Sari la conținut

Manager Staff GO.USP.RO


Angrry™

Postări Recomandate

Dupa cele intamplate recent, se va alege un Manager Staff, care va avea urmatoarele atributiuni:

 

- Sa sugereze modificari ale regulamentului (cu reguli noi sau alte modificari la cele actuale) acolo unde e cazul.

- Sa verifice activitatea, cunostintele si comportamentul adminilor pe server.

- Sa se asigure ca regulamentul e respectat de catre toti adminii si jucatorii.

- Sa poata demonstra prin dovezi (poze/video in functie de caz) incalcarile de la regulament pe care le fac adminii si sa vina cu sugestii de decizie pentru fiecare intamplare si sa imi raporteze cu respectivele dovezi cele intamplate, pentru a lua de comun acord decizii (Nu de unul singur).

 

Va trebui sa aibe:

- Timp minim sa fie activ si pe server 1-2 ore + sa verifice activitatea adminilor.

- Sa aibe experienta in administrare/folosirea comenzilor si dorinta de a ajuta serverul.

- Sa aibe aptitudini de a judeca corect situatile care apar si sa ia corect deciziile pe care le poate lua.

 

 

Asadar, daca considerati ca va incadrati, raspundeti cu urmatorul Model:

 

----------------------------------

Nick:

Prenume:

Varsta:

Steam Profile:

Grad Actual:

Experienta SourceMod (Ani/Luni/Nr de servere/Etc.) : 

Experienta CS:GO (Ani/Luni/CS 1.6/Etc.) :

Detaliaza de ce te-as alege ca Manager Staff:

----------------------------------

 

 

Ulterior, va avea loc un vot zilele urmatoare cu cei care au fost inscrisi.

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nick: [ADM]

Prenume: Radu

Varsta: aproape 15

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/radufzth1

Grad actual: OWNER

Experienta sourcemod:

- Ma joc pe server de aprocimativ 2 ani

- Nu am mai jucat pe alte servere

Experienta cs go:

- Ma juc de 2 ani jumate

- 1.6 ma jucam cand eram mai mic dar degeaba:))

Detaliaza de ce te-as alege Manager Staff:

-am experienta

-adminii ma cunosc bine

-cunosc foarte bine comenzile

SPER SA MA ALEGI PE MINE 😘

 

Editat de 小丑 CLOVNU
  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nick:hbK-.

Prenume:Daniel

Varsta:15

Steam Profile:https://steamcommunity.com/profiles/76561198957981232

Grad Actual:Owner

Experienta SourceMod (Ani/Luni/Nr de servere/Etc.) : 4 ani 

Experienta CS:GO (Ani/Luni/CS 1.6/Etc.) :CS 1.6--- CS:GO-4 ani

Detaliaza de ce te-as alege ca Manager Staff:1. As putea sa ma descurc cu playerii
2.Sunt destul de vechi, deci ma cunoasteti
3.Pot sa ma descurc cu supravegherea playerilor si adminilor daca respecta regulamentul serverului.

4.As putea aduce modificari in regulament

5.Pot sa fiu activ, petrec minim 4 ore pe server pe zi

6. Sunt destul de matur in a lua decizii.

  • Love 1

                                                                     hbK.-

                                                              OWNER+VIP-GO.USP,RO

                                                         connect go.usp.ro   

                                                      discord-  HBK#8339

                                           instagram eusuntdaanii

                                            

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

-> Nick: Lil BogdanLord

-> Prenume: Panea Bogdan

-> Varsta: 16 ani impliniti azi ❤️ 

-> Steam Profilehttps://steamcommunity.com/id/bogdylord/

-> Grad Actual: Admin

-> Experienta SourceMod (Ani/Luni/Nr de servere/Etc.) Experienta am inceput-o atunci cand am devenit helper pe acest server "GO.USP" deci am o experienta de 2 luni 😄 dar comnezile le cunosc mai pe toate ❤️ 

-> Experienta CS:GO (Ani/Luni/CS 1.6/Etc.) : Experienta mea este in dezvolatare, cand joc serios ies cam pe primul loc oriunde (no jk xDCS:GO am jucat 2 ani, apoi am jucat si CS 1.6 cam jumate de an, am jucat Zula Europe 1 an, deci eu zic ca nu sunt asa slab ❤️ nimeni nu e slab daca vrea sa fie priceput la un joc.

-> Detaliaza de ce te-as alege ca Manager Staff: Dupa cele intamplate pe server cu noul Manager Staff in care mie mi-a fost acordat un ban permanent pentru motivul ca am fost toxic, doar pt ca am facut o gluma, mda am fost si eu de vina deoarece am facut o gluma asupra ei si am jignit-o, nu intentionam sa fac asta dar s-a ajuns aici. Eu zic ca vreau sa fiu Manager Staff deoarece eu sunt foarte activ pe server, intr-o zi am facut 10 ore pe server, am si adormit 1 ora in timp pe server xD. Vreau sa aduc staff-ul la viata si sa atrag pe cei care nu au o activitate asa mare pe server, nu intentionez sa amenint pe cineva ca sa fie scos din staff, toti sa fim prieteni si nu sa ne certam sau sa ne ofensam pentru nimic. O sa fac orice admin sa si faca treaba si nu o sa impun reguli care face serverul sa si piarda din playeri, O sa am grija de toti playerii nu doar de staff, vreau ca serverul asta sa fie cel mai bun si prietenos server din comunitatea CS:GO, sa nu existe toxicitate nici din partea playerilor nici din partea membrilor din staff, Daca o sa fiu eu ales, o sa cer parerea tuturorua din staff inainte sa bagam o noua regula ca sa nu fie probleme. Avem un STAFF cat de cat de treaba, unii sunt mai neactivi decat altii, dar sa speram ca o sa fie activi si sper ca daca o sa fiu eu Manager sa pot sa i ajut sa ii atraga serverul nostru. Imi pare rau daca v-am suparat pe cineva, nu voiam doar ca uneori iau gradul prea in serios si uit ca am si prieteni ❤️ Regulile la care m-am gandit eu pana acum o sa fie, din perspectiva mea, unele placute de toti si nu o sa afecteze pe nimeni, Dupa mine toti merita o sansa, acum e decizia ta Angrry, iar cu cererile de helper, eu zic ca merita toti o sansa daca se incadreaza in ce se cere si are activitate si multe ore pe server, deoarece am incredere ca o sa isi faca treaba, iar daca o sa injure si nu si face treaba doar in bataie de joc, warn, respectiv remove in functie de gravitatie, iar peste 1 luna sa poata revenii in staff si sa-si corecteze greselile pe care le-a facut atunci cand a fost staff. Vreau sa fiu manager si pentru motivul ca mi trece orice idee prin cap atunci cand vine vorba de sugestii si reguli si de toate necesare pentru a deveni staff. Prietenii mei din staff sunt de treaba si ne facem treaba impreuna, nu pot sa zic ca nu si face nimeni treaba, dar sunt unii care si doresc si functia de helper, asa putem sa vedem cat de bine se ocupa de server. Eu promit sa mi fac treaba cum trebuie si sa nu mi bat joc de server sau de membrii de pe server amenintandu i. Am auzit de server de la hbk.- si sincer nu am nicio problema cu serverul, chiar am devenit prieten cu tine Angrry si esti foarte de treaba, esti bomba cu ceas. Poate pe viitor o sa avem foarte multi playeri multumiti de serverul nostru. Asa ca bafta la toti care vreti Manager Staff. 
 - Am detaliat cam fiecare motiv pentru care as vrea eu sa fiu
Manager Staff si sper ca viitorul manager, daca nu o sa fiu eu (slabe sanse sa devin eu) sa aiba in constiinta sa se ocupe de staff-ul actual si vechi si sa nu si  bata joc de munca altora si orele petrecute pe server ❤️ 


                                                                                                                   #Kisses from, Bogdy ❤️ 

  • Love 1

         P𝖔𝖙 𝖘𝖆 𝖙𝖊 𝖋𝖆𝖈 𝖇𝖚𝖈𝖆ț𝖊𝖑𝖊, d𝖚𝖕𝖆 𝖘𝖆 𝖑𝖊 𝖉𝖊𝖆𝖑𝖆𝖗𝖊𝖘𝖈 𝕵𝖔𝖈 𝖉𝖊 𝖌𝖑𝖊𝖟𝖓𝖊, 𝖛𝖊𝖗𝖘𝖚' 𝖈𝖍𝖎𝖓𝖊𝖟𝖊𝖘𝖈 𝕮𝖆𝖗𝖆𝖈𝖙𝖊𝖗𝖚' 𝖙𝖆𝖚 𝖑𝖎𝖕𝖘𝖊𝖘𝖙𝖊, 𝖋𝖗𝖆𝖙𝖎𝖎 𝖙𝖆𝖎 𝖙𝖊 𝖕𝖆𝖗𝖆𝖘𝖊𝖘𝖈 𝕱𝖆𝖈 𝖕𝖚𝖑𝖆 𝖒𝖆𝖗𝖊, 𝖕𝖆𝖓𝖆 𝖛𝖎𝖓 ș𝖎-𝖎 𝖕𝖔𝖙𝖔𝖑𝖊𝖘𝖈 P𝖊𝖓𝖙𝖗𝖚 𝖒𝖎𝖓𝖊 𝖊ș𝖙𝖎 𝖈𝖆𝖉𝖆𝖛𝖗𝖚, 𝖒𝖔𝖗𝖙𝖎𝖎 𝖓𝖚 𝖘𝖊 𝖕𝖔𝖒𝖊𝖓𝖊𝖘𝖈 𝕹𝖚 𝖊ș𝖙𝖎 𝖕𝖚𝖑𝖆, 𝖇𝖗𝖔, 𝖊ș𝖙𝖎 𝖕𝖔𝖕𝖔𝖓𝖊ț  ” - Ian - Tiki Taka
#Peace ✌️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Angrry™ blocat și nefixat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.