Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Xx_KenZO_xX

cerere up oDaiCuPusca

Recommended Posts

Pr0.Motive:1:Matur

2:Nu da ban aiurea

3:Face caterinca cu plaieri

4:e smeker

Edited by HiAmCusi

un contra eu zic sa mai faci un pic de activitate

We are not the cause - We are the effectspacer.png

spacer.pngrvdu#6666

Contra,activitate

F   E   R   A

Contra, mai mareste activitatea.

t98pDWE.png

Ce dracu faceti cereri de up cand n-aveti nici 30 de minute jucate in ultimele 7 zile.. mai dati si gametracker-ul unde se vede clar...

http://prntscr.com/zef6tn

CONTRA

po0kLRk.png

Sunt 0 playeri in fiecare zi 

Deabea de mai intra 2-3 pe saptamana

Ce fac? Ma joc singur? 

Eu nu am văzut un admin pe server în afara de cusi de 2-3 săptămâni 

La 13.02.2021 la 22:30, Panda a spus:

Ce dracu faceti cereri de up cand n-aveti nici 30 de minute jucate in ultimele 7 zile.. mai dati si gametracker-ul unde se vede clar...

http://prntscr.com/zef6tn

CONTRA

+1

La 16.02.2021 la 11:39, Xx_KenZO_xX a spus:

Sunt 0 playeri in fiecare zi 

Deabea de mai intra 2-3 pe saptamana

Ce fac? Ma joc singur? 

Eu nu am văzut un admin pe server în afara de cusi de 2-3 săptămâni 

That's the point bro.Daca tu si inca 2 admini intrati sa va jucati o sa intre si alti jucatori. Cu cat sunteti mai multi pe server, cu atat o sa intre lumea mai repede. Tu daca ai vedea un server cu 6 playeri si unu gol pe care ai intrat? Pe ala cu 6 playeri normal. Daca intri tu si stai on, o sa mai intre inca unu si inca unu si tot asa. Poate pe viitor folisiti tactica asta. 

po0kLRk.png

18 hours ago, Panda said:

That's the point bro.Daca tu si inca 2 admini intrati sa va jucati o sa intre si alti jucatori. Cu cat sunteti mai multi pe server, cu atat o sa intre lumea mai repede. Tu daca ai vedea un server cu 6 playeri si unu gol pe care ai intrat? Pe ala cu 6 playeri normal. Daca intri tu si stai on, o sa mai intre inca unu si inca unu si tot asa. Poate pe viitor folisiti tactica asta. 

Sunt total de acurd cu ce ai spus tu.Doar ca nu ar trebui sa intram doar noi doi,sunt oameni din staff care nu au mai intrat de peste 2-3 saptamani si nimeni nu obeserva...Dar de ce?

Exista "cerere abesenta" de ce nu o foleseste nimeni?

Si plus cei care nu mai intra pe server pe forum nici ata...Am acea cerere up si in 3-4 doar 6 raspunsuri dintre care la vreo 4 oameni le-am spus eu de ea....Ca daca nu,ghici ce acum cererea aia staatea cuminte fara sa o bage nimeni in seama.

Nu ar trebui sa ne punem niste semnde de intrebare dece nu mai intra pe server nici asa de multi playeri nici ata de multi oamenide care fac parte din staff??

Edit*:Si+ daca ma-i frecventa serverul ati observa ca uni oameni din staff intru putin fac un abuz mai mic mai mare .Si ghiciti ce,playeri se tem sa ii faca reclamatie pe motiv ca se tem ca nu cumva sa primeasca ban.Eu de multe ori vorbeam cu plyeri si incercam sa ii fac sa inteleaga ca nu au voie sa le dea ban (staff-u) pe motiv ca le-a facut reclamatie/post.

Si daca cumva vreo persoana citeste acest repost sa recunoasca cea ce face,si sa promita ca atunci cand va intra pe server (foarte rar) nu va mai face abuzuri.

Edited by HiAmCusi
  • Like 1

Nu are sens sa dezbatem subiectul asta legat de activitatea serverului la o cerere de up, scrieti doar pro/contra motiv si atat

• Like 1

Nu mai ai grad

Topic Closed

po0kLRk.png

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.