Sari la conținut

Reclamatie Royal ! Am fost banat pe nedrept


timmich

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : timmich 
2. Numele celui reclamat: Royal / Honey 
3. Steamul celui reclamat: https://steamcommunity.com/id/royalsergiu/
4. Motiv: Am fost banat pe nedrept cu reasonul de wallhack, nu am jucat in viata mea cu wall si acest ban a fost dat aiurea deoarece baiatul considera ca un jucator mai bun decat el  foloseste cheaturi.Am peste 3000 de ore in joc  si am fost lvl 8 pe faceit.As dorii sa vad demoul pentru care am fost banat sau o dovada care arata ca am jucat cu wall.
5. Dovada: https://imgur.com/a/RTuXZ6T
6. Alte detalii:  ACCEPT ORICE VERIFICARE!

Editat de timmich
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, timmich a spus:

Si unde e wallu? ca nu vad :))))) sunt peekuri perfect normale zici ca va jucati de ieri 

Am dat prima oara videoclipul la suspect, de fiecare data ai facut peek-urile perfecte fiecarui jucator care te tinea, nu tin vrajelile. @Anto's baby @VelCooNmi au spus ca ai wh, si eu te am suspectat de pe awp india cand am stat spec pe tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti ok gen ? Da si tu clipul asta unui jucator mai experimentat , sa vedem parerea lui . Daca aveam wall nu mai vad rostul acestei reclamatii ! Din 3 faze d-astea imi dai tu ban :))) vino cu ceva mai convingator

Spoiler

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

contra, au stat multi pe tine se vede clar vere ai wh lasa-ne cu vrajeli si cu aere de pro player, nu faci peek asa direct pe playeri, ai 300 de ore nu vad faceit nu vad nu vad acele 3000 de ore de care mentionezi tu, ai lvl 0 steam, ma pot duce lejer in leaderboard sa iau contu unuia de faceit si sa zic ca sunt eu

Editat de Anto's baby

q1Wl5Kx.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Anto's baby Daca tu te ai jucat toata viata ta doar matchmaking si pe publice logic ca nu poti iesi direct pe ei,mai invata si tu cum se fac peekurile si cct, cauta YPRACC pe workshop si antrenaza-te . Si dupa ce  o sa ajungi si tu la un nivel mai mare pe faceit sa imi spui atunci ca aveam cod. tp

Spoiler

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 minutes ago, timmich said:

@Anto's baby Daca tu te ai jucat toata viata ta doar matchmaking si pe publice logic ca nu poti iesi direct pe ei,mai invata si tu cum se fac peekurile si cct, cauta YPRACC pe workshop si antrenaza-te . Si dupa ce  o sa ajungi si tu la un nivel mai mare pe faceit sa imi spui atunci ca aveam cod. tp

  Reveal hidden contents

 

 

=)))))) trebuie sa ai constant ultima replica nu iti convine ce zic taci si asteapta sa vezi ce decizie se ia, stiu ce e yprac amice si nu am jucat doar mm si pe servere, sa ai si level 10 sa fi sanatos nu e treaba mea, nu imi am eu treaba, si poate mai lasam figurile astea ca nu esti interesant ca imi recomanzi sa te adaug sa vorbim=))) nu mai pot eu, nu mai scriu nimic il las pe night sa decida

q1Wl5Kx.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, timmich a spus:

 

Decat sa stai aiurea si sa comentezi cu stafful nostru, mai bine te-ai uita si tu pe forumul nostru si ai observa ca la cererea de unban , nu se face reclamație,nu mai fii disperat si calmeaza-te. Daca chiar vrei unban iti recomand sa faci un post la link-ul acesta: https://usp.ro/forum/forum/4281-old-cerere-unban/ 

Drum bun😌

Editat de Madalina
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.