 6700 XT GAMING X GDDR6 12G SIGILATA


alistar

Postări Recomandate

  

Acum 18 ore, KENNY. a spus:

La fel i-am spus si eu pe discord, motiv pentru care mi-a dat ban @KroN

6000 lei 6700xt pe mai multe siteuri

9000 lei 6900xt pe Altex

Editat de alpitu21

download.jpg 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acelea sunt puse ca sa atraga vizitatorii pe site, dai comanda, astepti si nu mai vine iti zice ca nu este pe stoc.

Te pup viata mea alupitu21 e mai liniste fara tine, vad ca ai inceput pe forum. Tu aveai o coada mare de tot de vorbit prost peste tot si s-a umplut paharul. Deci ce vedeti pe acolo nu este real. Asta este cer cat consider si eu cat a crescut valoarea in 2021.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 38 minute, alistar a spus:

Acelea sunt puse ca sa atraga vizitatorii pe site, dai comanda, astepti si nu mai vine iti zice ca nu este pe stoc.

Te pup viata mea alupitu21 e mai liniste fara tine, vad ca ai inceput pe forum. Tu aveai o coada mare de tot de vorbit prost peste tot si s-a umplut paharul. Deci ce vedeti pe acolo nu este real. Asta este cer cat consider si eu cat a crescut valoarea in 2021.

a zis el, disperat mintind sa faca 3000 lei

in mintea ta crezi ca asa usor e? =)))))))))))

 

as da comanda sa iti dovedesc ce amuzant esti, da n-am bani 😂

Editat de alpitu21

download.jpg 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, alistar a spus:

Nu ai alocatie, nu ca nu ai bani. Hai ca nu am venit aici sa fac 1000 de posturi de pomana. Cumperi sau nu cumperi simplu.

Ai facut cont pe forum ca sa faci postul asta degeaba, in sectiunea gresita, cu o atitudine de smecher.. unde te crezi? Cam pute aici a r/choosingbeggars

 

Si ce treaba are alocatia? Daca mai astepti 5 luni fac astia 6000 lei usor din yt, am deja 1000 =))

download.jpg 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 21 minute, alistar a spus:

Deabia astept sa te faci mare ca sa iau si eu promovare la tine.

fix pe tine te promovam =))) ti-as da mare expose la ce sarpe nesimtit esti

 

gata cu freechatu ca pe discord te sperii si imi dai block =))

Editat de alpitu21

download.jpg 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu crezi ca ai dat peste prosti si vrei sa mai faci 3k ron din pod.
Daca dau un search mai bine iti gasesc si cu 5k ron, infine ii pretul tau dar nu o sa-ti dea nimeni atatia bani.
Succes cu anuntul o sa ai nevoie.

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 23 ore, alistar a spus:

Acelea sunt puse ca sa atraga vizitatorii pe site, dai comanda, astepti si nu mai vine iti zice ca nu este pe stoc.

Dacă nu mai era pe  stock trebuia normal să pună "Nu este in stoc" cum sunt la restul lucrurilor.

  • Confused 1

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da viata mea dar asa se practica ... Din pacate. Asa e si pe amazon am comandat eu una zilele trecute, a generat AWP-ul, next day delivery si hai ca nici nu a fost inmanat curierului. Genereaza awp daor ca sa nu poti face claim imediat si te tine cu banii blocati, gen are dovada tracking number.  Apoi dupa 1 saptamana iti da mail ca nu mai e produsul in stock si incepi tu saracul de tine sa deschizi sa iti iei banii inapoi 🤣 . Exact si romanii fac asa, crezi ca daca pun pe zonek ca am placi in stoc si eu las 1 - 2 mereu nu intra lumea sa trimita banii?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 ore, alistar a spus:

Da viata mea dar asa se practica ... Din pacate. Asa e si pe amazon am comandat eu una zilele trecute, a generat AWP-ul, next day delivery si hai ca nici nu a fost inmanat curierului. Genereaza awp daor ca sa nu poti face claim imediat si te tine cu banii blocati, gen are dovada tracking number.  Apoi dupa 1 saptamana iti da mail ca nu mai e produsul in stock si incepi tu saracul de tine sa deschizi sa iti iei banii inapoi 🤣 . Exact si romanii fac asa, crezi ca daca pun pe zonek ca am placi in stoc si eu las 1 - 2 mereu nu intra lumea sa trimita banii?

ai cumva vreo dovada ca s-a intamplat asta?

si daca s-a intamplat, s-a intamplat pe amazon, nu pe site-uri romanesti.

asteptam o chitanta

 

" am comandat eu una zilele trecute "

  daca aveai deja una, de ce ai mai comandat? crezi ca mai scoti inca 3k din prosti? =))))

Editat de alpitu21

download.jpg 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Flame a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.