Sari la conținut

Reclamație Madalina OLD.USP.RO ♡


LevixYumeko

Postări Recomandate

Acum 32 minute, LevixYumeko a spus:

1. Numele tau ( din joc ) :☬Yumemi☬
2. Numele celui reclamat:Madalina I OLD.USP.RO♡
3. Steamul celui reclamat:https://steamcommunity.com/id/madallinaaa22/
4. Motiv:4 Ban degeaba
5. Dovada:WhatsApp_Image_2021-02-12_at_10.42.17_PM
6. Alte detalii: Mi a dat mute 10min pentru ca am glumit !!!!CU UN PRIETEN!!!! i am zis ca are awp cu pisicuțe.. 

pro

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine cand imi da night demo aduc eu dovezile cand isi bate joc si Mada, dar si Ciprian, afland si de la altii ca si-au batut joc. M-am saturat de chestii de genul in Staff. Vedem maine unde este adevarul, astept demoul de la Night si postez dovezile. Am tacut, nu e prima data, nu sunt mare admin, dar daca ai functie ai regulamentul pe care toata lumea trebuie sa il respecte. Am avut respect mai ales pentru Ciprian, dar am auzit in ultima vreme numai faptul ca face tt si de cand a cumparat gradul am auzit, dar nu la fel de des. Cat despre asta, sa nu vorbim de gagurile pe care le dadeai la altii si nu prietenului vostru mgrockstaf, si ciprian si mada.

Editat de Anto's baby
  • Like 1
  • Love 1

q1Wl5Kx.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, LevixYumeko a spus:

1. Numele tau ( din joc ) :☬Yumemi☬
2. Numele celui reclamat:Madalina I OLD.USP.RO♡
3. Steamul celui reclamat:https://steamcommunity.com/id/madallinaaa22/
4. Motiv:4 Ban degeaba
5. Dovada:WhatsApp_Image_2021-02-12_at_10.42.17_PM
6. Alte detalii: Mi a dat mute 10min pentru ca am glumit !!!!CU UN PRIETEN!!!! i am zis ca are awp cu pisicuțe.. 

Am sa dau dovezile cand o sa fiu acasa mometan sunt plecata, cat despre punctul 6 , nu ti am dat mute deageaba, nu mai stiu exact ce spuneai dar faceai tt de mai mult timp, te am lasat, te am avertizat+ am vorbit pe staff chat si au zis ca a fost bine ca ti am dat mute, vii la o reclamatie cu chestii de acum 2 sau chiar 3 săptămâni. Iar despre ban chiar asa s-a întâmplat plus ca voi ca staff nu înțeleg de ce dati pro cand nici macar nu am dat dovezile‼️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, Anto's baby a spus:

Maine cand imi da night demo aduc eu dovezile cand isi bate joc si Mada, dar si Ciprian, afland si de la altii ca si-au batut joc. M-am saturat de chestii de genul in Staff. Vedem maine unde este adevarul, astept demoul de la Night si postez dovezile. Am tacut, nu e prima data, nu sunt mare admin, dar daca ai functie ai regulamentul pe care toata lumea trebuie sa il respecte. Am avut respect mai ales pentru Ciprian, dar am auzit in ultima vreme numai faptul ca face tt si de cand a cumparat gradul am auzit, dar nu la fel de des. Cat despre asta, sa nu vorbim de gagurile pe care le dadeai la altii si nu prietenului vostru mgrockstaf, si ciprian si mada.

eu nu fac tt, nu mi sta in fire, bun joci mai prost asta e , cu totii am fost la inceput, iar despre gag/mute am dat si "prietenului" meu pe care oricum nu l am lasat, la modul ca i am dat si lui ciprian mai mereu, plus ca sunt la început nu stiu daca am macar doua săptămâni,  si mai mereu mi am facut treaba. Am mai lasat de la mine, i am avertizat si dupa am facut sanctionarea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, Madalina I OLD.USP.RO♡ a spus:

plus ca voi ca staff nu înțeleg de ce dati pro cand nici macar nu am dat dovezile‼️

Aici nu sunt de aceeasi parere cu tine, noi ca staff avem voie sa comentam la orice topic, chiar daca este reclamatie/cerere de orice tip, ne vom da cu parerea atunci cand este necesar! Iti asteptam dovezile la cererea de unban -> 

 

@NiGHT T/C aici?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

7 minutes ago, royaly said:

Aici nu sunt de aceeasi parere cu tine, noi ca staff avem voie sa comentam la orice topic, chiar daca este reclamatie/cerere de orice tip, ne vom da cu parerea atunci cand este necesar! Iti asteptam dovezile la cererea de unban -> 

 

@NiGHT T/C aici?

Nu, noi ca staff reacționam la dovezi, unii reacționează sa arate ca are gradu atat, fără sa gândească, nu asa din auzite. Levi știi foarte bine ca ti ai primit și de la mine n gag uri și te am avertizat, consider ca meriți ban sa te potolești puțin, dar nu 7 zile.

Editat de Samitzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

11 hours ago, Anto's baby said:

Maine cand imi da night demo aduc eu dovezile cand isi bate joc si Mada, dar si Ciprian, afland si de la altii ca si-au batut joc. M-am saturat de chestii de genul in Staff. Vedem maine unde este adevarul, astept demoul de la Night si postez dovezile. Am tacut, nu e prima data, nu sunt mare admin, dar daca ai functie ai regulamentul pe care toata lumea trebuie sa il respecte. Am avut respect mai ales pentru Ciprian, dar am auzit in ultima vreme numai faptul ca face tt si de cand a cumparat gradul am auzit, dar nu la fel de des. Cat despre asta, sa nu vorbim de gagurile pe care le dadeai la altii si nu prietenului vostru mgrockstaf, si ciprian si mada.

ho ma dragos, esti incalzit? daca era sa ne batem joc de cineva se faceau multe posturi. Levi merita ban de mult pentru toxicitate si  mai multe.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, Anto's baby said:

Si tu meritai ban de toxicitate si uite ca ai ajuns in staff ; )

naspa mane, daca te pupi in cur cu el, normal. Chiar vreau pe sa-l rog pe NIGHT sa imi scoata gradu pentru ca nu ma face un grad, decat sa stau cu fututi in cur in staff cum esti tu, mai bine lasa. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.