Sari la conținut

Cerere unban


Menk

Postări Recomandate

 

Nick: [email protected]
Profil jucător [STEAM]: https://steamcommunity.com/profiles/76561199053144539/

Steam ID STEAM_1:1:546439405

Link ban Sourcebans:  https://go.bans.ro/index.php?p=banlist
Ore jucate pe server [link gametracker]: 3.95 h
Ai intrat în grupurile de steam ale serverului?: da

Ai intrat pe serverul de discord al serverului?: nu am putut

Ai dat subscribe pe youtube canalului comunității?: da
Ai citit regulamentul?: da 

Descrie situația: Am intrat sa ma joc pe server. Am jucat cateva runde, iar dupa cateva minute mi-am luat ban pentru motivul WH. Vreau sa vad dovezi.

Harta + Ora aproximativ: Dust 2 la ora 20:35

Dovezi: https://imgur.com/a/Qsuhz9N

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Toata lumea spunea ca ai cod(wall) chiar si adminii

Pe long iesi direct cu tinta pe ei,nu aveai de unde sa-l stii pe ala in stanga

La ala din pit ai iesit cu tinta pe capul lui,de unde stii tu ca nu a plecat???..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am iesit cu tinta pe aia de pe Long pentru ca a zis coechipierul AWP long si am vazut pe minimap. Si in pit il stiam pentru ca nici eu nu as pleca din pitsi dupa pe ala din stanga nu l-am stiut. Nici pe ala din site la faza cand ma uitam short nu l-am știut 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, Nechaz-tnt- a spus:

Nu stiu ce sa zic..... Probabil si-a scos hack-ul cand a zis Bogdan sa ii dai ban.... Data viitoare nu mai tipa in gura mare Bogdan plus ca era si in echipa cu tine. Totusi parea ca ii stii pe unii. Contra unban

Pai da ca avem gura mare

@Angrry™ sper sa se i-a masuri cu faza aia...

Nu e prima data,el inainte sa dea ban le mai si sufera la codati:)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra unban...si mie mi-a parut suspect zilele trecute cand am jucat contra lui.

 

Bogdane, esti bine pe admin,  keep calm and carry on! 🙂  Eventual spunele-le dinainte, bai vezi ca e pe stealth cineva pe tine, fa-te ca ploua o perioada...! :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Warn bogdanlord 1/2 pentru comportament si reactie. Daca vorbesti cu adminul pe u@ vorbeste pe u@, nu pe voice chat cu cineva care e suspect. Ingreunand jocul/munca altor admini nu e recomandat, nu vad cu ce ai ajutat in acel moment, avand grad.

Unbanned, insuficiente dovezi. Incearca si GOTV data viitoare.

Sau daca stii vreo harta in care a jucat si nu erau admini on, sau doar ce ai intrat, astept PM cu ora/data/harta (in ultimele 24 de ore), pentru ca avem demo la server.

 

  • Like 2

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.