Sari la conținut

Cerere unban (! RaZvaN ! OLD.USP.RO)


Postări Recomandate

1. Nickname ( in-game ) :! RaZvaN ! OLD.USP.RO

2. Your Steam profile: https://steamcommunity.com/profiles/76561199127716214/

3. Your SteamID (get it from here): STEAM_0:0:583725243

4. Admin's profile and his nickname: RoYal

5. Reason for ban: cheats

6. Evidence:  https://imgur.com/UdkjNSd

7. Other details (optional): L-am vazut cand treceam ca sa dus dupa cutia cu cereale si pur si simplu am facut spray acolo l-am omorat si dupa imi da ban . +Vreau si eu sa vad o dovada de cheats pls , ms.

 

Editat de [email protected]
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1.00 - nu l-a auzit si i-a facut prefire in ct

1.50 - a sarit tinta pe celalalt jucator in timp ce tragea dupa cel care a urcat de pe scara

2.50 - a pus tinta direct pe capul lui la cereale si a inceput sa faca spray.

Dovada ca tipul are aim si ii sare tinta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 19 minute, royaly a spus:

1.00 - nu l-a auzit si i-a facut prefire in ct

1.50 - a sarit tinta pe celalalt jucator in timp ce tragea dupa cel care a urcat de pe scara

2.50 - a pus tinta direct pe capul lui la cereale si a inceput sa faca spray.

Dovada ca tipul are aim si ii sare tinta.

1.00 - Mi-a zis edilr , prietenul cu care vorbeam pe discord " Ce i-a rupt asta in ct si am pus tinta sa vad daca chiar e acolo si a facut peek" nu inteleg unde e codu
1.50 - e normal ca daca se da celalalt dupa perete sa trag in celalalt si acolo e flick natural se poate observa;
2.50 - am tras aiurea prin cereale am fazut ca i-am dat -8 si am continuat sa tragg sa vad daca il bat sau cv , din nou " mi-a spus edilr : " Nu ma gasesti fraiere " si am tras aiurea sa vad daca e acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai un cod prost, ai silent aim si bind pe aim mouse1 ai dat fov ul la 2 si te a prins, era o faza cand a urcat ala cu liftul trageai in ala de la scari sus si dupa hop ti a sarit tinta, dupa hop ti a sarit tinta pe ala de la cereale, CONTRA la cerere 

Editat de tnk 🐍

Steam                                                            young dolph plies GIF by Worldstar Hip Hop

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.