Sari la conținut

Oferim 1 server de counter strike 1.6 spre administrare


KENNY.

Postări Recomandate

Comunitatea EVICT Romania da spre administrare un server de CS 1.6
Nu e nevoie sa platiti host sau vreun serviciu de intretinere al serverului, totul este asigurat de catre noi.

 

CONDITII

  • Trebuie să va ocupaţi de server şi să-l populaţi sau cel puţin să joace cineva pe el, dacă în decurs de 1 luna serverul rămâne 0/32 sau nici nu este făcut o să fie suspendat
  • Serverul trebuie să rămână în comunitate Evict România, dacă încălcaţi acest lucru serverul este suspendat şi sunteţi banat permanent pe forum
  • Trebuie să aveţi cel puţin 10 post-uri pe forum
  • Modul serverului este liber, îl poţi face ce mod vrei
  • Nu există un model anume, lasă reply cu proiectul tău şi ce ai de gând să faci cu serverul, cele mai serioase şi cu cele mai mari aşteptări vor fi acceptate.

 

INFORMATII SERVERE

  • Serverul este de de 32 sloturi
  • 500 FPS
  • b_350_20_000000_000000_FFFFFF_000000.png
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere ca nu in afara de mixuri si ts nu prea am un proiect de care ma pot ocupa un server de 1.6 ar fi ideal ptr ceva de care ma pot ocupa,evident ca nu voi fi singur si voi avea un partener cu care voi pune bazele pentru a intretinte acest server,nu am niste idei anume,pentru acest proiect,o sa il fac sa merga asa cum stiu eu,si cred ca asa e cel mai bine

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doresc sa intru in acest proiect, deoarece:  

  • mereu mi-am datorit sa administrez un server
  • am timpul necesar
  • ma pricep in administrare

 

In legatura cu proiectul meu, desigur, voi avea un partener care ma va ajuta si cu partea financiara (poate un boost ceva).
Voi fi activ si voi pastra activitatea serverului.
Imi voi ajuta membrii/playerii de pe server.

 

Si daca chiar voi avea aceasta sansa, am sa incerc sa nu regretati pentru ea.
 

Editat de VaSeA
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 17.09.2017 la 19:03, Clau# a spus:

Avand in vedere ca nu in afara de mixuri si ts nu prea am un proiect de care ma pot ocupa un server de 1.6 ar fi ideal ptr ceva de care ma pot ocupa,evident ca nu voi fi singur si voi avea un partener cu care voi pune bazele pentru a intretinte acest server,nu am niste idei anume,pentru acest proiect,o sa il fac sa merga asa cum stiu eu,si cred ca asa e cel mai bine

Ti-am trimis pm cu datele la server
Acceptat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.