Sari la conținut

RETRAGERE PROXY


PROXY

Postări Recomandate

Salut. La fel ca in cazul lui Vasy, nu accept favorizarea anumitor playeri de la anumiti admini fara activitate recenta pe sv. Consider ca sunt unul dintre cei mai vechi admini pe server (3 ani, multumesc pe aceasta cale lui @snd pentru toata increderea in acest ani!) si doresc sa mi se retraga gradul de owner. Multumesc si numai bine tuturor!

  • Love 1
  • Sad 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa fiu ipocrit dar acum o ora era harta Train si a intrat un Admin numit Robert si a inceput sa injure pe server (eu nestiind ca e admin i-am atras atentia) iar apoi acesta a inceput sa ma injure, UnReal era defata si am observat ca e admin am incercat sa vorbesc cu UnReal crezand ca ii poate face ceva, dar regulamentul nu i-a permis nici lui sa faca ceva, faza cu atrasul atentiei unu grad mai mare nu stiu cat de ok e. Si pe acest Admin nu l-am vazut de cand is in staf si nici inainte de a deveni si acum de nicaieri apare si injura, nu stiu ce sa zic, o fi el co-owner, dar macar sa citeasca regulamentul pana la urma, si daca nu se rezolva nici asta, imi voi face si eu o cerere de retragere, pana la urma nu e normal sa se intample asta, cand am vazut ca nici proxy nu ii poate face nimic am decis sa ies de pe server, Imi pare rau pentru comunitatea asta, era mai bine cand nu intrau de loc unii din ei

Acum fara suparare, astept o reclamatie din partea lui Robert, bro te pup ce pot sa spun

 

  • Like 1

Pece everyone✌️

Signed by MλMBλ マンバ

Instagram: @_.mamba_

Discord: MλMBλ マンバ#4774

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 13 minute, MλMBλ マンバ a spus:

Nu vreau sa fiu ipocrit dar acum o ora era harta Train si a intrat un Admin numit Robert si a inceput sa injure pe server (eu nestiind ca e admin i-am atras atentia) iar apoi acesta a inceput sa ma injure, UnReal era defata si am observat ca e admin am incercat sa vorbesc cu UnReal crezand ca ii poate face ceva, dar regulamentul nu i-a permis nici lui sa faca ceva, faza cu atrasul atentiei unu grad mai mare nu stiu cat de ok e. Si pe acest Admin nu l-am vazut de cand is in staf si nici inainte de a deveni si acum de nicaieri apare si injura, nu stiu ce sa zic, o fi el co-owner, dar macar sa citeasca regulamentul pana la urma, si daca nu se rezolva nici asta, imi voi face si eu o cerere de retragere, pana la urma nu e normal sa se intample asta, cand am vazut ca nici proxy nu ii poate face nimic am decis sa ies de pe server, Imi pare rau pentru comunitatea asta, era mai bine cand nu intrau de loc unii din ei

Acum fara suparare, astept o reclamatie din partea lui Robert, bro te pup ce pot sa spun

 

@snd ar trebui facut ceva cu copilul ala "robert." Inteleg ca are co pe donatie dar nu e prima data cand injura stafful,acum vreo saptamana m-a injurat si pe mine ca i-am dat slay ca s-a dus B eu stiam ca a avut admin si a luat remove de la inactivitate,azi a intrat oe sv cu alt nume pe cand in regulament scrie ca nu e voie sa-si schimbe numele fara cerere,l-am intrebat daca a facut cerere si a spus ca nu ca el nu o face pe adminul,el avand co:)))))

Parerea mea e ca ar trebui facuta o curatenie in staff (scosi cei sub 14 ani ca sunt,scosi cei fara activitate,cei care nu-si fac treaba etc @snd

Editat de 小丑 CLOVNU
  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai asta e faza, sunt absenti un an de zile si nimeni nu i a nicio masura, apoi se trezesc sa intre pa server sa faca pa adminii..

Inteleg poate a luat gradu prin donatie, dar regulamentul ar trebui sa fie valabil pentru toata lumea, nu doar pentru noi 'astia mai prosti' care n am donat!

Editat de VasYiY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@PROXY nu are rost sa te retragi acum, am mai pierdut unul care chiar isi face treaba, dar daca snd si cu angry nu isi fac treaba in faptul cu staful, vor pierde o gramada din oamenii de baza, si va ramane serverul singur plin de hack-eri si nu va mai fi vanila ci HvH, sper sa nu se ajunga acolo, imi place o parte din comunitatea asta, am intalnit oameni cu care chiar poti purta o convorbire ca intre prietni fara sa ne injuram, chiar daca au existat si fenomene ca Robert care sa se injure cu noi, si daca se v-a intampla minunea ca robert sa vina pe forum si sa citeasca asta, ii fac o invitatie la Regulament, de care ii spuneam si pe server, stiu ca is unele reguli care nu trebuiau a fi puse, dar totusi macar daca noi le respectam, sa le respecte si el, nu cred ca cineva l-a injurat aici pe server sau ceva, daca poate cineva sa ii deie un tag care ii stie numele pe forum, sa stiu de la cine imi i-au reclamatie si stiu ca nu am voie sa atrag atentie unui grad mai mare ca mine, dar aici intervin bunele maniere, si din cauza asta banuiec ca si @PROXY se retrage

 

 

 

Pece everyone✌️

Signed by MλMBλ マンバ

Instagram: @_.mamba_

Discord: MλMBλ マンバ#4774

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu se favorizeaza nici un jucator.

Regulamentul s-a schimbat pentru binele tuturor, cerand niste dovezi concrete la orice ban.

Ne pare rau sa te vedem ca pleci, pentru orice sugestii/reclamatii/mesaje ne puteti scrie in privat.

Te asteptam oricand doresti sa te introci. 

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.