Sari la conținut

Cerere Remove


UnReal

Postări Recomandate

Din cauza incompetentei de care da dovada un anumit Administrator, pe nume @Angrry™, am decis sa parasesc comunitatea, iar tot din cauza dumnealui sunt sigur ca o sa mai plece si altii . @snd data viitoare alege si tu persoane mai competente, nu pe orisicare, chiar daca sunt prieteni, macar alege-i cu atentie . E nevoie sa-ti plece staff-ul ca sa realizezi ca nu e ok situatia cu el ? 3/4 avem minim 1 an jumatate de cand suntem pe comunitatea voastra dar cu ii pasa ? Nimanui aparent :)) a facut bine Pymbor ca a plecat si si-a deschis propriul server . La inceput am zis ca la el era problema dar pe parscurs am realizat unde era defapt . Pare rau ca spun asta tocmai acu si stiu ca nu se va lua nici o masura in legatura cu asta dar anul trecut @TwiX a banat un jucator pe cs doar pentru ca la injurat pe discord in privat, adica despre ce vorbim :))) si ala era @PacPacSobolanul frumos, ce sa zic . De faza cu @Emika nici nu mai zic :)))) ca am discutat si cu ea in privat anu trecut si mi-a explicat toata povestea si chiar toata . De tine SND nu prea am ce zice, tu pari mai corect dar restu ma lasa fara cuvinte . M-am saturat de arfele si figurile voastre si de prostia de care dati dovada, mai bine deschideti ochii baietasi, e doar un joc, nu sunteti stapanii lumii :)))) ce drecu atata superioritate pe voi ? Prea toxici, mult prea toxica comunitatea, ar trebui revizuita toata .

Editat de UnReal

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai foarte multa dreptate,nu am nici macar o luna in staff si deja era sa fac de 3 ori cerere de remove...si cred ca o sa urmeze si a mea...nu mi se pare corect ca unii "Admini",dupa ce ca intra din an in paste,se cred stapanii server-ului,mda oricum imi pare rau,sper sa ne jucam si noi un compe candva :))).Ceaw

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer, pacat ca asta consideri.

Eu am zis ca sa fiu bun, si sa iti dau doar warn in loc sa iti dau -1 pentru ca dai ban cu motive aiurea:

asd6

asd7

asd

asd2

asd3

asd4

asd5

 

Insa tu ai hotarat sa pleci.

Din pacate nu le pot face pe toate de unul singur.

In 24 de ore e imposibil. Dar incerc sa fac ce si cum pot.

In loc sa fi luat decizia de a respecta regulamentul si a ma ajuta pe mine si pe ceilalti administratori, in a merge in directia cea buna, mai bine te retragi.

 

Iti respect decizia si te asteptam daca te rezgandesti.

 

13 minutes ago, UnReal said:

a banat un jucator pe cs doar pentru ca la injurat pe discord in privat

Se pot face reclamatii pentru asta.

 

9 minutes ago, G0BY|GO.USP.RO said:

"Admini",dupa ce ca intra din an in paste,se cred stapanii server-ului

Orice reclamatie asupra acestor genuri de persoane, cu dovezile aferente vor fi luate in considerare si se vor lua masuri. Asa cum am spus, nu pot sa fac tot.

 

Retragere acceptata. Topic Inchis.

  • Like 2

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 35 minute, UnReal a spus:

 @snd data viitoare alege si tu persoane mai competente, nu pe orisicare, chiar daca sunt prieteni, macar alege-i cu atentie

N-ai idee câte face Angrry zi de zi pentru comunitate dar e ușor să dăm din gură.

Acum 35 minute, UnReal a spus:

E nevoie sa-ti plece staff-ul ca sa realizezi ca nu e ok situatia cu el ? 3/4 avem minim 1 an jumatate de cand suntem pe comunitatea voastra dar cu ii pasa ? Nimanui aparent :))

Suferiți că nu sunteți la Insula iubirii să fiți celebri sau ce? Vreți premiați mai nou, ca tot românul mereu vrea ceva la schimb.

Acum 37 minute, UnReal a spus:

 @TwiX a banat un jucator pe cs doar pentru ca la injurat pe discord in privat, adica despre ce vorbim :))) si ala era @PacPacSobolanul frumos, ce sa zic . De faza cu @Emika nici nu mai zic :)))) ca am discutat si cu ea in privat anu trecut si mi-a explicat toata povestea si chiar toata .

PacPac și-a dovedit prostia, după faza cu banul putea frumos să vorbească cu altcineva să încerce să rezolve situația, el a ales să se lege de întreaga comunitate, despre ce vorbim? Ce treaba are comunitatea cu un singur om? La faza cu Emika i-am luat eu însăși apărarea ei și am încercat să rezolv problema dintre ea și Twix, dar totuși la fel ca tine era și ea, cu un orgoliu foarte mare și nu a priceput nimic din ce i-am spus și căuta mai mult scandal așa că am abandonat problema.

Dacă vrei să pari un om deștept și interesant, vino cu niște argumente mai bune și pe care 100% te poți baza că sunt reale, nu fantastice, doar ai zis că ești de vârsta mea,nu? Ai bacul, pune mână și învață, nu te ajută jocurile.  Poate data viitoare îmi voi pleca capul în fața ta dacă vei avea niște motive mai concrete să îți dau dreptate, dar până atunci încă ești un inferior în fața mea. Noroc!

  • Like 4
  • Love 1

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 17 ore, UnReal a spus:

Din cauza incompetentei de care da dovada un anumit Administrator, pe nume @Angrry™, am decis sa parasesc comunitatea, iar tot din cauza dumnealui sunt sigur ca o sa mai plece si altii . @snd data viitoare alege si tu persoane mai competente, nu pe orisicare, chiar daca sunt prieteni, macar alege-i cu atentie . E nevoie sa-ti plece staff-ul ca sa realizezi ca nu e ok situatia cu el ? 3/4 avem minim 1 an jumatate de cand suntem pe comunitatea voastra dar cu ii pasa ? Nimanui aparent :)) a facut bine Pymbor ca a plecat si si-a deschis propriul server . La inceput am zis ca la el era problema dar pe parscurs am realizat unde era defapt . Pare rau ca spun asta tocmai acu si stiu ca nu se va lua nici o masura in legatura cu asta dar anul trecut @TwiX a banat un jucator pe cs doar pentru ca la injurat pe discord in privat, adica despre ce vorbim :))) si ala era @PacPacSobolanul frumos, ce sa zic . De faza cu @Emika nici nu mai zic :)))) ca am discutat si cu ea in privat anu trecut si mi-a explicat toata povestea si chiar toata . De tine SND nu prea am ce zice, tu pari mai corect dar restu ma lasa fara cuvinte . M-am saturat de arfele si figurile voastre si de prostia de care dati dovada, mai bine deschideti ochii baietasi, e doar un joc, nu sunteti stapanii lumii :)))) ce drecu atata superioritate pe voi ? Prea toxici, mult prea toxica comunitatea, ar trebui revizuita toata .

bafta 

  • Haha 2

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.