Sari la conținut

Mario(unban)


MarioVTM

Postări Recomandate

Nick: [numele tău de pe server]𝕸𝖆𝖗𝖎𝖔
Profil jucător [STEAM]: patrixxxlaggod

Steam ID [STEAM_1:0:00000]:https://steamcommunity.com/profiles/76561199161462859/

Link ban Sourcebans: [https://go.bans.ro]nu sunt acolo
Ore jucate pe server [link gametracker]:intr5-30
Ai intrat în grupurile de steam ale serverului?: [uspromania & uspgo da/nu]da

Ai intrat pe serverul de discord al serverului?: [https://link.usp.ro/discord_usp da/nu + nume]da

Ai dat subscribe pe youtube canalului comunității?: [https://youtube.com/uspesports da/nu]da
Ai citit regulamentul?:da

Descrie situația:se uita pe short si eu eram pe mid la cutii am verificat jungla nu era nimeni i am vazut teava de la awp si am tras prin perete ca sa l omor

Harta + Ora aproximativ:Mirage:cred ca 17 sau 20

Dovezi:nu am

  • Sad 1
  • Angrry 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, admini ascultati.

1) Citeste regulamentul Mario, inainte de a scrie cererea si nu scrie DA din capul tau.

2)Pacientul dat, deja de pe al 2-lea acc, 2 zile la rand isi ia ban de la mine. Pentru ca sa ma intelegeti, am martori pe discord, care vedeau cum pacientul imi cerea explicatii, pe cand era indemnat sa faca cerere de unban.

3)Imi pare foarte rau, ca nu ti-am dat ban pe ip, pentru ca cine stie de pe cate conturi mai intri si te mai joci cu coduri.

Revin in scurt timp cu demo-uri/ss 

  • Like 1

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci, va rog cu mult respect, in 20 minute se monteaza dovezile, va rog sa nu comentati aici, pana nu postez totul, vreau sa inteleaga toti cat timp eu imi pierd pentru asa o persoana ca "Mario".

1) Faza cu Discord-ul, cand domnul in cauza cere explicatie tuturor, adminii imi sar in aparare, ca erau si ei spec  -  https://imgur.com/a/dMzriR4

 

 

  • Like 1

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(Faza 1) - Fara info de con, ii dai pick fix cu tinta pe el, prealabil asteptandu-l .

(Faza 2) - L-ai auzit la car, insa te uitai prin perete daca mai sta acolo sau nu, se vede clar cum cu coltul ecranului te uiti la el.

(Faza 3) - Cum l-ai observat mid prin perete, l-ai lasat pe al tau primul sa se bage.

(Faza 4) - Ai vazut cu wall ca el  s-a dus din window, + te uitai deja spre con, dar cu tinta in Africa.

(Faza 5) - Poate fi coiincidenta, insa ai luat tinta de pe el si ai dat-o putin mai la stanga, ca sa nu fie suspect, ca l-ai luat prin full smoke.

(Faza 6) - Iesi cu tinta la understairs, si cum vezi ca stairs iti face pick ,tinta pe el si te dai dupa perete.

(Faza 7) - Dai prefire Stairs, dupa iesi cu tinta direct pe ala din understairs.

(Faza 8 - Iesi cu tinta direct pe CT, mai ales ca ala sta sus pe urna, dar tu nu iti dai seama de asta.

(Faza 9) - Fara info, il astepti pe T, vazandu-l ca vine spre main, mai ales cu tinta 1mm de la perete, de aia si nu l-ai ucis.

(Faza 10) - Chiar nu mai comentez, ar trebui sa-ti fie rusine sa faci cerere de unban dupa asa move.

 

Mult stimati colegi Admini, rog sa-mi apreciati efortul pe care l-am depus pentru a-i da in nas unui pacient asa de incapatinat, care chiar dupa joc cu coduri, 2 banuri, mai vrea si cerere de unban, mai am momente de ale lui suspecte cat duce trenul.

Daca se adevereste ca nu are cod, sunt gata sa-mi cer scuze, daca se adevereste ca are cod, sa fiu nebun ca depun cerere de co-owner, dupa asa o investigatie nebuna 🙂

 

Link demo: 

 

  • Like 1

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

CONTRA UNBAN !!! Frate in primu rand se vede foarte clar ca ai wallhack pe filmare, 2 n-ai citit regulamentul, nici n-ai fost atent la ce scrie in modelul de topic: ai intrat in sv nostru de discord? (DA/NU+nume) tu scrii : da si atat, bun. Sincer dupa mine nu meriti absolut deloc sa iti iei unban, se vede clar wallul. CONTRA 

                                                                     hbK.-

                                                              OWNER+VIP-GO.USP,RO

                                                         connect go.usp.ro   

                                                      discord-  HBK#8339

                                           instagram eusuntdaanii

                                            

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cat tupeu sa ai sa faci cerere de unban, cand joci cu cod. Pe cine vrei sa minti? Crezi ca ne poti minti cum ii minti pe parinti tai? 

Spor la jucat cu coduri, daca atata poti.

Cerere unban respinsa => Banul ramane.

  • Haha 2

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.