Sari la conținut

Reclamatie Ciprian


Anto's baby

Postări Recomandate

Honey nu a mai putut sa puna dovezile asa ca o sa le pun eu pentru el:

meciul de dinainte de ban

https://www.youtube.com/watch?v=y4FOCeaertQ&feature=emb_logo

3:04 Tiru isi baga microfonu in gura si Ciprian nu ii da mute, vedem mai tarziu ce face

4:02 Ciprian il invata sa isi falsifice cnpul

4:41 "Mi-a intrat Yume in ...", din nou Ciprian nu ii da gag si il lasa asa si il si intreaba "Cine ma? ala Levi?"

5:12 glume proaste din partea lui Tiru, din nou Ciprian nu ii da nimic, nu am dovezi dar presupun ca vorbeau pe steam in momentul asta, nu zic ca o faceau, verificasem sa vad  daca ii scrisese ceva inainte

6:24 Tiru inca isi bate joc si Ciprian nu face nimic si incepe conversatia

6:36 "Si cand ii zici ca levi are ... mica" continua Tiru

7:22 Tiru urla din nou si Ciprian il pune sa ii scrie ceva naspa pe chat si il implica si pe Nicu ulterior  

7:39 zice ca are grad si ca el nu poate sa scrie asa si il baga pe Nicu la inaintare

8:00 Ciprian il pune pe Nicu sa zica ceva lui Levi, asta nu e limbaj de staff "Ziceti pe chat ca nu va dau"

8:33 Tiru il injura pe Levi din nou

9:16 iar zice unde e levi

9:34 ciprian ii zice ca a promis ca levi primeste ban pentru toxicitate 

10:19 Initializeaza un vot daca sa primeasca ban levi sau nu, se vede si in dovada madalinei acest vot 1

1:00 A zis Levi ca a vorbit cu mine de faza asta ca ii zicea ca ii da ban si am zis ca o sa rezolv, ceea ce fac in momentul asta si ca s-a vorbit pe staff chat ca daca mai e toxic o data sa primeasca ban, unde s-a vorbit asta? eu nu imi aduc aminte sa fi vorbit cu nimeni despre asta

12:21 Ban pentru toxicitate o saptamana si 3 luni pentru amenintare staff? vreau sa vad unde scrie ca iei ban 3 luni daca ameninti pe cineva din staff, si faptul ca dai ban asa sau chemi pe prietena ta sa dea ban, cu niste dovezi ce nu au niciun sens, zicand ca nu o sa mai fi in staff pentru asta, cam avea dreptate, daca esti staff trebuie sa respecti tot regulamentul, si ca player, si ca vip, dar si ca staff.

momentul banului

https://www.youtube.com/watch?v=VlbweqNB_bM&feature=emb_logo

incepe la 2:26 unde el are screenshot pentru toxicitate si amenintare si lui nu ii pasa daca are 200 de martori tot nu isi ia unban, dar dovezile lui nu aratau nimic

  • Like 1
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.