Sari la conținut

Remove Denis


Denis_Toxic

Postări Recomandate

Vreau si eu sa stiu de ce a fost luata decizia de a lua remove.Am raspuns la topicul cu prezenta adiminilor cu o zi intarziere sa fim serios acum suntem oameni. Ma joc pe server de 3 ani si aveam owner .

Credeti ca este o decizie buna?

Editat de Denis_Toxic
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Toti admini sunt supisi aceluiasi regulament.

Fiecare are obligativitatea de a intra pe forum, au trecut 3 zile, timp in care, daca ai absentat, nu ti-ai trecut absenta nicaieri. 

In cerere a trecut :

Quote

 

Nick-ul din joc, daca il verificam pe GameTracker, are 0 ore. In topicul de activitate ti s-a cerut numele cu care joci ca admin pe server.

Pe Steam la profil nu apare sa fi folosit alte nickname-uri. Ciudat. 

 

@Denis_Toxic Poti sa ne arati niste poze din joc de pe server, sa ne arati cum ca ai jucat?

 

@BogdanLord @KroN @[𝘼𝘿𝙈]  @Norbi02 GO.USP.RO Ce parere aveti? 

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, Angrry™ a spus:

Toti admini sunt supisi aceluiasi regulament.

Fiecare are obligativitatea de a intra pe forum, au trecut 3 zile, timp in care, daca ai absentat, nu ti-ai trecut absenta nicaieri. 

In cerere a trecut :

 

Nick-ul din joc, daca il verificam pe GameTracker, are 0 ore. In topicul de activitate ti s-a cerut numele cu care joci ca admin pe server.

Pe Steam la profil nu apare sa fi folosit alte nickname-uri. Ciudat. 

 

@Denis_Toxic Poti sa ne arati niste poze din joc de pe server, sa ne arati cum ca ai jucat?

 

@BogdanLord @KroN @[𝘼𝘿𝙈]  @Norbi02 GO.USP.RO Ce parere aveti? 

Parerea mea e ca sa aiba -1 nu remove ca isi face treaba de fiecare data

Si acel -1 sa-l invete minte sa fie activ si pe forum.

  • Like 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ca si owner verifici macar forum-ul o data la 2 zile, ai avut timp cum a zis si angrry si ai scris dupa termenul limita, imi pare rau de tine si misuzera 😞 
     Daca mai vrei staff pe server primesti grad cu
-1, respectiv Co-Owner daca accepta si ceilalti, pupix ❤️ 

  • Like 1

         P𝖔𝖙 𝖘𝖆 𝖙𝖊 𝖋𝖆𝖈 𝖇𝖚𝖈𝖆ț𝖊𝖑𝖊, d𝖚𝖕𝖆 𝖘𝖆 𝖑𝖊 𝖉𝖊𝖆𝖑𝖆𝖗𝖊𝖘𝖈 𝕵𝖔𝖈 𝖉𝖊 𝖌𝖑𝖊𝖟𝖓𝖊, 𝖛𝖊𝖗𝖘𝖚' 𝖈𝖍𝖎𝖓𝖊𝖟𝖊𝖘𝖈 𝕮𝖆𝖗𝖆𝖈𝖙𝖊𝖗𝖚' 𝖙𝖆𝖚 𝖑𝖎𝖕𝖘𝖊𝖘𝖙𝖊, 𝖋𝖗𝖆𝖙𝖎𝖎 𝖙𝖆𝖎 𝖙𝖊 𝖕𝖆𝖗𝖆𝖘𝖊𝖘𝖈 𝕱𝖆𝖈 𝖕𝖚𝖑𝖆 𝖒𝖆𝖗𝖊, 𝖕𝖆𝖓𝖆 𝖛𝖎𝖓 ș𝖎-𝖎 𝖕𝖔𝖙𝖔𝖑𝖊𝖘𝖈 P𝖊𝖓𝖙𝖗𝖚 𝖒𝖎𝖓𝖊 𝖊ș𝖙𝖎 𝖈𝖆𝖉𝖆𝖛𝖗𝖚, 𝖒𝖔𝖗𝖙𝖎𝖎 𝖓𝖚 𝖘𝖊 𝖕𝖔𝖒𝖊𝖓𝖊𝖘𝖈 𝕹𝖚 𝖊ș𝖙𝖎 𝖕𝖚𝖑𝖆, 𝖇𝖗𝖔, 𝖊ș𝖙𝖎 𝖕𝖔𝖕𝖔𝖓𝖊ț  ” - Ian - Tiki Taka
#Peace ✌️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, Angrry™ a spus:

Toti admini sunt supisi aceluiasi regulament.

Fiecare are obligativitatea de a intra pe forum, au trecut 3 zile, timp in care, daca ai absentat, nu ti-ai trecut absenta nicaieri. 

In cerere a trecut :

 

Nick-ul din joc, daca il verificam pe GameTracker, are 0 ore. In topicul de activitate ti s-a cerut numele cu care joci ca admin pe server.

Pe Steam la profil nu apare sa fi folosit alte nickname-uri. Ciudat. 

 

@Denis_Toxic Poti sa ne arati niste poze din joc de pe server, sa ne arati cum ca ai jucat?

 

@BogdanLord @KroN @[𝘼𝘿𝙈]  @Norbi02 GO.USP.RO Ce parere aveti? 

Aveam 760 de ore jucate pe server dar aparent  s au facut ceva schimbari si imi scrie ca am 10 minute jucate, s a dat ceva restart

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, Denis_Toxic a spus:

Aveam 760 de ore jucate pe server dar aparent  s au facut ceva schimbari si imi scrie ca am 10 minute jucate, s a dat ceva restart

S-a schimbat hostul si s-a resetat tot

Ps: scuze de dublu post:)

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai eu l am vazut pe Denis de multe ori pe sv desi eu nu prea intru :)) , insa daca ii dai gradu' lui acum, o sa vina toti si o sa ceara acelasi lucru.
Nu-i corect fata de ceilalti daca ii dai , iar daca chiar vrei sa ii dai gradu eu zic Trusted .

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu as zice un -1 pentru inactivitate pe forum , decizia e a ta @Angrry™

                                                                                                                               spacer.png                                                                                           

                                                                                                                                                                  ☠  Co-Owner GO.USP.RO  ☠

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai primit inapoi Trusted. Daca vrei sa urci inapoi in grad, ideal ar fi sa faci activitate cu un singur Nume, nu sa joci cu 10 si sa nu apari pe server ca fiind jucat cu vreunul.

In baza de date veche apari cu ~ 400 ore.  Fii mai atent data viitoare si anunta te rog absentele. 

 

  • Like 1

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.