Sari la conținut

cerere unban


andr

Postări Recomandate

Numele tau ( din joc ) : stefan/ old.usp.ro
2. Profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/id/StefanafetS/
3. SteamID: STEAM_0:0:563479416
4. Numele Adminului care ți-a dat ban: tudorcnt
5. Motiv: hack
6. Dovada: https://imgur.com/a/1GjtMud
7. Alte detalii: vine ceva copil la nervos si zice sa dau cont main nici nu apuc sa il dau ca vad ca mi o dat ban. eu n am cod nimic parea nervos are probleme in familie omu 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra. In primul rand nu ti-a cerut main, ai primit multe report-uri pe u@ ceea ce l-a facut sa se uita pe tine. Nu e prima data cand ai fost reclamat pe u@ pentru cheats.  Un exemplu, joci bine, dai tap-uri si etc dar cand ma puneam pe tine erai ultimu' slab. Iti zic sincer ca nu poti sa ascunzi un cod asa de usor, eu am jucat cu cod 1 an jumate si stiu cum e. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, acROCKSTAR a spus:

Contra. In primul rand nu ti-a cerut main, ai primit multe report-uri pe u@ ceea ce l-a facut sa se uita pe tine. Nu e prima data cand ai fost reclamat pe u@ pentru cheats.  Un exemplu, joci bine, dai tap-uri si etc dar cand ma puneam pe tine erai ultimu' slab. Iti zic sincer ca nu poti sa ascunzi un cod asa de usor, eu am jucat cu cod 1 an jumate si stiu cum e. 

+1 plus o faza care mi s a întâmplat mie, eram pe cache eram pe tine spec si tu erai site , mai aveai doi, amândoi mergeau shift special pentru ca vorbisem cu ei in privat , tu deja pusesei tinta heaven cand unul dintre ei urca, ma repet cu shift, i ai dat tap iar după venea unul din toxic si tu deja il stiai , evident iar cu shift , era clar ca ai wh, dupa au început cei din echipa cu tine sa spuna ca ai cod si ai oprit codul ca dupa jucai ca ultimul noob. Imi pare rau din partea mea , ramai cu banul. CONTRA reclamatiei tale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 ore, stefan/ a spus:

vine ceva copil la nervos si zice sa dau cont main nici nu apuc sa il dau ca vad ca mi o dat ban. eu n am cod nimic parea nervos are probleme in familie omu 

Din propozitia asta imi pot da seama ca esti un copil redus. Nu stiu ce ti s-a parut "nervos" cand le-am zis la ceilalti sa nu mai vorbeasca cateva minute sa te intreb cate ceva (bine oricum iti dadeam ban si daca imi zcieai si daca nu imi ziceai). Ti-am cerut main-ul tau, ai zis ca nu poti, ca ai vac pe el, te-am intrebat de ce, si  nu mi-ai raspuns, Ciprian era acolo;0

 


Nu vreau sa mai faci post-hunt, o sa ma uit doar la parerile colegilor mei, si a lui night, parerea ta chiar nu o sa ma intereseze. Pwp ;3

YxetA7T.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

contra,dc mereu cand te tinea cnv cand erai sus nu te aratai iar cand plecau imediat ieseai.nu s-a intamplat doar o data ca sa zici ca a fost o intamplare s-a intamplat de mai multe ori

Editat de IamTHEKILLER
  • Like 1

Discord:IamTHEKILLER#3531

Steam

FOST OWNER OF OLD.USP.RO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 28 minute, IamTHEKILLER a spus:

contra,dc mereu cand te tinea cnv cand erai sus nu te aratai iar cand plecau imediat ieseai.nu s-a intamplat doar o data ca sa zici ca a fost o intamplare s-a intamplat de mai multe ori

De multe ori cand ai aparut pe u@ m am uitat pe tine si erai ultimu' slab, cand ieseam de pe tine, trageai numai la cap, sau faceai clutch uri multe iar avand in vedere fazele respective, sunt de acord cu @IamTHEKILLER, CONTRA CERERE UNBAN!

Editat de royaly
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.