Sari la conținut

Unban Gabi. 10doi


Gabi10doi

Postări Recomandate

1. Nickname ( in-game ) : Gabi. 10doi

2. Your Steam profile: https://steamcommunity.com/profiles/76561198807818971

3. Your SteamID (get it from here): STEAM_1:1:423776621

4. Admin's profile and his nickname: unknown.png?width=624&height=468

5. Reason for ban: cheats

6. Evidence: Am dat 2 headshot uri cu deagle si la ban uri nu a pus demo.

7. Other details (optional): Sunt constient ca dupa 2 zile se face unban request, dar  nu prea am avut timp, intre timp mi-am luat 2 cutite.. Pentru ce as juca cu cod?! Acel om care mi a dat ban, era doar slab SI FOARTE OFTICAT!

 
unknown.png    unknown.png
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu conteaza, pot sa bag coduri pe publice si in mod normal sa joc fara cod:)) ce-s cu arfele astea "era doar slab si foarte ofticat" si ca ai fost ocupat, de iti chemai amicu sa dea talpa cu cod si cand v-am dat ban la amandoi ai suferit la fondator, n-am demou si nici filmarea originala ca mi-am bagat windowsu de atunci...trist

q1Wl5Kx.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

4 - Aveti timp 48 de ore (2 zile) de cand ati luat ban-ul pentru a face cerere de unban, altfel, cererea nu va fi luata in considerare.

Ce esti asa tare in gura puiu? Ai prins putin tupeu si vii sa te umfli pe aici? Nu suntem interesati si dupa cum vorbesti nici nu ai merita ca cererea asta sa mai fie aici.

Contra.

 

Editat de royaly
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.