Sari la conținut

Reclamatie bZx


RyDeR

Postări Recomandate

Nick: ♔RyDeR♔
Nick admin:  bZx
Steam Profile Admin:  https://steamcommunity.com/profiles/76561199082338655
Data și ora evenimentului: 07.04.2021  ora aproximativa 13:10
Harta: de_inferno
Detalii: Eram ultimu in viata si dintr o data incepe Mirel sa se mute la spec dupa la CT ca sa de-a info la adversari . Il intreb de ce se muta etc si dupa ma trezesc cu gag de la bZx pentru suferinte .
Dovezi:  https://imgur.com/a/hndcsXl
Alte precizări: .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

RyDeR

💸 Discord : RyDeR#5382 💸

spacer.png 𝐈'𝐦 𝐧𝐨𝐭 𝐢𝐦𝐦𝐚𝐭𝐮𝐫𝐞, 𝐈 𝐣𝐮𝐬𝐭 𝐤𝐧𝐨𝐰 𝐡𝐨𝐰 𝐭𝐨 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝐟𝐮𝐧 spacer.png

 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

           Dior GIF by Pop Smoke      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eram si eu de fata, pe stealth!

Bzx a reactionat cu gag-ul acela doar in baza a ceea ce a vazut pe chat, fara sa intrebe pe nimeni daca ai dreptate sau nu. Dar nici tu nu ai anuntat pe u@ ca Mirel a murit, apoi a trecut pe spec si apoi a intrat la ct si a dat info unde esti tu.   Tu ai continuat cu intrebarile la adresa lui Mirel, ce e drept cam multe. 

 

Dupa parerea mea, Bzx a gresit ca a reactionat doar in baza chatului ca  a  vazut ca faceai spam gen ''suferinte''  dar si tu ai gresit ca nu ai anuntat mai intai pe u@ despre problema.

 

Intre timp, m-am uitat la demo-ul pe care il faceam pentru altul si da, Mirel asa a facut, a intrat spec si apoi in timp ce tu te bateai cu doi, a spus, da e la el in baza. Dupa ce m-am uitat la demo, am revenit in joc si sa-i dau ban 30 min lui Mirel, dar Mirel a iesit.

 

Intr-un final, nu cred ca era necesar sa te superi doar de la asta, in definitiv cu totii gresim si majoritatea reactionam  doar in baza a ceea ce vad ochii prima data, fara sa stam prea mult la gandit...

 

Dati mana si iubiti-va!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 minute, Sacâz a spus:

Salut, eram si eu de fata, pe stealth!

Bzx a reactionat cu gag-ul acela doar in baza a ceea ce a vazut pe chat, fara sa intrebe pe nimeni daca ai dreptate sau nu. Dar nici tu nu ai anuntat pe u@ ca Mirel a murit, apoi a trecut pe spec si apoi a intrat la ct si a dat info unde esti tu.   Tu ai continuat cu intrebarile la adresa lui Mirel, ce e drept cam multe. 

 

Dupa parerea mea, Bzx a gresit ca a reactionat doar in baza chatului ca  a  vazut ca faceai spam gen ''suferinte''  dar si tu ai gresit ca nu ai anuntat mai intai pe u@ despre problema.

 

Intre timp, m-am uitat la demo-ul pe care il faceam pentru altul si da, Mirel asa a facut, a intrat spec si apoi in timp ce tu te bateai cu doi, a spus, da e la el in baza. Dupa ce m-am uitat la demo, am revenit in joc si sa-i dau ban 30 min lui Mirel, dar Mirel a iesit.

 

Intr-un final, nu cred ca era necesar sa te superi doar de la asta, in definitiv cu totii gresim si majoritatea reactionam  doar in baza a ceea ce vad ochii prima data, fara sa stam prea mult la gandit...

 

Dati mana si iubiti-va!

Chestia este ca am intrat la el in echipa am inceput sa il intreb cu ce am gresit etc . Nu m a bagat in seama dupa a intervenit un baiat care incepuse sa ma i a la rost . Eu i am facut aceasta reclamatie deoarece nu l a sactionat pe Mirel cu kick sau altceva ... Nici macar nu l a avertizat .

Editat de RyDeR
  • Love 1

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

RyDeR

💸 Discord : RyDeR#5382 💸

spacer.png 𝐈'𝐦 𝐧𝐨𝐭 𝐢𝐦𝐦𝐚𝐭𝐮𝐫𝐞, 𝐈 𝐣𝐮𝐬𝐭 𝐤𝐧𝐨𝐰 𝐡𝐨𝐰 𝐭𝐨 𝐡𝐚𝐯𝐞 𝐟𝐮𝐧 spacer.png

 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

           Dior GIF by Pop Smoke      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 minute, Sacâz a spus:

Salut, eram si eu de fata, pe stealth!

Bzx a reactionat cu gag-ul acela doar in baza a ceea ce a vazut pe chat, fara sa intrebe pe nimeni daca ai dreptate sau nu. Dar nici tu nu ai anuntat pe u@ ca Mirel a murit, apoi a trecut pe spec si apoi a intrat la ct si a dat info unde esti tu.   Tu ai continuat cu intrebarile la adresa lui Mirel, ce e drept cam multe. 

 

Dupa parerea mea, Bzx a gresit ca a reactionat doar in baza chatului ca  a  vazut ca faceai spam gen ''suferinte''  dar si tu ai gresit ca nu ai anuntat mai intai pe u@ despre problema.

 

Intre timp, m-am uitat la demo-ul pe care il faceam pentru altul si da, Mirel asa a facut, a intrat spec si apoi in timp ce tu te bateai cu doi, a spus, da e la el in baza. Dupa ce m-am uitat la demo, am revenit in joc si sa-i dau ban 30 min lui Mirel, dar Mirel a iesit.

 

Intr-un final, nu cred ca era necesar sa te superi doar de la asta, in definitiv cu totii gresim si majoritatea reactionam  doar in baza a ceea ce vad ochii prima data, fara sa stam prea mult la gandit...

 

Dati mana si iubiti-va!

Dupa parerea mea,gagul a fost in zadar,deoarece Ryder nu suferea ci doar punea intrebari de ce se muta,nu spunea ca e slab etc,el normal trebuia sa il fi avertizat macar pe Mirel nu tu!Mirel a facut de 2 ori aceasta chestie si bzx a fost cu el in echipa si nu i-a zis nimic.Asta e parerea mea,eu fiind fost staff pe old,si regulile sunt extrem de asemanatoare.Putea doar sa il avertizeze pe RyDer avand in vedere ca "nu erau suferinte".

  • Like 1

 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
🐺Lix206🐺
🐺Discord:Lix206#0206🐺
🐺VipUltimate-GO.USP.RO🐺
🐺Be a men,not a coward🐺

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca avea rost sa anunte, faptul ca scrie pe chat ca se muta de la o echipa la alta, nu erau suferinte alea, dar nici reactia ta nu a fost una  buna.

Momentan, vina e impartita la amandoi. Fiti mai atenti data viitoare.

  • Love 1

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.