Sari la conținut

Unban ☬Yumemi☬ (LevixY)


LevixYumeko

Postări Recomandate

Acum 9 ore, LevixYumeko a spus:

1. Numele tau ( din joc ) : ☬Yumemi☬
2. Profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/id/OnlyDepressionX1/
3. SteamID: STEAM_0:0: 516394781
4. Numele Adminului care ți-a dat ban: Madalina
5. Motiv: toxicitate + amenințare staff
6. Dovada: WhatsApp_Image_2021-02-12_at_10.42.17_PM
7. Alte detalii: nu

am sa dau dovezile cand o sa fiu acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 51 minute, Madalina I OLD.USP.RO♡ a spus:

am sa dau dovezile cand o sa fiu acasa.

gata am ajuns, https://imgur.com/a/kpq1ZtS nu as fi crezut vreodată ca honey e mana in mana cu Levix dar asa se pare, nu am nimic cu tine dar de aici se vede clar de ce tii cu el. In ultima poza se vede clar ca Ciprian(persoana din staff) este amenințat de Levix ca ia remove si chiar prin Honey. In restul vedeti voi clar cat de toxic este si ce zice, intri pe server cu alt nume dar uiti sa nu vorbesti ca te recunoastem. Altceva nu mai am de adaugat, vorbind si cu altii membrii staff, mi au zis ca la următoarea abatere trebuie ban 7 zile de asta am dat atat, nu e chiar prima abatere dupa ce am vorbit cu colegii mei din staff, te am mai lasat dar de data asta ai exagerat‼️ Acum lasam pe @NiGHT sa decida ce se întâmplă impotriva lui. O zi buna tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, Madalina I OLD.USP.RO♡ said:

gata am ajuns, https://imgur.com/a/kpq1ZtS nu as fi crezut vreodată ca honey e mana in mana cu Levix dar asa se pare, nu am nimic cu tine dar de aici se vede clar de ce tii cu el. In ultima poza se vede clar ca Ciprian(persoana din staff) este amenințat de Levix ca ia remove si chiar prin Honey. In restul vedeti voi clar cat de toxic este si ce zice, intri pe server cu alt nume dar uiti sa nu vorbesti ca te recunoastem. Altceva nu mai am de adaugat, vorbind si cu altii membrii staff, mi au zis ca la următoarea abatere trebuie ban 7 zile de asta am dat atat, nu e chiar prima abatere dupa ce am vorbit cu colegii mei din staff, te am mai lasat dar de data asta ai exagerat‼️ Acum lasam pe @NiGHT sa decida ce se întâmplă impotriva lui. O zi buna tuturor!

Bun, si dovada? Tot ce vad e cum nicu si tiru faceau tt si nu le-ai dat nimic =)))))))))))

Editat de Anto's baby

q1Wl5Kx.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 minute ago, Anto's baby said:

Bun, si dovada? Tot ce vad e cum nicu si tiru faceau tt si nu le-ai dat nimic =)))))))))))

bai vere, ia calmeaza-te. A scris in chat 'Unde e saracia aia de Levi' pentru ca s-a saturat de el, ce esti asa panicat? In staff s-a vorbit de mult ca o sa ia ban pentru toxicitate si se vede clar in ultima poza cum ma ameninta cu tine asa ca nu mai fii smecheras si du-te la somn, puiule. 😉

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just now, acROCKSTAR said:

bai vere, ia calmeaza-te. A scris in chat 'Unde e saracia aia de Levi' pentru ca s-a saturat de el, ce esti asa panicat? In staff s-a vorbit de mult ca o sa ia ban pentru toxicitate si se vede clar in ultima poza cum ma ameninta cu tine asa ca nu mai fii smecheras si du-te la somn, puiule. 😉

Ma ameninta cu mine ca vorbeam cu el de toata situatia asta, nu sunt singurul care zice ca levi nu merita ban la faza aia, si vreau sa stiu ce sa ma duc la somn si smecheras ca amandoi stim ca nu meriti in staff si daca nu ai fost in stare sa il mentii l-ai pierdut, acum ai cumparat, deci eu nu inteleg avand in vedere cat tt faceai inainte si Madalina nu iti dadea nimic, noroc ca nu merge panelu sa iau demourile chair daca dupa 2 zile nu le mai poti accesa dar vedem noi mai tarziu cine are dreptate. Pune si demou cu dust cand i-ati dat ban sa vedem cine mai comenteaza dupa.

q1Wl5Kx.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just now, Anto's baby said:

Ma ameninta cu mine ca vorbeam cu el de toata situatia asta, nu sunt singurul care zice ca levi nu merita ban la faza aia, si vreau sa stiu ce sa ma duc la somn si smecheras ca amandoi stim ca nu meriti in staff si daca nu ai fost in stare sa il mentii l-ai pierdut, acum ai cumparat, deci eu nu inteleg avand in vedere cat tt faceai inainte si Madalina nu iti dadea nimic, noroc ca nu merge panelu sa iau demourile chair daca dupa 2 zile nu le mai poti accesa dar vedem noi mai tarziu cine are dreptate. Pune si demou cu dust cand i-ati dat ban sa vedem cine mai comenteaza dupa.

Puișor, calmează-te că te-ai cam aprins la față=)))))))))))) 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Anto's baby a spus:

Ma ameninta cu mine ca vorbeam cu el de toata situatia asta, nu sunt singurul care zice ca levi nu merita ban la faza aia, si vreau sa stiu ce sa ma duc la somn si smecheras ca amandoi stim ca nu meriti in staff si daca nu ai fost in stare sa il mentii l-ai pierdut, acum ai cumparat, deci eu nu inteleg avand in vedere cat tt faceai inainte si Madalina nu iti dadea nimic, noroc ca nu merge panelu sa iau demourile chair daca dupa 2 zile nu le mai poti accesa dar vedem noi mai tarziu cine are dreptate. Pune si demou cu dust cand i-ati dat ban sa vedem cine mai comenteaza dupa.

dar daca erai acolo de ce nu ti-ai facut tu treaba, prietene?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 24 minute, Madalina I OLD.USP.RO♡ a spus:

gata am ajuns, https://imgur.com/a/kpq1ZtS nu as fi crezut vreodată ca honey e mana in mana cu Levix dar asa se pare, nu am nimic cu tine dar de aici se vede clar de ce tii cu el. In ultima poza se vede clar ca Ciprian(persoana din staff) este amenințat de Levix ca ia remove si chiar prin Honey. In restul vedeti voi clar cat de toxic este si ce zice, intri pe server cu alt nume dar uiti sa nu vorbesti ca te recunoastem. Altceva nu mai am de adaugat, vorbind si cu altii membrii staff, mi au zis ca la următoarea abatere trebuie ban 7 zile de asta am dat atat, nu e chiar prima abatere dupa ce am vorbit cu colegii mei din staff, te am mai lasat dar de data asta ai exagerat‼️ Acum lasam pe @NiGHT sa decida ce se întâmplă impotriva lui. O zi buna tuturor!

Bun.In primul rand din dovezile tale nu se vede motivul banului singurul motiv pentru care i-ai fi putut da gag(nu ban) e pt instiga la cearta ca ti-a zis ca ramane ciprian fara grad.Din dovezile tale se observa chiar daca erau 2 din staff on pe sv se vorbeste foarte urat si din cauza ca voi nu il suportati pe levi nu le-ati dat gag.Sunt foarte multe persoane care se plang de comportamentul vostru si nu e doar una ca sa zici ca are ceva cu voi sunt mult mai multe.Daca te ameninta repet poate fii instiga la cearta dar in nici un caz toxicitate.Ciprian se vede ca nu meriti sa fii in staff deoarece dai un exemplu prost la playeri prin limbajul tau si prin comportamentul tau.

si la cererea unban pro

Editat de IamTHEKILLER

Discord:IamTHEKILLER#3531

Steam

FOST OWNER OF OLD.USP.RO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 minute ago, IamTHEKILLER said:

Bun.In primul rand din dovezile tale nu se vede motivul banului singurul motiv pentru care i-ai fi putut da gag(nu ban) e pt instiga la cearta ca ti-a zis ca ramane ciprian fara grad.Din dovezile tale se observa ca cu doi din staff on pe sv se vorbeste foarte urat si din cauza ca voi nu il suportati pe levi nu le-ati dat gag.Sunt foarte multe persoane care se plang de comportamentul vostru si nu e doar una ca sa zici ca are ceva cu voi sunt mult mai multe.Daca te ameninta repet poate fii instiga la cearta dar in nici un caz toxicitate.Ciprian se vede ca nu meriti sa fii in staff deoarece dai un exemplu prost la playeri prin limbajul tau si prin comportamentul tau.

ho ma bocanc, nu vezi ce nas de tractor ai? fotomodel te-a facut ma-ta ❤️ 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, acROCKSTAR a spus:

ho ma bocanc, nu vezi ce nas de tractor ai? fotomodel te-a facut ma-ta ❤️ 

vezi ca soarele nu e patrat te legi de aspect in 2021 se vede ca ai mentalitate de copil de 2 ani 

Discord:IamTHEKILLER#3531

Steam

FOST OWNER OF OLD.USP.RO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 minute ago, IamTHEKILLER said:

vezi ca soarele nu e patrat te legi de aspect in 2021 se vede ca ai mentalitate de copil de 2 ani 

uatafac mane am 2 ani????  

Stai cuminte Eduard ca nu o sa fii la nivelul meu niciodata, nici tu nici miere 😉 Pacat de server ca voi doi il stricati )) app, mai spala-te si tu ❤️ 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just now, acROCKSTAR said:

uatafac mane am 2 ani????  

Stai cuminte Eduard ca nu o sa fii la nivelul meu niciodata, nici tu nici miere 😉 Pacat de server ca voi doi il stricati )) app, mai spala-te si tu ❤️ 

La nivelu tau, nu pot sa ajung la nivelu tau ca nu ma las asa jos pentru tine 😉 daca eu il stric atunci fac poll sa vezi ca tu il strici mai rau decat mine

 

q1Wl5Kx.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, acROCKSTAR a spus:

ho ma bocanc, nu vezi ce nas de tractor ai? fotomodel te-a facut ma-ta ❤️ 

Cand un om spune ca esti beat, si nu il bagi in seama, vine al doilea, e clara treaba, vom lua masuri impotriva ta, stai calm, puiule, ca nu vii aici dupa ce ai cumparat gradul si faci misto de Edi, stai puiule la locul tau ca din cate stiu eu, ai luat remove, credeam ca te vei schimba, nu ai dreptul sa faci misto de cineva din staff, sa iti fie rusine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Just now, Anto's baby said:

La nivelu tau, nu pot sa ajung la nivelu tau ca nu ma las asa jos pentru tine 😉 daca eu il stric atunci fac poll sa vezi ca tu il strici mai rau decat mine

 

ou mai gad miere?????? man!!!!!!!! do not atac mi!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asteptam raspunsul lui Night, nu mai dati aici mesaje,  bun am gresit asta e nu e capat de lume. Repet eu nu am nimic cu nimeni, poate am gresit, poate am fost debusolata, am avut si un accident ce mai conteaza un grad. Imi pare rau daca am suparat pe cineva‼️🙏

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog sa luati in considerare si regulamentul forumului si regulamentul sectiunii unde postati.

Nu mai faceti dublu-post (daca e pana in 24h e considerat dublu post), este buton de edit.

Nu mai faceti spam.

Nu va mai certati aiurea.

 

Asteptati decizia unui fondator pentru unban si incercati sa respectati regulamentul forumului.

 

  • Like 1

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.