Sari la conținut

Reclamatie Nechaz


roxanabelamour

Postări Recomandate

Nick: NEW IG roxana_belamour
Nick admin: [Nechaz-tnt
Steam Profile Admin: Nick: https://steamcommunity/id/nechaz/
Data și ora evenimentului:dATA 22 APRILIE Ora nu mai stiu
Harta: Nu mai stiu exact, mi se pare Mirage
Detalii:Ma jucam linistita, si vad ca imi schimba numele , ca cica scrie in regulament ca nu am voie sa pun numele de la insta in nume
Dovezi: Poza nu am facut, dar mi-a schimbat numele ca n am voie sa-mi promovez insta in nume =]
Alte precizări:propun warn :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Prima data cand ai intrat pe sv eram pe train. Unde ti-ai luat gag de la Zodiak pentru limbaj. Dupa am trecut pe dust 2. Unde  se vorbeam pe voice foarte mult. Iar tu ai inceput sa zici pe chat sa mai tacem din gura. Dupa ai inceput sa te certi cu niste playeri pe chat.  Iar dupa ai mai primit un /gag de la Zodiak pentru Toxicitate. 

2. Ti-am dat rename pentru ca ai reclama in nume la contul de insta. In regulament scrie "- Reclama de orice fel, fie în nume, chat sau la microfon este strict interzisă [Pedeapsă: !rename pentru nume iar pentru reclamă intenționată în chat / microfon BAN PERMANENT]"

Dupa oricum s-a schimbat harta si am mers pe mirage. Unde ai primit rename de la alt admin.

Si dupa ai zis ca ai vb cu Angry si ca ai voie sa ai ig in nume. Si te-am lasat in pace.

Editat de Nechaz-tnt-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca erai toxica si mai si sufereai . Pe langa asta cum a zis nechaz in regulament scrie ca reclama de orice fel e interzisa .

Cind ai spus ca ai vb cu angryy si a spus ca iti da voie te-am lasat in pace pe langa asta mai am martori cum sufereai de la un rename a contului de insta de care nimanui oricum nu-i pasa .

O trebuit sa-ti dau gag de doua ori .

Si sa nu uitam frazele cum vorbeai cu adminii ,, iti f#t una cu dosu palmei ,, si  ,, te adresai la admini cu ,,lesinatule,,

Dupa regulament propun un ban termporar 

Editat de Zodiak
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reclamele se refera la reclame la alte servere din afara comunitatii sau la alte comunitati.  Asa cum nu dati rename la cei cu twitch sau csgohellcase sau ce mai e. Credeam ca e destul de clar.

Chiar trebuie sa scriu mura in gura in regulamentul ala?

 

Fiind toxica meriti ce ai primit. Ideal ar fi ca sa va respectati reciproc, atat tu, cat si adminii. 

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.