Sari la conținut

Cerere Helper Rares☯


Rares24

Postări Recomandate

1. Numele tau ( real ) : Ionescu Rares
2. Numele tau ( din joc ) : 
𝙍𝙖𝙧𝙚𝙨☯ OLD.USP.RO
3. Profilul tau de Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199057633018/
4. SteamID: STEAM_0:0:548683645
5. Primele 7 cifre din CNP: 5040122 
6. Cateva cuvinte despre tine:  Sunt un baiat silitor, respectuos, care stie ce inseamna gluma si seriozitatea. Sunt sociabil, imi place sa imi petrec timpul cu prietenii sau cu familia. Personal cred ca si prietenii iti sunt familie. traiesc dupa vorba -Decat multi prieteni si degeaba, mai bine putini si adevarati-. Nu fac diferenta intre etnii/natii, toti sunt oameni si daca esti om cu mine sunt om cu tine. Personal cred ca sinceritatea si amabilitatea conteaza cel mai mult la o persoana. Fericit fiind ca am aceste 2 calitati. Vreau sa dau tot timpul o impresie buna, indiferent de situatie. Mă atrag jocurile video cât și jocurile in aer liber. Nu știu cum e la celelalte persoane dar.. Personal, muzica mă relaxează mai mult ca orice. Artistul meu preferat este The Weekend pentru că are acel vibe gen Michael Jackson. Melodia preferată e tot de la el, numita "Blinding Lights".
7. Ai experienta in adminat?: Nu, nu am experienta dar sunt dispus si vreau sa invat.
8. Link de la profil / poza cu orele de pe server: https://imgur.com/gallery/v05QoJv
9. Cat timp poti petrece pe server?: Pot sa petrec intre 6-7 ore pe zi.

10. De ce ai vrea sa te alaturi STAFF-ului?: Sincer imi doresc sa ma alatur staff-ului deoarece am vazut ca exista respect intre membrii staff-ului si exista seriozitate. Sincer vreau sa ajut si aceasta comunitate/server pentru a creste mai sus decat unde e, scapand de toxicitate si de codati.
11. Ai un program de filmat pentru a prezenta dovezi?: Da, folosesc programul "OBS"
12. Ai citit regulamentul ?: vreau helper
13. Alte detalii: Vreau sa multumesc pentru timpul acordat aplicatiei mele.

Editat de Rares24
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.