Sari la conținut

Propuneri profil


kayn

Postări Recomandate

1. Propun sa se poata adauga o poza la background-ul de la profil, exact cum este la steam. Consider ca ar aduce un plus de culoare la profil si ca s-ar vedea mult mai frumos.

2. Adaugare stelute pe numarul de posturi, care sa apara undeva pe profil sau in momentul in care postezi, cum era inainte. Stelutele sa fie mai diversificate si, de ce nu, sa le poti personaliza in ce culori vrei tu.

3. Sa se faca concursuri cu "cel mai frumos profil" si sa se castige ceva, spre exemplu "Premium" sau vip pe un server din comunitate. 

4. Adaugare emoticon dislike
 

 

  • Like 3
  • Love 7

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Ideea e TOP, sincer ar fi misto sa-ti poti personaliza profilul de Forum ca pe steam. 

2. Nu stiu cum era cu stelutele inainte, dar pare interesant.

3. N-ar fi rau un concurs o data la cateva luni cu "cel mai frumos profil". 

4. =)))))))))))))))))))))))

 

PRO cel mai mult sper sa fie adaugata prima. Acum ramane de vazut.

Editat de Kinguin_
  • Like 1
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord in mare cu 1 si 2. @snd @Angrry™ ce ziceti?

  • Love 2

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro cu primele 2, butonul de dislike mi se pare useless, iar la aia cu concursul, din nou nu ii vad rostul, fiindca nu prea ai ce premii sa dai, premium si vip cel putin, mi se par premii prea mari doar pentru un profil care arata frumos.

                                                                  sergentu.gif                                                                                               

 

              

                                                                                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRO la toate.Era foarte frumos cu stelutele si daca o sa putem sa le personalizam o sa fie rupere. Concursul ar merge asa la cateva luni sa fie. SI cu dislike-ul poate sa fie acolo sa il folosesti daca nu iti place ceva.

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1-pro dar nu cred ca se dispune de atata stocare

2-mda ar fi misto dar nu prea are sens

3-depinde daca se adauga ce ai scris la 1-as fi pro

4-e inutil

  • Haha 1

 

spacer.png

 

EX-Moderator csx.usp.ro

EX-GFX Leader usp.ro

NU cereti lucrari in pm! Faceti cerere!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pro 1 ,2 ,4 foarte bune ideile

 

  • Love 1

                                                                                                                                             ▬▬▬▬▬▬                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    𝓞𝔀𝓷𝓮𝓻 𝓙𝓑 / 𝓜𝓸𝓭 𝓐𝓦𝓟

                                                                                                  𝕴𝖋 𝖚 𝖜𝖆𝖓𝖙 𝖙𝖔 𝖇𝖊 𝖘𝖚𝖈𝖈𝖊𝖘𝖘𝖋𝖚𝖑 , 𝖕𝖗𝖊𝖕𝖆𝖗𝖊 𝖙𝖔 𝖇𝖊 𝖉𝖔𝖚𝖇𝖙𝖊𝖉 𝖆𝖓𝖉 𝖙𝖊𝖘𝖙𝖊𝖉.🥵☠️

 ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

                                                                                                                         ▬▬▬▬▬▬

                                                                                    76561198872319136.png

                                                                       819a03107ca4827d45b392088e3a9ece8a53d496

                                                                                                                  Discord : Sppryter#6836

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRO sper sa fie adaugate macar 2 din ele. Acum ramane de vazut.

  • Love 1

"Be careful who you trust, the devil was once an angel."

| 𝕾𝖙𝖊𝖆𝖒 | 𝕸𝖚𝖘𝖎𝖈 𝕿𝖗𝖆𝖉𝖊 𝕷𝖎𝖓𝖐 |

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6wc1aeB.gif
76561198282438000.png
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 - Sunt de acord, dar sa speram ca se si poate face.

2 - Nu stiu care e treaba cu stelutele alea, dar suna interesant.

3 -  Concursul suna interesant, dar sa fie macar la o luna sau doua si sa castigi si altceva, nu stiu de exemplu : puncte, sau member title.

4 - Da sunt de acord.

 

Sunt PRO cu toate propunerile, sper ca o sa fie posibile toate.

  • Love 1

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. background la profil - ai cover la profil

2. nu au rost

3. cel mai frumos profil..nu prea merge 

4. buton de dislike n-a fost niciodata, pot adauga dar va scade din reputatie cand primiti dislike si nu cred ca vreti ca se poate abuza

  • Like 1
  • Love 1
  • Angrry 1

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 luni mai târziu...
  • Flame a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.