Sari la conținut

La multi ani Panda


TheRedX

Postări Recomandate

La multi ani mosule  @Panda ❤️

  • Like 1
  • Love 1

                                                           

                                                           ꜱᴛᴇᴀᴍ | ɪɴꜱᴛᴀɢʀᴀᴍ | ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ | ʏᴏᴜᴛᴜʙᴇ | ᴛɪᴋᴛᴏᴋ                                                                               ‎

‎‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎v1.png

                                               giphy.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La mult ani, te pup ❤️ 

  • Like 1
  • Love 1

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani!

  • Like 1
  • Love 1

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

 

 

                                                                                                                                                                    Steam Profile / Discord      

                                                                                                                                           

 

 

 

                                                                                                           

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani❤🍻

  • Like 1
  • Love 2

                                                               

 

                                                                                                                                                                           

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne-am adunat atatea persoane astazi, 12 februarie a anului 2021, o zi friguroasa din motivul ca astazi noapte stratul de omat s-a asternut pe strazile pustii, sa-i uram un minunat si calduros La Multi Ani bunului si dragului nostru prieten, pe care putem conta la orice ora, pe care ne putem baza oricand avem nevoie de ajutor, pe numele lui Alin, cunoscut de cei mai apropiati si sub nickname-urile de Panda ( stand in fata oglinzii a zis "Ce mare m-am facut ) si Kayn ( ca si cel din Lilga Legendelor, un luptator care nu se da inapoi la o lupta, cum a facut si cu Docu, i-a tinut piept ). Fondatorul nostru mult iubit, Alin, a ajuns la o varsta decenta, dar din spusele lui ne putem da seama ca inca se simte tanar, de unde rezulta ca inca e potent,asa ca am decis ca dupa ce voi da "Submit Reply", voi merge sa-mi ascund gagicutza de acest cuceritor de femei gravide. In incheiere vreau sa-ti mai urez eu, si alaturi de mine se afla si toata comunitatea OLDCS, un La Multi Ani si sa te bucuri de tineretea ta, ca nu mult mai ai si o sa-ti atarne coaiele de batranete.😍❤️😍🤠🥳🥰

Editat de Gulag /// A.K.A Gulag
  • Love 1
  • Haha 6
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TheRedX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.