Sari la conținut

Unban Top_Gun


Top_Gun

Postări Recomandate

Nick: Top_Gun
Profil jucător [STEAM]: https://steamcommunity.com/id/t0pgun1/

Steam ID: STEAM_0:0:585218470

Link ban Sourcebans: Am cautat pe go.bans dar nu am gasit nimic cu numele meu.
Ore jucate pe server: Aproximativ 2 ore
Ai intrat în grupurile de steam ale serverului?: Nu pentru ca nu jucam de foarte mult timp pe server

Ai intrat pe serverul de discord al serverului?: Nu

Ai dat subscribe pe youtube canalului comunității?: Da
Ai citit regulamentul?: Da

Descrie situația: Jucam pe Dust 2, si am avut niste shot-uri mai bune banuiesc, unul de la CT s-a ofticat si a inceput sa faca faze de genu ( cum joci asa la 100 de ore, ca arata main-ul ca pe main ai ban, defapt acesta e main-ul meu ), Eu nu am luat chestia in serios, am crezut ca doar e ofticat insa omul chiar era serios, si a chemat adminul, l-am rugat chiar eu daca vrea sa ma verifice pe team-viewer pe orice, insa omul nu, nu mi se pare corect sa dai ban fara sa verifici un om, inteleg ca te oftici dar nici chiar asa. ( Admin-ul care m-a banat: weed )

Harta + Ora aproximativ: Dust 2, In jurul orei 00:40 (17.02.2021)

Dovezi: Screenshot_149.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-am rugat de tine undeva la 30 min , cu toate ca mi-am pierdut timpul aiurea tot nu ai vrut sa imi arati un main pentru a te verifica . 

1. Tu nu ai cum sa sa le spui colegilor mei ca nu ai main.

2. Ai 120 de ore si pe sv rupeai din orice punct de vedere .

3. Nu vrei sa arati main u deoarece ai luat ban .

Probabil aseara nu jucai cu hacks , am stat pe tine undeva la 5-6 runde (nu ai facut nimic) , te intreb si eu prieteneste cum sa am incredere in tine odata ce tu ai 120 de ore , imi spui ca n-ai main si jucatorii se plangeau pe u@ sa fac ceva. Dat fiind faptul ca eram afara si baiatul in cauza m-a chemat (duffy) sa fac o asa-zisa "curatenie" am venit si am inceput cu tine . Nu iti dadeam ban daca erai cooperativ dar aroganta si-a facut prezenta si ai fost rasplatit ca atare . Nu stau sa fac din tantar armasar dar sper ca si colegii mei o sa inteleaga si o sa se ajunga la o decizie favorabila amandurora . Imi pare rau @Angrry™ ca nu am adus niciun fel de dovada , dar sunt sigur ca vei intelege situatia . Have a nice day 😄snoop mary jane GIF by Big Beat Records

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

28 minutes ago, Sweety said:

M-am rugat de tine undeva la 30 min , cu toate ca mi-am pierdut timpul aiurea tot nu ai vrut sa imi arati un main pentru a te verifica . 

1. Tu nu ai cum sa sa le spui colegilor mei ca nu ai main.

2. Ai 120 de ore si pe sv rupeai din orice punct de vedere .

3. Nu vrei sa arati main u deoarece ai luat ban .

Probabil aseara nu jucai cu hacks , am stat pe tine undeva la 5-6 runde (nu ai facut nimic) , te intreb si eu prieteneste cum sa am incredere in tine odata ce tu ai 120 de ore , imi spui ca n-ai main si jucatorii se plangeau pe u@ sa fac ceva. Dat fiind faptul ca eram afara si baiatul in cauza m-a chemat (duffy) sa fac o asa-zisa "curatenie" am venit si am inceput cu tine . Nu iti dadeam ban daca erai cooperativ dar aroganta si-a facut prezenta si ai fost rasplatit ca atare . Nu stau sa fac din tantar armasar dar sper ca si colegii mei o sa inteleaga si o sa se ajunga la o decizie favorabila amandurora . Imi pare rau @Angrry™ ca nu am adus niciun fel de dovada , dar sunt sigur ca vei intelege situatia . Have a nice day 😄snoop mary jane GIF by Big Beat Records

Nu mai are rost sa ma complic, orice asi spune tot pe aia cu main-ul o tii, ramane la alegerea voastra ce vreti sa faceti, insa va spun ca nu e corect sa dati ban si permanent pentru nimic, nici macar nu m-ati verificat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

As da contra doar pentru faptul ca am inteles ca esti arogant fata de admini, dar totusi aveam nevoie de macar un screan la scor sau ceva, pentru ami da cu parerea, Sweety e un Admin(trusted) de mult timp si nu cred ca ar face ceva ce nu ar s-ar cuveni, deci merg pe incredere si ai CONTRA de la mine.
Nu te supara dar e unul din cei mai de incredere de pe server.

  • Like 1

Pece everyone✌️

Signed by MλMBλ マンバ

Instagram: @_.mamba_

Discord: MλMBλ マンバ#4774

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.